Jump to content

Kenji.09

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Kenji.09

1. קין לא מאמין ב10. זה לא משנה אם זה דן ביטון כל שחקן אחר. ניהול הסגל והבנייה שלו אכן ברמת הפשע. אבל גם למאמן יש אחריות על איך זה נראה על הדשא.
  2. יש לי הרגשה שרובי קין לא מקשיב בכלל לצוות שלו. לא הגיוני שיש קארד כזה מטורף על הספסל והכל נראה מקרי לחלוטין. דרושה פה וועידת חקירה ברמת כיפור 73.
  3. גולסה היה צריך להיות משוחרר עוד ממזמן. טננבאום זה טמטום שאין לאתר, שיחררתם בקיץ, החזרתם כי הלך הפרץ. החזרתם. ו? הבן אדם לא שיחק מאז אי שם בימי הקורונה. מי לעזאזל עושה רוטציות בעמדת השוער?! בלטקסה זה משהו לא מהעולם הזה. מי בכלל החליט שהוא בלם? שילך להפועל פ"ת בעונה הבאה בחינם.
  4. טוטנהאם לא משלשלים ברמה כזאתי. אמנם בלי תארים, אבל זאת רמת שלשול של ההחלקה המפורסמת של סטיבן גאראד
  5. לפטר עכשיו ולהחתים את בכר למה שנשאר בליגה.
  6. הוא לא לומד שום דבר. לא קרנות. לא הגנה. לא להכניס את המגנים לאמצע. לא לרווח. קבוצה של שחקן אחד שאם לא הוא, היית אולי מועמד לירידה. פשוט מביך.
  7. הצלחת לאבד את זה כבר. אחרי השלשול של היום ורמת השלשול מאז ינואר, לא אתפלא אם זה יקרה שוב.
  8. רעננים? מי? מילסון? זהבי? זין בתחת. גם רוטציה הוא לא יודע לעשות.
  9. שחקנים נכים. מאמן נכה. ברכות לחיפל'ה על הרביעית.
  10. המאמן שלך אלוף בלמחוק שחקנים. בגלל זה הלך לך פער בינואר. בגלל זה אתה עולה עם שוער שלא שיחק איזה שלוש שנים. מאמן דחליל.
  11. די, די, די!!! כמה אפשר. מאמן נכה. לא יודע לנהל משחק. חלאס עם הכדורים הארוכים, חלאס עם המשחק דרך האמצע. כמה אפשר?! אלוהים אמן מחר בבוקר נקבל פוש שפיטרו אותו, אני לא יכול איתו. לא יכולללללללללללללללללל..
  12. מאמן נכה. הגנה של נכים. פשוט בושה וחרפה.
  13. יסלחו לי אוהדי מכבי אבל לפעמים אי אפשר לראות את מכבי משחקת. שום דבר לא משתנה. הוא ממשיך עם אותה שיטת משחק. שום ריווח. שום בטיח. אתה יכול להפסיד צפייה של מחצית בידיעה שאתה לא מפסיד כלום. ובסוף במזל אתה לא מקבל גול וגם מנצח. עד מתי כניסה לאמצע של המגנים? עד מתי שחקנים שלא צריכים להיות בהרכב? גם אם ניקח אליפות+גביע אי אפשר להמשיך איתו גם אם הוא המאמן האחרון עלי אדמות. די, כואב לי.
  14. היחידי שלא נכנס לאמצע זה זאדה. אבישי כהן עדיין נכנס לאמצע ביחד עם דן ביטון. רואים שאת הגולים שאתה מכניס זה בא בדר"כ מהכנף. בקיצור זה לטחון מים, מה שהיה בעבר כבר לא רלוונטי. הוא לא ישנה את הקו מחשבה שלו.
  15. מאסון היה נכנס לאמצע גם. זאת הוראה שבאה מלמעלה. עובדה שגם עידו שחר עשה את זה.
  16. ברור, אני אוהד יונייטד ואנחנו משלשלים כבר מעל עשור.
  17. דן ביטון זה לא שחקן אגף. הוא כל הזמן נכנס לאמצע. אבל קין חזר לשיטה המסריחה הזאתי שוב. ככה הפסדת בחמישי וככה תמשיך להראות מחורבן כל משחק גם אם תנצח היום. הרי בפלייאוף כולם יהיו שרמוטות ורק חיפה תשחק פתוח נגדך.
  18. שמישהי תאהב אותי כמו שאוהבים לבדוק כל גול של מכבי
  19. התלות במילסון זה נטו בגלל המאמן האידיוט הזה. שרף שחקן על כלום. תן לבן אדם לשחק בעמדה שלו. מה אתה מכניס לי את הדחליל הזה. ההדחה שתהיה פה זה עליו נטו. גם דן ביטון, גם חזר לשחק עם מגנים לאמצע. פשוט לא למד כלום. טפי עליק.
  20. גולדהאר צריך להיכנס במחצית לחדר הלבשה ולהגיד תודה לך רובי ולהביא את בכר מחר על הבוקר. טפי כוסומו איזה מאמן אידיוט.
  21. אם יורידו להם עוד נקודה, היקום יקרוס.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.