Jump to content

ראש הזהב

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by ראש הזהב

1. מחר אני יתן את זה למישו בכיתה שלי במכללה יפתור לך את זה בשנייה...יש לך זמן לחכות עד מחר או צריך דחוף להיום?
  2. עכשיו היה במועדון דראפט בבש..בקיצור לענייננו הוא חבר של חבר שלי אז הוא בא להגיד לו שלום ולי אז אמרתי לו זיינו אותכם אי אפשר עלינו אז הוא אומר לי מה נראה לך אכפת לי אני רק הפועל באר שבע חח איזה שחקנים נאמנים יש להפועל זה משו....
  3. מזכיר בדיוק מה שקרה עם לברקוזן בשנת 2002 הפסידו גמר גביע אלופות לריאל..אליפות דקה 93 לבאיירן מינכן וגם את הגמר גביע גרמני.
  4. חחחח בכלל לא עכשיו שאמרתה שמתי לב לזה..
  5. אין כרוניקה בעולם יותר ידועה מראש מזה שהם הפסידו תגמר גביע היום הייתי מוכן לשים את 2 הידיים שלי באש זה היה הכי צפוי שיש
  6. איזה עצבים שהגמר בערוץ 2 מה זה השטויות האלה פרסומות באמצע משחק..לא נותנים לראות תחגיגות מה קשור הגמר לערוץ חרא הזה
  7. צריך היה פשוט לשיר כל המגרש נגד בני יהודה..פרימו אתה טיפש יום שישי שעה שלוש ערוץ חמששששש...לאומית!!! חח סתם שמן טיפש שלא מודה שהוא טועה אף פעם וכל הזמן הוא טועה
  8. עצוב במה אנחנו מתעסקים אחרי חגיגות של חודש אנחנו מגיעים לקללות אחד לשני בלאגן במגרש..איפו השמחה שהייתה במגרש ובפורום ואיך תוך שנייה זה התחלףףף פשוט לא יאמן..
  9. אתם מטומטמים שאתם עושים מנימני סמל איזה סמל יבדיחה מהלכת חגג נגדנו גול שהיה בביתר ירושלים כמו מטורף לזה קוראים סמל יסמרטוטים חסרי מושג...היה ענק כשחקן ואחד הטובים המרחק בין זה לבין סמל רחוק שנות אןר מה לעשות שאתם ילדודס וחבורה של עדר שהולכים אחרי טיפשים שעושים את נימני כיותר גדול מסמלים אמיתיים כמו אבי כהן..אלי דריק..שפיגל וכו וכו....
  10. ברור שלא ישמח וכתבתי את זה למעלה גם עם לוני החה דוקר אותו היה מוריד תראש והולך לאמצע כמו גדול מי שסמל לא חוגג נגד הקבוצה שלו זה לא נתון לויכוח נשמה זה כמו שמחר תזרח השמש זאת עובדה..אבל צודק אין מה לחזור לזה
  11. תפסיקו עם הקביעה המטומטמת שנימני הסמל הכי גדול שלנו לא זכור לי שהוא נתן לנו יותר מגיורא שפיגל..יותר מאבי כהן או מאלי דריקס..אתם מחפשים בכוח ?סמלים? ..סמל לא רץ לחגוג גול(כשהוא היה בביתר) נגד הקבוצה שלו אלא היה מוריד תראש והולך לכיוון האמצע בשקט ובעצב ולא משנה שהבעלים של מכבי העיף בעט נפנף או מה שאתם רוצים נגדו...( רואים מצב שאם גיגס היה עובר היה חוגג נגד מנצסטר חח) היה שחקן גדול במכבי וחלק נכבד מההיסטוריה אבל לשיר לו שיר אחרי שפרש ?? מילא עם לא היו שורקים בוז גם אז לא הייתי מסכים עם זה אבל מילא..אבל ששורקים בוז נגד זה וזה סתם מטריף חלק נכבד מהקהל?? עד מתי הטיפשות הזאת
  12. מי שרב ביציע מגיע לו רק רע לא מעניין מי התחיל ומה התחיל אז שאנשים ילמדו להעביר על כבודם ולשתוק מה זה היה נראה ריב כמו בין אוהדי הפועל למכבי יש לנו קהל של טמבלים..משחק סוף עונה במקום רק לשמוח עוד פעם מתעסקים בחרא ובמכות זה לא נורמלי עדיף שלא יהיה ארגונים לא יהיה שירים ולא כלום מאשר יהיה מכות בינינו לבין עצמנו
  13. זה ספוקלציות וולהתעסק באם זה הכי פטתי ופנטזיונרי שיש..כל הכדורגל בנוי כמו שאמרו פו על השפיץ של הנעל באותו מידה זה כמו שנגיד אם הבעיטה של לוגסי הייתה בחוץ וחיפה היו מצמצמים לשש הפרש..זה נחמד להתעסק באם אבל לעולם לא נידע מה באמת היה קורה..
  14. חייב לקחת תלחן הזה ולשיר עם מילים שלנו זה חובההה!! כמו שהפועל לקחו לנו את אומרים שנדפקתי אני לא מבין למה אנחנו לא לוקחים להם לחן כזה אדיר..שבכלל לא שלהם כמובן..
  15. חחחח אפילו הילד שלנו ניצח תילד שלהם איזה סללל חח
  16. פשש גולדן אקס האגדייי!!! אין היה המון טובים אי אםשר לקבוע מה הכי טוב דוגמאות: דום 1 ו2 ...הארטיק משחק ירייוות...דיוק ניוקם 3d...סטרייט פייטר 1 ו2 ...נורטל קומבאט..לוטוס מרוץ מכוניות..הארי הקוסם...ועוד ועוד ועודדד
  17. מה קשור להזדהם עם הוא שם צעיף אדום..הלואי כל אחד היה עושה כמוהו כדי להכנס לראות דרבי אתה מדבר כאילו הייתה לו ברירה אחרת??
  18. אם כבר אלאדין..לסיים מלך האריות היה קשה בשלב האחרון נגד סקר..
  19. משחק חזק...יש תהורדה שלו באתר מסע על העבר תכתוב בחיפש claw וזה יתן לך..
  20. אין תלונות לקבוצה משחקים עם מחליפים זה מבאס אביל לא כזה נורא..אבל ירבק איפו הטירוף של הקהל שלנו..?? במקום לקפוץ להשתולל היציע נראה כמו בית קברות??
  21. זה גם מה שאני חשבתי יותר מידי דמיון בין השנים האלה...מנצסטר זכתה גם באליפות..וגם בגמר האלופות היה גמר כל איטלקי ראשון אי םעם..השנה זה גרמני ראשון אי פעם... וגם שכחת שרמת גן ירדו באותה שנה ליגה. וגם השנה ירדו..
  22. שידור ישיר היה בערוץ 50 ערוץ ואן...בטוח יהיה שמה שידור חוזר..
  23. מכבי חיפה קהל הכי גדול בארץ??? מאיפו השטויות האלה ומעניין איזה סמים לוקח מי שעושה תסקרים האלה...במשך כל שנה גם כשהם לקחו 3 אליפויות ברצף הם לא מילאו את קריית אליעזר אז על איזה קהל גדול מדובר בדיוק??
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.