Jump to content

ראש הזהב

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

Everything posted by ראש הזהב

1. חחחחח אם הציעו לו 4500 למה שיתן לך ב3 וחצי איזה ספסר ליצן...
  2. יש הרבה ...סטרייט פייטר 2 ...קומנד אנד קונקורד...wwf wrestalfast..סופפלקס ועוד ועוד
  3. אל תשכחו שלפני כמה שנים הקבוצות בשלב הזה היו מינימום ארסנל ליברפול וכאלה...שאותם באמת אי אפשר לעבור...באזל היא הגרלה קשה מאוד מאוד מאוד אבל עדין אפשרית
  4. כמה מוכר חייל ל8 ? אההה סליחה לא ראיתי שזה משולב
  5. 86 ב5 יחידות זה על הפרצוף??? הוא נכנס עם ציון כזה לכל אוניברסיטה בלי לעשות מכינה בלי כלום זה ציון אלוף
  6. עזבו wwe תעלן מwwf אנדרטייקר נגד יוקוזונה קרב קבר או אורן הארט נגד ברט הרא בקרב כלוב...
  7. ואלההה החיים שלי מועד ג גם במתמטיקה וגם בפיזיקה סיבה רצינית מאוד להתאבדדדדדדדד!!!!
  8. לא בא לזלזל בסטינג אין קשר...יש ראיון איתו דקות לפני הקרב שהוא נפטר שהוא יעם החליפה של הבלו בלייזר..בא להכנס בכניסה מרשימה אין קשר לסטינג...מה גם שסטינג היה wcw והוא בwwe..
  9. Wwf היה הכי טוב שיש בגלל הצבעוניות שהייתה שמה קרבות אדירם בין דוינק לקראש אנדרטייקר ליוקוזונה אנדרטייקר נגד הענק כונזלז היו שם דמויות גימיקיות אדירות ובגלל זה זה היה יותר מהנה...
  10. שנת 99 אם אני לא טועה וכן המשיכו לשדר קרבות רגיל ויום למחרת עשו תשדיר לזכרו..
  11. זה היה לפני כניסה לקרב שהוא היה אמור להכנס בחבל שיורד מ10 מטר והחבל נקרע והוא נפל ישר לזירה...הקטע צולם כמובן במצלמות אבל בגלל שלפני הקרב הם עברו להראות פרומו אחר אז יצא להם במזל שהם לא שידרו את זה גם בשידור חי..
  12. דרך אגב מעניין למה לא פרסמו אף פעם את הקלטת האמיתית של הנפילה של אואן הארט..הרי גם עם הסיבה היא לבקשת המשפחה כמה פעמים קרה אסונות שהראו אותם...
  13. אתמול נפטר עוד מתאבק מהזכורים שהיו בwwf ומצטרף לרשימה ארוכה של מתאבקים שנפטרו בטרם עת כמו : יוקוזונה..מיסטר פרפקט...קראש מהוואי...בם בם ביגלו ועוד ועוד...די מוזר וטרגי מה שקורה להם..
  14. הפוך מה שמדהים פו זה שער 8 אין דברים כאלה!!
  15. פששש כן אחי איזה טירוף מה זהה..כמה נגמר במשחק אתה זוכר?
  16. יש קטע ביטויוב(אני דרך הפלאפון לא יודע איך להעלות תקטע דרך האיפון) של אני מודה בדרבי נדמה לי בשנת 2003 שהקהל מדליק איזה 30 אבוקות בשגעת שאין דברים כאלה..הדרבי מתחיל באור יום מישהו יודע במקרה כמה נגמר באותו משחק??
  17. גם אני עשיתיי היום במכללה מועד ב? מתמטיקה נקווה שיש צאנס ל56 ועם הערכת מורה להגיע ל65...
  18. חברים אתם קצת מתבלבלים עידוד דבר חשוב והכרחי אבל זה שטויות להגיד שמכבי תלויה בעידוד...בשנות ה50 60 70 80 90 לא היה עידוד ובכל זאת לקחנו אליפויות וגביעים...אין ספק שזה מוסיף המון לקבוצה ובטח שלנו האוהדים לאווירה שנש במשחק אהל להגיד שבלי עידוד לא יהיה תארים זה שטות ברמה פסיכית...
  19. אני לא מבין למה אנחנו לא לוקחים גם תלחן האדיר הזה... כאילו הפועל לא לקחו מאיתנו את אומרים שנדפקתי...
  20. בוא נשאל ככה...תעשו ליגה בכדורגל שמשחקים 38 מחזורים..מכבי יובילו ב20 הפרש עד המחזור האחרון ואז יגידו זה לא משנה מי שמגיעה מגד מכבי במחזור האחרון היא זאת שמתמודדת על האליפות???נראה לכם הגיוני??? זה בדיוק מה שקרה אתמול אז איזה אליפות זאת בדיוק?? וברור שאם מכבי היו לוקחים היינו שמחים כי ככה או ככה האליפות שלנו זה שמנסים לקחת אותה בדרכים הזויות זה כבר משהו אחר...עוד מעט ימציאו שאם מכבי עושים 10 עבירות קבוציתיות בגמר אז הם מפסידים תאליפות..
  21. וקודם כל שלא יהיה אי הבנה ושיחליקו את זה פו בשקט...אליפות הקיזוז זאת אחת מהאליפויות הכי בזויות והכי חסרת שיוייון בכל ההיסטורייה גם זאת אליפות מקרטון ולא אליפות אמיתית...אני מעדיף שמכבי יקחו אליפות פעם ב10 שנים מאשר כל שנה עם קיזוז
  22. היירי טו האל יטמבל אין לי מילה אחרת מצטער...סדרת גמר זה משהו שנהוג בכל העולפ של 3 5 7 משחקים זה לא משנה..כשקבוצה מנצחת אותך כמה פעמים בסדרה זה מראה משו שבאמת היא יותר טוב כי אין מקריות ב3 או 4 נצחונות..אבל במשחק 1 ועוד ביתי גם אשקלון יכלו לקחתאליפות היום ככה זה לא שיטה זה ביזיון ועוד יותר ביזיון שמכבי מסכמים לשטות הזאת איזה שמחה מזוייפת של אליפות של קרטון הם יודעים שהאליפות של מכבי והם שמחים שמחה מאולצת..נעצחו משחק 1 השנה מתוך 6 ולקחו אליפות...שכונה כבר אמרנו..
  23. לא בדיוק מספרים ככה תבדיחה עם המטוס....מוזו ומוריס המרוקאים מסיימם קורס טיס עכשיו אחד מהם עולה למגדל פיקוח ואחד לתא הטייס..טוב עשרים דקות אחרי התחלת הטיסה מוזו עולה למוריס בקשר צועק לו מוריס שומע עבור אז מוריס עונה לן שומע עבור מוזו אומר לו מוריס מה אני יישה כל הכפתורים בצד שמאל נכבו...אז מוריס עונה לו אל דאגה חזור אחרי חזור אחרי מתג שמאל הורד מתג שמאל הרם ..מוזו חוזר אחריו הכל עובד ...ממשיכים בטיסה אחרי שעה מוזו עוד פעם עולה בקשר צועק מוריסססס כל הכפתורים בצד ימים נכבו...מוריס עונה לו רגוע אין בעיה חזור אחרי חזור אחרי מתג ימן הרם מתג ימין הורד..מוזו חוזר אחריו מתג ימין הרם מתן ימין הורד והכל מסתדר..אחרי שעתיים מוזו שוב פעם צועקקקק בקשר מורייססס מה אני יעשה הפעם כל המתגים התכבו אז מוריס עונה לו חזור אחרי חזור אחרי יתגדל ויתקדש שמא רבה....
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.