Jump to content

דוד גרינוולד

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by דוד גרינוולד

1. לפני הכל, תודה על ההצעה אבל אני לא חושב שיש לי מה להתנצל - הוא דיבר בצורה מלוכלכת ולא ראויה על אחי, פגע בכבודו ובכבוד המשפחה שלי ומשום כך השבתי כמו שהשבתי. אני צנוע, אבל כשמדברים ככה על אח שלי אני לא יכול לשתוק. ולנשוא המקצועי- אני בטוח שאתה, עם כל הכבוד אדון צבר לא יכול להגיד לי אם אני מזיין את המוח או לא, בהקשר של אח שלי. אני יושב לצד אחי יום יום ורואה אותו עושה את העבודה שלו בצורה הכי אמיתית שיש. ועל זה שאתה מכיר את התקשורת יותר מאח שלי - אני בספק, אולי כי אחי עובד כבר בערך 3 שנים באתר וואלה ונחשב לאחד מכתבי הספורט הבכירים בארץ.. או אולי כי אחי הוציא דברים שאף אחד לפניו לא הצליח ועוד הרבה דברים שאין לי כרגע כח לכתוב אותם, ואתה כמדומני, לא. ועם כל הכבוד, תדבר אלי גם בכבוד בבקשה בדיוק כמו שאני מדבר אליך("אל תזיין תמוח") לא חשוב מה פער הגילאים בינינו.
  2. אני בהחלט מבין, מה שאתה לא מבין יקירי זה שעיתונאי לא יכול לכתוב תמיד על מה שהוא רוצה לכתוב, יש לו גם עורך ויש פה עוד שיקולים חוץ מהשיקול הגדול מכולם שהוא כמובן "מה יגידו עליי בפורום השחקן ה12?" אם פעם עבדת בתקשורת היית יודע את זה. ותאמין לי שאחי לא מוכר את נשמתו כדי למצוא חן בעיני כמה אדומים, הוא כותב רק אמת, גם אם היא כואבת בניגוד לשאר העיתונאים שמסקרים את מכבי בכדורסל ורק רוצים ללקק לקברניטי הקבוצה..
  3. לא יודע לאן, אבל אתה נראה לי בן אדם מבוגר שמדבר בשפה גבוהה ומדלוקית, אולי תמצא גם עבודה או משהו ולא תשב כל היום בפורום של השחקן ותכתוב על אנשים אחרים?
  4. חבורה של עלובים.. אולי יום אחד תתקדמו בחיים.
  5. מסכים עם כל מילה של המכבייה בנושא הזה. זאת תהיה אכזבה ענקית אם הוא לא יחתום בסוף.
  6. זה יהיה פספוס ענק אם לא יחתימו אותו בסוף. אין הרבה הזדמנויות כאלה.
  7. ביטון חתם? ומה נסגר עם 2 החלוצים שהביאו למבחנים? הבנתי שאחד הרשים אבל אין בשבילם כסף, אז למה מביאים למבחנים אם אין בשבילם כסף?
  8. גם אני חשבתי עליו הוא חתם בקבוצה שהוא הושאל אליה לפי מה שהבנתי
  9. "וחזרה לפסימי: במכבי ת"א ביקשו מתומר תייר, יקיר שינה ואלי ביטון לצאת למחנה האימונים בלי לחתום על חוזה כאשר השניים הראשונים עדיין עדיין שוקלים זאת. באשר לביטון, המו"מ עימו פוצץ הערב בגלל חוזה נמוך שהוצע לו לטענתו והוא לא מתכוון להמריא עם הקבוצה." לא הוא, לא רביבו, אין לי מושג מה הולך עם מכבי. אבידור שטראובר וגפני שהם לדעתי שחקנים בינוניים הם היחידים שחתמו עד עכשיו
  10. אבן שירדה מהלב קבוצה קטנה ומגעילה אפילו בעונה כזאת הם לא לוקחים שום תואר, עלובים תודה לך מכבי חיפה
  11. ראנצ' עם החתימה הארוכה! מזל טוב! שכל מה שתרצי יתגשם. עד 120 יקירתי
  12. מזל טוב יא תותח!!!! שיהיה לך רק טוב אחי כל מה שתבקש עד 120!! אוהב אותך גבר
  13. רון אסטרין חוגג בעוד 25 דקות 16 אביבים מזל טוב אח יקר את הברכה הגדולה תקבל בפורום שלנו
  14. באיזה שעה המשחק? אני אספיק לחזור הבייתה לפני שבת?
  15. הכרתי אותו אישית. בן אדם ענק. למי שראה את הכתבה עליו היום במבט בערוץ הראשון - מלכי, ארוסתו, היא קרובת משפחה שלי. יהי זכרו ברוך.
  16. כן אחי קח http://www.mako.co.il/vod-index/investigat...41301021004.htm דווקא כתבה קצת מעניינת לדעתי..
  17. מכבי עדיין בסכנת ירידה הלוואי והיינו עכשיו בגארבג' טיים ניצחון אחד אמנם נותן לנו קצת אוויר אבל לכו תדעו אם עכשיו רצף של שני הפסדים ואנחנו חזרה עמוק במאבקים
  18. מחר יהיה ה10 למרץ הכי גרוע שהיה לי בחיים די כבר עם הנושאים האלה הפסדנו בדרבי, אתם מבינים את זה? פרופורציות זה לא לפורום הזה היום
  19. תודה רבה לכולם מצטער על האיחור, חזרתי מטיול שנתי של כמה ימים אתמול אוהב אתכם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.