Jump to content

yuval21

משתמשים רשומים
    41
  • Last visited

Everything posted by yuval21

1. משבר ענק אצלי בקבוצה. מרגיש כמו אלישע. כולם על המדף חוץ מרודג׳רס. מוזמנים להציע הצעות
  2. הפסדתי לעומר. לסגור את הליגה
  3. יששששששששששששששששששששששששש עכשיו שאני רואה איך זה קרה זה בכלל מטורף!! ON TO THE NEXT ONE
  4. מניח שאקום ואראה שזיק נתן 20+ נקודות ו-וויטן עם איזה 2.60 כזה
  5. אל תכניס לי מילים לפה. לא אמרתי שהפסדתם. פסיכולוגיה בשקל. משלים מניין קלאסי. אני לא אגרר לזה יותר
  6. אם לא היה לך את זיק הייתי מסכים איתך. מול אחד הסקנדרים הטובים בליגה
  7. רוצה לקנות טלוויזיה. עד עכשיו הייתי נאמן רק לפיליפס, סמסונג וLG. הציעו לי הצעה עם מחיר זול בטירוף על טלוויזיה של פוג׳יקום. מישהו יודע לתת לי חוות דעת על טלויזיות של פוג׳יקום? המחיר ככה כי הם זבל? או שסבבה?
  8. סעמק. 22 נקודות הושארו על הספסל
  9. אני יכול לקנות פשוט קוד של המשחק באמזון ולהקיש אותו בפליסטיישן?
  10. כחצי אבל איך אני מכניס אותו בחנות? איפה?
  11. מישהו פעם הסביר לי איך לעשות את התהליך ולא מצאתי את זה. יש לי יוזר אמריקאי בפליסטיישן אבל ללא כרטיס אשראי אמריקאי. משמע, אני רוצה לקנות גיפט קארדים באמזון ולהוריד את המשחק דרך הכסף של הגיפט קארד. איך בדיוק עושים את זה? תודה!
  12. מישהו מעוניין ברודג׳רס? אני צריך טרייד.. מישהו מעוניין ברודג׳רס? אני צריך טרייד..
  13. סיימתי פרק ראשון על העסקה עם הסינים. וואו. איזה ימים משוגעים עברו על ערן/מיץ׳/ג׳ורדי. עוד לא החלטתי איפה הלב שלי בסיפור הזה
  14. צריך המלצות למלונות טובים ברמה גבוהה. לזוג (לא מלון צעירים). יש דיל טוב לamathus . מישהו מכיר? אשמח להמלצות
  15. לא יכולתי להרשות לעצמי לאבד את רודג׳רס
  16. אין אפשרות לעשות את ההתחלה של הדראפט ובאמצע להפוך לאוטומטי?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.