Jump to content

Kenji.09

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Kenji.09

1. אני רואה יותר את גבי ופרץ הולכים הצידה מאשר נכנסים לאמצע. ביטון גם זז הצידה לפעמים, אולי לפעמים בורח מהקו לאמצע.
  2. להביא שחקן 10 שהמאמן לא משתמש בעמדה הזאתי מתחילת העונה זה כמו לדבר לקיר. לא יקרה. חייבים מגן ימני לפני הכל.
  3. מה שגם הכניסה לאמצע מסרסת לך את ההתקפה, צריך לשחק יותר עם הכנפיים.
  4. לדעתי אם הוא היה פחות מתעקש על הכניסה של אבישי ורביבו לאמצע, הדברים בהגנה היו נראים אחרת. לדעתי סבוריט צריך לחזור להיות מגן שמאלי, הוא לא בנוי להיות בלם. הייתי מביא בקיץ בלם זר או 2 אפילו. מסית את סבוריט חזרה לעמדה שלו בתקווה שהוא יהיה מאוזרח עד אז. את רביבו גיבוי עם זאדה.
  5. הוא מנסה לחקות את פפ עם זה שהוא מכניס את המגן שלו לאמצע המגרש. זה לא עובד בארץ ולא יעבוד בעולם.
  6. כל הפידים עכשיו מביכים ברמת הכדורגל של קארנקה. דור פרץ לא עשה שום דבר בכוונה עם ה"עבירה" על הכלום ושום דבר הזה שמשחק בהפועל. לוקסן הגיע לכדור לפני הראש של הערס המצוי. פשוט מדהים.
  7. 1.לא ידעתי לגבי ביטון, הכל טוב. 2.המערך הזה לא כזה עזר לך. 3.עם כנפיים אמיתיים אפשר לשחק 4-3-3 מול הפועל. 4.אין לך שוער והגנה כי אתה עושה רוטציות בעמדת השוער כאילו כל אימון נפצע שוער אחר ואז אתה שם את מי שהכי בריא, זה הורס את הכימיה של ההגנה ובגלל זה ההגנה שלך נראית ככה. כל הקו האחורי שלך פשוט זוועה בגלל השיטת משחק שלו, אתה תמשיך לקבל לפחות גול כל משחק גם אם תשים 7 גולים.
  8. נקווה שדן ביטון יחלים עד אז. שהוא באמת ישחק עם קיקו ולא עם תורג'מן שוב באגף. הייתי שמח שרביבו יראה קצת ספסל/יציע. שישחק עם 4-3-3 אמיתי ולא כניסה של המגנים לאמצע, אי אפשר ככה.
  9. אוקיי. אבל עדיין יש לך שחקני כנף בתור גיבוי. הוא שורף שחקנים ומוריד להם בבום את הביטחון העצמי.
  10. 3 קבוצות לפני הפועל עשו לך את זה, חנקו אותך לגמרי. פעם אחת אפשר להבליג, אבל עוד פעמיים? זה אומר דרשני. חבל שלא נותן צ'אנס לקיקו. דן ביטון נעלם מהרוטציה עוד פעם. גם ההתעקשות שלו לעשות רוטציה בשער הורסת לקבוצה. נראה מה יעשה נגד הפועל פ"ת שתבוא נגדך סופר בונקר ותסגור לך את האמצע בקלות.
  11. לא ראיתי שום כנפיים היום חוץ מאיזה פעמיים את רביבו ואבישי איכשהוא בקו רוחב. הבעיה במכבי זה לא המערך. זה ההצבה של השחקנים בעמדות לא נכונות. אם רביבו ואבישי נשארים בקו רוחב בתור מגנים ועושים פסים עם הכנפיים שלך+עקיפות מידי פעם, המצב היה נראה אחרת. אני עדיין מנסה להבין למה הוא לא משחק עם קיקו.
  12. הוא כבר כמה משחקים לא מנהל נכון את המשחק. חדרה, חיפה, ריינה, ועכשיו בדרבי. היום היה לו פשוט תחת.
  13. יש לי הרגשה שהוא רוצה פיטורין בכוח.
  14. יש לך את קיקו. הוא יכול לשחק. לא התפרק שום דבר. חלאס עם השטויות האלה. האין הגנה זה כי הוא נטו מתעקש שכהן ורביבו ייכנסו לאמצע בלי סיבה. שימשיך להתעקש על זה, נמשיך לחטוף גולים מקבוצות שלא יבקיעו עוד מאה שנה וכל גול שלך עד שהוא יגיע, תצא הנשמה. עשינו ריצה יפה, אבל חלאס, אפילו שהוא לא הרס לנו את הרצף של הדרבי, ה2 גולים עליו ואיך שאנחנו נראים זה עליו. 2 הגולים של תורג'מן נטו מטעויות בהגנה של הפועל.
  15. כל המשחקי רוטציה האלה עם שוער זה טמטום אחד גדול. דופק את כל התיאום בהגנה. דופק הכל. מחכה ליום שבו מכבי תסיים משחק בלי לקבל גול אחד.
  16. רביבו ימשיך להיכנס ביחד עם כהן לאמצע, אין לך כנפיים במשחק הזה בכלל...
  17. הוא ימשיך לשחק באותה שיטה, להכניס את המגנים לאמצע בלי שום סיבה. עצם זה שהוא לא מבין תורג'מן לא שחקן כנף, זה אומר הכל. יש לך כנף שמאל, למה ללכת עם הראש בקיר?
  18. אין פה נפילה איתו. היה פצוע. חזר. במשחק היחידי ששיחק 90 דקות נתן אחלה הופעה. וזהו. חזר לספסל בלי סיבה. נפלנו בעמדת מאמן.
  19. טוב, עכשיו איבדתי בו אמון לחלוטין. אי אפשר ככה. מביאים לך שחקנים ששלוש שנים לא היו פה וכל הזמן זעקנו לכנפיים ועד שיש,אתה מזלזל בהם. אי אפשר להמשיך ככה. לא ברור העניין. חשבתי שבתור אחד שבתחילת הקריירה שלו, הוא ילמד מהטעויות. אבל הוא לא.
  20. לא שולח אותו הביתה כמובן. כועס בעיקר על הקבעון שלו. נכון שמילסון זה חתיכת חור בהרכב אבל לדעתי קיקו לא פראייר בכלל וחבל שהוא לא מקבל את הדקות וקין מתעקש לשחק עם דור בעמדה שלא מתאימה לו בכלל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.