Jump to content

שמק

משתמשים רשומים
    3
About שמק

• Birthday 12/06/1980

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

1,343 profile views
  1. האירוניה בזה שהם תלו שלט "for pride and glory, fight till the end", והתחילו לקפל אותו עוד לפני הדקה ה-80, פשוט מדהימה.
  2. אם אני רשום ברשימת המתנה, אני צריך לחכות שיתקשרו אלי או להתקשר ללאן כבר?
  3. סופסוף שחקן שלא מפחד לתת בעיטה לשער
  4. דן מרגלית יושב קבוע בשער 2 השנה...
  5. על מה שבאדיר עשה בגול האחרון של ליון מגיע לו אדום ישיר, עבירה כ"כ מגעילה.
  6. אני מכיר מישהו שעשה כבר מנוי מבוגר לשער 2/13 דרך חבר, והוא מעוניין להחליף את המנוי למנוי אב ובנו (כלומר להוסיף כסף עבור מנוי נוער). עכשיו הוא כבר שילם, אפשרי לבצע שינוי כזה?
  7. אני לא בטוח ששנידר חושב ככה, והייתם צריכים להבין את זה מתי שהוא הגיע. תבינו שזה המצב, ואני לא חושב שזה קשור דווקא לבושינסקי ושעיה אלא יותר לשניידר. ואפשר להבין אותו...
  8. תקציב הקבוצה? באמת, זה לא שהכסף הזה הולך ישירות לכיס של שעיה. וExoiron, שני יציעים זה לא חצי אצטדיון...
  9. אני חושב שאתה מתרגש יותר מדי מהקהל של חיפה וממעיט מהקהל שלנו. שני יציעים לא יהפכו את המשחק הזה למשחק ביתי שלהם, ובטח לא יהיה ויתור על ניצחון בשביל כסף. אני לא חושב שתהיה לזה השפעה על התוצאה במשחק. אני גם לא שמח מזה, אבל אני יכול להבין את ההנהלה ושזה לא סתם רדיפת בצע שלהם וויתור על המשחק ועל האוהדים.
  10. אם זה נכון אתה צודק, אבל ראיתי שיש בלאן כבר עכשיו מכירה לגבי המחירים המחיר באמת בזיון, אבל זה לא חדש.
  11. אתה צודק מהבחינה הזאת אבל תבין תצד של ההנהלה, והם רואים שהקצב מכירות של הכרטיסים שלנו לא מדהים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.