Jump to content

yuval21

משתמשים רשומים
    41
  • Last visited

Everything posted by yuval21

1. מישהו מכיר? שמע? התנסה? רוצה להבין איך זה עובד ומה בדיוק השוני מאתרים אחרים לפני שנאי מנסה לקנות שם https://www.ticketswap.com/
  2. Gran partido de Benjamín Kuscevic, además tras sus declaraciones, quedó claro que también juega en el Maccabi Tel Aviv. מהטוויטר
  3. מחפש מקומות טובים למצוא דילים במחירים סבירים לחגים. איפה הכי זול ומומלץ לחפש חבילות כאלה?
  4. אם אני שם אני שם. אנסה להתחבר
  5. איפה הכי זול לחפש דילים בסגנון לראש השנה?
  6. לא. מסכים שעם בת זוג זה סיפור שונה לגמרי
  7. ״לישראל ספורט נודע״ - אלכס סונג לשעבר בארסנל מועמד למכבי. מצד אחד - חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מצד שני - ה0.0001234 אחוז שזה נכון. אלוהים ישמור. אבל בעצם חחחחחחח
  8. אז לא לשנות לPPR!!! אבל מה עם שני קווטרבקים?
  9. וואלה ריילי ביץ' ל3-4 לילות זה שיעמום אטומי. לילה אחד שם הספיק לי
  10. בעונה הקודמת שיחקנו PPR? אם כן אני בעד להשאיר, פשוט כי ממש התרגלתי
  11. בהמשך למערכת היחסים החמה ששוררת לאחרונה בין קדרון ברס למשלים מניין נקראתי על ידם לתת את תשומת ליבי לנושא המחודש. מבורך! נגד השאלות וסליחה על הבורות אבל מזה PPR? points per...? בכל מקרה אני נגד השאלות ובעד שתיהיה ליגה ולא שני בתים. אנחנו אחרי עונה פיננסית ועם החיזוקים הנדרשים המטרה היא ללא ספק פלייאוף.
  12. קיבלתי עכשיו כרטיס לאימייל בלי שעשיתי שום דבר
  13. אם רז אמיר בצ'כיה ובסוף הוא מאריך חוזה במכבי זה הנוקאאוט של ג'ורדי על התקשורת והם יכולים לקפל. אבל זה לא יקרה בחיים
  14. קיצור ראיקו דוידזדה טיבי טבח\זר דסה שרן\זר גולסה מיכה עטר\זר תותח אצילי וידאר וזה חלון טוב בשבילי
  15. yuval21

Fm2016

איך אני מקטין את המסך שלא יהיה על מסך מלא? לצורך העניין אני רוצה שהמשחק יהיה על חצי מסך ושהחצי השני אני יראה את הדפדפן אינטרנט שלי
  16. השורה לגבי הוויתור שלו על תפקיד המנהל הספורטיבי היא בולשיט מוחלט. הסמכויות של ג'ורדי יישארו כמו שהיו ויורחבו גם אל תוך הדשא. מודל אנגלי IT IS
  17. צריך עזרה עם GETTY IMAGES. אני רוצה לקנות תמונה בודדת ולשים אותה כבאנר\רקע באתר שאמור להיות אתר מסחרי. הם מציעים שם מלא סוגי רישיונות וכאלה. מישהו מבין בזה? אני רוצה לקנות 3 תמונות, לא צריך רישיון..
  18. אני מחפש תמונות פנורמיות של איצטדיונים (עדיף כדורסל, אבל גם כדורגל טוב) ותמונות טובות של קהל (עדיף שלא ייראו בבירור הזדהות עם קבוצה ספציפית). זה עבור באנר לאתר חדש. מחפש את התמונות חוקי, לא אכפת לי גם לקנות אותם. ניסיתי לחפש בGETT IMAGES אבל לא הצלחתי למצוא משהו מספיק טוב. אשמח לעזרתכם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.