Jump to content

yuval21

משתמשים רשומים
    41
  • Last visited

Everything posted by yuval21

1. ניצחון יפה של קידרון ברס על משלים מניין של מעיין ותורג'י. לאחר ההכרזה על עונה פיננסית נראה שהשחקנים באו ללא משקולות על הרגליים ועשו ניקוד מצוין וזה עוד לפני שההגנה של סיאטל משחקת הלילה. נקודות אור: מוראיי, גור, וההתאוששות של רודג'רס ברבע האחרון. קני בריט מהראמס תפס טאצ'דאון בשניה האחרונה של המשחק מה שהוסיף לי עוד איזה 8 נקודות. נראה שהכל הלך השבוע. הפנים לשבוע הבא. שוב, בלי ציפיות, נבוא קטנים בתקווה לצאת גדולים
  2. אני עדיין חושב שמכבי קבוצה מצוינת. הבעיה המרכזית שלנו לא קשורה לשוטה - היא קשורה לשחקנים. אין אצלנו תנועה בלי כדור. אין. לא מלמדים את זה, אבל ג'ורדי היה צריך להביא מישהו שמאופיין בתנועה מצוינת ללא כדור. אני מבין עכשיו איך זהבי הבקיע כל כך הרבה. שאתה עושה תנועה כמוהו, ויש מאחוריך את דור, האריס וכו' אתה תגיע למצבים, והרבה. שום דבר לא זז בהתקפה שלנו הכל סטטי. ההגדרה למשחק שבלוני.
  3. קיבלתי עכשיו סטרימר מסוג wonder xtreamer מה עושים עם זה? איך מחברים לאייפון? אשמח לטיפים באופן כללי על השימוש
  4. אני כל כך חלש בפאנטזי. הכרזתי על עונה פיננסית.
  5. קודם כל - אין שום תנועה בהתקפה בלי כדור. דבר שני - חסר לנו המנהיג הבן זונה מניאק שיטריף את השחקנים וגם ייתן את הגול שקשה. בקיצור....
  6. אדי לייסי(שפצוע לתקופה הקרובה), דיאנג'לו וויליאמס, קמרון מרידית וזאק מילר זה חבר'ה שאני מוכן לדבר עליהם. לא מחפש מישהו ספציפי. פתוח להצעות
  7. מסתמן שרודג'רס מגיש לך את הניצחון
  8. מי שהשכיר רכב - מה אתם עושים עם שעת החזרה? כל הסניפים במרכז העיר נסגרים באיזור הערב. המקום היחידי שאפשר להחזיר בשעה מאוחרת בלילה(אחרי המשחק) זה בשדה תעופה. וחניה בעיר אני מאמין שעולה הרבה כסף ללילה
  9. הנקודות שהספסל מקבל נחשבות?
  10. תגידו אני יכול לעשות שינויים גם ביום ראשון בבוקר לפני המשחקים? או בשבת? כי יש לי איזה 4 שחקנים בספק ואני רוצה לחכות לעידכונים..
  11. מישהו מוכר 2 כרטיסים למשחק הערב ביד אליהו? מחפש אנשים נורמליים שמוכרים במחיר עלות ולא כמו כל היצורים מהפייסבוק ויד 2
  12. היה חייב לעבור ל3 בלמים. שוטה לא גדול בכל המובן של ניהול משחק ושינויים תוך כדי תנועה
  13. איש ענק. עצוב מאוד. כנראה הפעם האחרונה שיגיעו מנהיגי עולם לחלוק כבוד אחרון למנהיג ישראלי.
  14. yuval21

Fifa 2017

זה לא נותן לי להתחבר לאונליין בטענה שיש עומס על השרת
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.