Jump to content

awaz

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by awaz

1. אז מה אתה חושב שיקרה ? משחק הבא יעשו להם אותו דבר בצדדים ומה הארגון יעשה? יעודד את הקבוצה מהשירותים ? מה שלא יהיה צריך להשמיע את הקול ולא לתת לארגון להילחם לבד מלחמה שהיא של כל הקהל
  2. אם לא המצלמות והאבטחה כולנו וגם אני היינו אומרים שהפנאטיקס לא בסדר מה שקרה אתמול מראה בדיוק איך הסכסוך ביניהם מתנהל טובת הקבוצה כנראה חשובה רק לפנאטיקס כי הם בחרו לעודד למרות שירקו להם בפרצוף וההנהלה לא מתעניינת בעידוד או בקהל עסקנים מחול לא מבינים את הכוח של הקהל של מכבי, נדמה להם שקהל של קונצרט שווה ערך לקהל של מכבי לדעתי הם צריכים לראות את התופעה בהיכל מנורה מבטחים להבין את ההשלכות של קהל על הקבוצה. למה כל אוהדי מכבי יודעים שהפנאטיקס לא היו עושים מופע פירוטכני נגד רעננה בנתניה שלא היה בחיים אבוקות באצטדיון הזה וההנהלה למרות שידעה שלא יהיה כלום כי אין כלום החליטה לשים רגל לקהל ולקחה בחשבון שלא יהיה עידוד כלל (כן הארגון הפתיע גם אותם) עכשיו אני רק שאלה מה יקרה בדרבי שיחכו לארגון 20 מאבטחים ועשרות מצלמות ביציע ? האם במשחק כזה חם דבר כזה יכול לעבור בשלום ? הרי יהיה בלאגן וכולם יודעים את זה כולל ההנהלה(כנראה שלשם הם מכוונים) להראות לנו את הפרצוף האמיתי של הארגון שיריב עם האבטחה אבל איך אפשר להאשים אותם הקהל של מכבי רוצה לעודד ולא נותנים לו אין צורך בהצהרות מפוצצות של בואו נלחם בהנהלה כי אין למה - אם הקהל יהיה חזית אחת\אין דבר כזה לפגוע בעידוד ובקהל\העסקנים למעלה יבינו שהקהל של מכבי יותר חזק מהכל ואת המשחקי אגו שלהם שיעשו עם אלונה ברקת על חולצת שוער ההנהלות יתחלפו עוד עשרות פעמים אבל הפגיעה בקהל היא נזק בלתי הפיך
  3. פסטיבל הנהלת מכבי כל מי שרלוונטי פה ובא למשחקים יודע את מאזן הכוחות ביציע אחרי שהפנאטיקס עברו לשבת בצד רק בכינו על מר גורלנו ואיך נשארנו עם האטילקים ביציע בלי לדבר על זה שהם ישבו בצד כולנו יודעים ששום כסף שהנהלה משלמת לא שווה את מה שהארגון והקהל של מכבי נותן . תקנו אותי אם אני טועה אבל 10 אלף שח קנס לא שווה את הארגון ואת הקהל של מכבי בפרט עכשיו , אחרי המגמה החיובית של הארגון הנהלת מכבי מנסה לעצור את העלייה ולהחזיר את היציע למצב מלחמה. לבוא עם בן דוד שלי הקטן למשחק ולראות איך הוא צריך שמאבטח בן 60 צריך לעשות לו בדיקה ולהשאיר אותו עירום רק כי באנו מוקדם וחשבו שאנחנו מהפנאטיקס (אני רק רוצה לדמיין מה הם עוברים כל משחק). אז מה הנהלת מכבי היקרה עושה? קודם כל לצלם כל אוהד שנכנס לאצטדיון עם מצלמה בפרצוף כאילו הוא אחרון העבריינים דבר שני להעמיד 20 מאבטחים ושוטרים כפרובוקציה בגוש המעודד ואם כל זה לא מספיק הרי מדובר בעבריינים הגדולים במדינה מספר מצלמות על כל האוהדים אני בטוח שכולם הופתעו שהפנאטיקס בחרו להמשיך לעודד בצד ולא לעשות מחאה כמו בשנים האחרונות תמשיכו הנהלת מכבי היקרה, תגלו שאתם פוגעים בעצמכם ולא בקהל. שלא יעבדו עליכם, בלי שער 11 כל הכסף שבעולם לא יעזור.
  4. שבת שלום מכבי! 2 שירים חדשים למחר, תתחילו לשנן! https://www.youtube.com/watch?v=1WVOj-us15U https://www.youtube.com/watch?v=jjU9VgAKz3Q
  5. יש למשהו לינק למשחק עזרה לחבר לוחם...
  6. כן שרו את זה בעבר ללמודדדדדדדדדדדדדד!!!!!!!!!!!!
  7. תודה את הגלריה הזאת אני מכיר חחח וכן מכיר גם באולטראס גייט
  8. אהלן חברים צריך את עזרתכם מחפש תמונות של הקהל מפעם כל תמונות שלפני שונות האלפיים אם משהו יודע איפה אפשר לראות איזה ארכיון משהו מאוד יעזור
  9. לא תזמון נכון ולא נעליים פשוט לא! הקהל שלנו יודע לשיר לבד בטירוף, ולא צריך שום מנגינות אחרי גולים אנחנו לא קהל של קבוצה בNBA!! כל הטירוף אחרי גול זה הורס נמאס מהשטויות האלה של ההנהלה מנסים להפוך אותנו לסטייקים אל תזרמו איתם! על החפירות והחרוזים הלא מצחיקים האלה בכלל אין על מה לדבר נחנקנו!!! גם לא החולצות האלה למרות שזה היה מרגש ויפה לראות את מכבי שוב במשבצות אבל מענין אותם רק לעשות כסף עלינו ולמכור חולצות וכל השיט הזה עושים לי מנוי על החניה בכסף סעמקקקק
  10. התרמות הערב במשחק מול ויאריאל, ובכלל. כשמחברים כמה פחיות ספריי, בדים, חוטים,מקלות ופלקטים התוצאות מרהיבות מלחמת הכוכבים, תל אביב שלנו, הרצל, שובר שורות,הפנאטים של מכבי, we make war for fun, under you spell, סופר יודן, אליסה בארץ הפלאות, make maccabi great again, freedom for ultras ועוד, עוד עוד עוד! אנחנו רוצים עוד, ואתם? זה לא סוד שתפאורות עולות כסף, בשביל שנצליח כל הקהל ביחד לחזור לעוצמות של בלומפילד ולקחת חזרה את מה ששלנו, אנחנו צריכים אתכם איתנו. היום בכניסות לכל יציע יעמדו מתרימים מטעם הארגון גם בצד המזרחו וגם בצד המערבי. אז נכון, אנחנו עומדים שעות בפקקים וכל משחק בית הוא על הנייר משחק חוץ, אבל אם יש משהו אחד שתלוי בנו זאת האווירה ביציע והצבע! שקל עוזר, 10 יותר, כל סכום שייאסף יחזור ישירות ליציע ועל ההשקעה הזאת, אתם לא תצטערו! מחכים לכם היום, בואו נביא את זה!
  11. דיברו איתו לא פעם אחת אלא חמישים פעם ולא קיללו אותו . וממשחק למשחק הוא רק חופר והורס יותר ולאנשים נמאס!!! ועם השיר אחרי הגול הדבר הכי הזוי שיש כאילו אין לנו קהל ששר ומעודד מה אנחנו קהל של קבוצה בNBA?! נחנקנו כבר סידי נחנקנווו לא יהיה פסטיבל בכדורגל ובסוגיית הבנות - חייבים להחליף לנקח לכם את הירקות במקום הבנות זה מתאים יותר
  12. מה זה ה7\11 הזה? חנות בתאילנד?
  13. בתחילת יולי אני בתאילנד ל20 יום בערך... אני צריך חבילה הכי בסיסית של שיחות בתוך תאילנד משהו כמו 5-10 גג דקות ביום וגלישה הכי בסיסית לא כל היום על האינטרנט.. יש המלצות?
  14. מה קורה אחרי שנה?
  15. אנצל את הנושא.. החלטתי להחליף את האייפון 5s שיש לי בפלאפון אחר, אני די בכיוון של G2 אבל לא סגור עליו, מה שאני צריך בתכלס זה סוללה שלא תגמר לי אחרי שעתיים שיהיה עברית מלאה כמו בios ושיהיה נוח להשתמש בו ושלא צריך להיות מדען אטום כדי לדעת איך להשתמש בו המליצו לי גם על HTC one, מה הכי מתאים?
  16. https://www.facebook.com/photo.php?v=295434637287836&set=vb.292573334240633&type=2&theater מישהו ראה את זה?
  17. http://www.classicfootballshirts.co.uk/2007-08-beitar-kfar-saba-match-issue-home-shirt-8.html מטורף, הזמנתי
  18. פרק 4: http://www.firedrive.com/file/E3ADF20B3E02B6D5 פרק 5: http://m.firedrive.com/file/6FC8987669F518BC
  19. אז אם יש לי 120 שקל ביתרה, אני יכול לסוע בחינם ב120 בלי לשלם כלום?
  20. מכבי פתח תקווה - בני סכנין 1 הפועל עכו - בני יהודה x הפועל רעננה - מ.ס אשדוד 2 בית"ר ירושלים - עירוני קרית שמונה 1 הפועל תל אביב - מכבי חיפה 2 הפועל באר שבע - עירוני ניר רמת השרון 1 שאלת בונוס א : מתייחסת לכל המשחקים למעט המשחק של מכבי ת"א 2. לפחות פנדל אחד יוחמץ ובנוסף לפחות כרטיס אדם אחד יונף 3. בשני משחקים לפחות סך השערים של שתי הקבוצות יהיה גדול מארבעה שערים. שאלת בונוס ב :הפועל ת"א המדשדשת מארחת את מכבי חיפה ממרומי המקום העשירי, את המשחק המרכזי הם הפסידו כבר לב"ש נגד רמה"ש. באיזה קטגוריה הם כן ינצחו? 1. במשחק יובקעו יותר שערים מאשר במשחק המרכזי 2. במשחק ישלפו יותר כרטיסים (צהובים ואדומים) מאשר במשחק המרכזי 3. במשחק יהיו יותר קרנות מאשר במשחק המרכזי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.