Jump to content

Kenji.09

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Kenji.09

1. לקפל. הרכב עם אפס יצרתיות. יהיה סבל. אבל נקווה ל3 נקודות.
  2. האמת שיש בזה משהו. אחרי מה שעשינו לפאקו, הלכנו לשלוש שנים נוראיות. אבל לדעתי רובי קין לא יהיה פה בקיץ בלי קשר, לא נראה לי שמנספורד או מיץ' יפטרו אותו בקיץ. לדעתי עדיין חבל שהוא רואה תקופה שיש ליקויים חמורים בעיקר בהגנה והוא לא מנסה לתקן את זה. נקווה שמול חיפה הפעם לא נתבזה כמו במשחק הקודם.
  3. אז אוקיי, אין לו ניסיון. הביאו לו מטעפת של אנשים בעלי ניסיון. למה הוא עדיין מתעקש ללכת נגד הקיר ולשחק בצורה עקומה? למה אין שיפור בהגנה? למה כל התקפה נגדנו זה התקף לב? למה הרוטציה בשער? למה להתעקש על לשחק באמצע כשאתה רואה בבירור שכל הגולים שלך מגיעים מהקווים אם זה מילסון, אם זה קיקו, אם זה זאדה, אם זה רביבו. צד ימין שלנו בכלל לא מתפקד. וכן, אפשר לשחרר אותו ולהביא כבר עכשיו את בכר. איבדנו מלא נקודות על התעקשות על שיטת משחק שלא תורמת. אז שיחקנו 2 משחקים בשבוע, איך תעלה פה הרמה אם ימשיכו להיות פה מפונקים שלא יכולים לשחק 2 משחקים בשבוע? יש לו סגל יחסית רחב, לצערנו ההגנה שלנו התפרקה לגמרי באמצע העונה אבל זה גם עליו כי גם רוטציה וגם שחיקה של שחקנים. אז יש כבוד למקום ראשון, יש כבוד לשמינית גמר באירופה,לא מוריד לזה מרגע. אבל אם לא יהיו פה שיפורים, אז גם המקום הראשון בסוף ילך לפח אלא אם חיפה תיכנס ללופ שלילי.
  4. שיסלחו לי כולם, אבל אם אקום בבוקר להודעת פיטורין שלו, לא אתרגש מזה. אי אפשר. שמח שהוא קופץ ורץ ויורק ושותה מים אבל זה לא זה. אי אפשר להמשיך ככה. סגל שלא מנוצל. שיטת משחק שלא מקדמת לשום מקום. כן מילסון, לא מילסון, זה לא עובד. לא מסוגל לראות משחקים של מכבי כבר.
  5. לשחרר. בשיא הרצינות. תודה על שמינית גמר באירופה ומקום ראשון אבל סוריי, הקבוצה כבר חודשיים משחקת בהילוך אחורי בפול גז.
  6. לדעתי קיקו היה מביא אחלה מהירות בצד שמאל.
  7. היו לו פעמים שהוא שם את מילסון בימין בלי שום סיבה. אבל הוא ידע שמילסון לא יהיה פה חודש+ ובכל זאת הוא מתעקש לא להשתמש בקיקו שיכל להיות בעמדה הזאתי לא פחות טוב ממילסון. התוצאות מדברות בעד עצמן.
  8. אנחנו לא מסורסים בגלל שמילסון חסר, אנחנו מסורסים בגלל מאמן מקובע. כל מאמן ב3 שנים הקודמות היה חותם על אחד כמו מילסון וקיקו בתור גיבוי...
  9. יונתן/דוידה מצד ימין, קיקו משמאל וביטון לעשר. אבל כשהוא שם את יונתן בשמאל, את קיקו באמצע ואת ביטון בימין, שום דבר לא ילך. המשחק כל הזמן הולך לאמצע לא משנה מה. לא מבין את ההתעקשות שלו כל הזמן לשחק דרך האמצע לא משנה מה. ועצם זה שהוא לא השכיל להבין שמילסון לא יהיה פה חודש, זה עצוב.
  10. לא, אנחנו קבוצה שמשחקת דרך האמצע בלי שום סיבה. גם אחרי שהוא עושה רוטציה, הוא ממשיך להתעקש לשחק דרך האמצע.
  11. בגלל שאין מקום במגרשים של הקבוצות הקטנות, אז החליטו לא לשים ואר בכל המשחקים -_-
  12. הפועל פ"ת שמים 4 במחצית לריינה. אנחנו לא שמנו גול אחד להפועל פ"ת פלוס כמעט הפסדנו לריינה. -_-
  13. לא רואה שום סיבה לשלוח את קיקו. הוא לא מקבל הזדמנות בכלל. ועד שכן, הוא לא בתפקיד שלו. פרץ צריך קצת מנוחה, הוא סחוט.
  14. 2 דברים. 1.אבישי כהן צריך להגיד תודה שלוקאסן לא זה שהחליט לברוח בגלל המלחמה. 2.תודה למשפתי. יאללה מכבי.
  15. הוא צריך לחזור ללעוס מסטיק כל המשחק.
  16. שוב אותה מנגינה. שוב חוסר ריווח. שוב בריחה לאמצע. בקיצור, לא לומד. אני שמח שהוא עומד על הקויים ומראה ואומר מה לעשות, אבל בפועל זה בולשיט.
  17. לא הכל שחור לגבי רובי. ההתחלה הייתה מעולה וכל אחד היה חותם על זה. פשוט עצוב לי שהוא לא רואה שמתחילה נסיגה והוא לא מנסה לתקן אותה. לדעתי היה אפשר לשחק עם קיקו ודן ביטון אחרי שמילסון עזב לאליפות אפריקה. נכון שזהבי ותורג׳מן יכלו לעשות יותר אבל אתה שוחק אותם ואז אין לך מישהו טרי מהספסל שיעלה. אפשר לשחק עם זהבי חלוץ ואם זה לא עובד, לעלות את תורג׳מן במקום לשרוף אותו על הקו. מקווה שמחר דברים יראו אחרת, אם ננצח מחר את הקופים, זה יעלה את המורל וקצת ירסק להם. כמובן שאם ננצח את חדרה ביום ראשון זה עוד יותר יוסיף אבל אני אשמח לחזרה ל4-3-3 עם מגנים שרצים על הקו ביחד עם הקשר ולא נכנסים יותר מידי לאמצע. רואים שרוב הגולים הגיעו מריווח של המשחק (מילסון) מאשר ללכת יותר מידי דרך האמצע..
  18. אין דבר כזה 100 אחוז הצלחה, גם עם איביץ' בעונה הראשונה איבדת נקודות. יש להתגלח ויש להתגלח. אבל ההתעקשות של קין על הרכב שרץ כבר חצי עונה, בלי רענון כמעט, שריפה של כל הספסל לחינם, זה הורס וזה למה אתה איבדת 10 נקודות בתוך שבועיים. אתה מקבל גולים רכים, הייתי אתמול במגרש ולא ראיתי כמעט ריווח של המשחק ורק כשאתה משחק מהאגפים, אתה מגיע למצבים, אתה כל הזמן דוחף דרך האמצע בלי סיבה. הגולים בדרבי היו נטו יכולת אישית של שחקנים. שלא נדבר שהאבוקות עצרו את המומנטום והיה יכול להיות יותר בלי שתספוג שער אחד. אי אפשר להסתמך רק על מילסון כי גם לו היו כמה משחקים לא משהו כשחזרנו אחרי המלחמה לשחק כדורגל ובמיוחד כשהוא התעקש לשים אותו לפעמים בצד ימין בלי סיבה. הוא חייב להתחיל לרענן את ההרכב לפעמים ולתת יותר צ'אנס לקיקו ולחזור לשחק 4-3-3, אין צורך בשלישייה של בלמים.
  19. לא ראיתי שום דבר מועיל אתמול ב3 בלמים. אנחנו לא קבוצת תחתית, אנחנו לא צריכים להתגונן מול אף אחת. בטח שאתה לא משחק עם המגנים שלך באמצע במקום לרווח את המשחק. אם הוא לא היה מתעקש מול חיפה לשחק עם אבישי ורביבו באמצע, המשחק היה נראה אחרת ולדעתי גם לא היינו מפסידים. אם הוא לא ישנה את השיטה שלו מול חיפה וימשיך להתעקש על שיטה שלא תורמת לאף אחד, עוד עונה תלך לפח. חבל שהוא שורף את הספסל שלו בלי שום סיבה, עושה רוטציות לא ברורות, בקיצור מתגלח עלינו.
  20. להגיד שאנחנו כמו יונייטד של הגלייזרס זה ניתוק מהמציאות ואומר את זה אוהד יונייטד. פה הבעלים מביא אנשי מקצוע ושם כסף. שם הכל הפוך ורק עכשיו אחרי 20 שנה משהו אולי יתחיל להשתנות. מנספורד עשה עבודה יפה בקיץ, לדעתי הוא לא כזה אשם. זה יותר על רובי.
  21. אני אתן את השנקל שלי. פתחנו עונה מדהימה, רצף שלא זכור לי כבר תקופה. עשינו אירופה, מקום ראשון בפער רציני. אפילו אחרי חודשיים כמעט בלי כדורגל, המשכנו לתת רצף. אבל פה התחילה הבעיה. המאמן קיבל סגל עקום אבל עם שחקנים שלא היו פה שלוש שנים בכלל, אם לאיביץ' היו 2 כנפיים כמו מילסון וקיקו, הוא לא היה עוזב בכלל. בנוסף יש 3 שחקנים שיכולים לשחק בכנף ימין, בפועל שיחק רק אחד רוב המשחקים, ועכשיו כשמילסון לא פה, אתה פתאום לא משחק עם כנפיים. בנוסף, ההתעקשות שלו להכניס את אבישי ורביבו לאמצע הורגת עוד יותר את המשחק, כמה אפשר לשחק מהאמצע מול רוב הקבוצות בליגה? חוץ מנתניה וחיפה, כל הקבוצות עושות מולך את הבונקר של החיים. בנוסף הוא החליט לשחק עם 3 בלמים, מה לעזאזל? סליחה אבל מאמן ששורף את הספסל שלו, לא ראוי להיות מאמן בשום קבוצת כדורגל בעולם עם כל העבר היפה שיש לו בתור שחקן כדורגל. כמובן שההתנהלות בחלון הנוכחי היא ביזיונית אבל היא לא חדשה לנו, זה כבר שנים ככה. לדעתי היה אפשר להפיק מהסגל הזה הרבה יותר, אבל כשהמאמן שורף שחקנים ולא עושה רוטציות, זה המחיר. במיוחד כשאתה יודע שאתה הולך לשחק 2 משחקים בשבוע ואפילו 3. העונה הזאתי תיפול נטו על ניהול הסגל עוד לפני חיזוק כזה או אחר.
  22. איזה מצבים בדיוק? בנס פ"ת לא שמו לנו גול. פשוט חרפה. די עם הציוות המאולץ הזה של זהבי ותורג'מן ביחד, חלאס. מזכיר לי חצי עונה שמעדיף לשכוח. יש לך שחקני אגף. יש לך שחקני 10. השריפה הזאתי של הספסל כ"כ ברורה לעניין. שום מאמן לא יכול להיות כזה.
  23. הוא אשכרה עושה הכל מאז שחזרנו לשחק בליגה שיפטרו אותו. זה ביזיון מארץ הביזיונות. לא הגיוני שהוא ממשיך משחק אחרי משחק לשחק עם שחקנים לא בעמדות שלהם, להמשיך עם שיטת משחק של לדחוף הכל דרך האמצע. מילסון לא היה משנה פה יותר מידי. פשוט בושה וחרפה. להטיס עוד הלילה הביתה.
  24. אני קבוע שומע את הפודקאסט של רז אמיר ואורן קדוש וכל מה שאורן אומר שם, זה קדוש. אולי נחתים אותו לעונה הבאה, נראה לי שהוא יהיה יותר טוב מברק בכר בקלות בתור מאמן ישראלי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.