Jump to content

kimpatz

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. חחחחחחח מזמין אותך לטורניר הקרוב ועל התגובה הזאת אתה עולה אוטומטית לרבע גמר.. אבל אל תאכזב
  2. תודה רבה פניתי אליו , אשמח לדעת אם יש פה עוד חברה שהתעסקו עם זה או מכירים מישהו שיכולים לקשר אותי אליו אני צריך הכוונה מאיפה מתחילים כמה זה השקעה הראשונית פחות או יותר ...(יש 8 מכשירי פליסטיישין , FIFA ושלטים)
  3. שלום חברים אני ועוד חבר חשבנו להרים איזה טורניר פיפא בסוני 4 בעיר שלנו לכמות של 42-64 אנשים האם יש פה מישהו שעשה פעם דבר כזה או מכיר מישהו כזה שיכול לעזור לנו לתת קצת טיפים והדרכה (מהבחינה של ציוד שצריך , מה מומלץ להשכיר מקום או להתארח כמה מחיר הוגן לגבות ממשתתפים וכו ...) תודה רבה ?
  4. אני מתקשר לזין הזה הוא אומר לי אם אתה רציני אני אתן לך ב3500 הציעו לי 4500 חי בסרט !!! הוא רוצה לעשות קופה כמו **** בטח אוהד הפועל ...
  5. סטפן הארט המומעד המוביל לרשת את מקומו של אוסקר גארסיה לפי אנשי המקור שלי הוא ביחסים די טובים עם מיטץ' והיום הייתה שיחה בין מיטץ' סטפן וגורדי... לגבי ההישגים של הבחור אני לא כל כך יודע... וקנדה לא נשמעת לי נבחרת כזאת מציאה....
  6. גדול רק שאין שום סיבה שאני אגיע ב 12 בצהריים לקריית שלום ביום שישי כי אני עובד ומה יש לי לחפש שם בשבת בבוקר? לדרבי אין לי כרטיס אז אין טעם לדבר...
  7. אני לא מבין מה הקטע של המכירה החד פעמית הזאת אני גר בדרום ואני בטוח שיש עוד אלפים כמוני שגרים בדרום ובצפון ולא יכולנו להגיע כל כך מוקדם לקנות את הדיסק אליפות אבל בחייאת אם הפסקתם למכור לפחות תעלו אותו ליוטיוב או משהו ?! גם אנחנו רוצים להנות ממנו!
  8. http://www.youtube.com/watch?v=Qa3tT6xZ9VU נראה לי שאף פעם לא פתחתי נושא פה במדינת היהודים אני משתמש בפורום כבר שנה ועוד לפני כן הייתי נכנס לצפות בתור אורח או במשתמש של חברים ! אוהד מכבי מאז שגזרתי את התלתלים כשהייתי בן שלוש וחשבתי שאני רובן עטר... למזלי בחרתי לעשות קרחת וללכת לכיוון אבי נמני! שלוש פעמים זכיתי לראות את מכבי מניפה צלחת אליפות ועוד פעם אחת שלא לא זכיתי בדיוק נולדתי זה היה ב92 ... מאז האליפות ההיא ב 94 בן שנתיים וחצי שלוש אני זוכר את כל המשפחה שלי מטורפת על מכבי נוסעת למשחקים מאז שאני קטן היה בזה קסם שגרם לי להתאהב ומאז אני לא מפסיק... גם בימים שהכי רציתי לא הצלחתי... היום זה הרגע שאני מבין למה אני אוהד מכבי אחרי כל כך הרבה כשלונות בשנים האחרונות אני מבין סוף סוף על מה נלחמתי כל השנים האלה שהכל בסופו של דבר היה שווה אם זה ללכת לבית ספר אחרי דרבים משפילים אם זה לאבד כל טעם לעונה כבר בנובמבר ועדיין להמשיך לריב עם כל אויבנו ! אם זה להאמין בכל תחילת עונה שהפעם זה יקרה... בסוף של דבר זה קרה... מכבי תמיד הייתה שם גם בימים הכי אפורים הסמל האוהדים הגאווה ! מחר בעזרת השם! כש 40 אלף אוהדים יגעשו באיצטדיון הכל הולך להשתחרר כל אחד ואחד שלא הבין עד היום מה קרה לו ולמה הוא ככה בגלל מכבי ... הולך להבין!!! אחרי שנים רבות האליפות הזאת שלנו יוצאים לדרך חדשה דרך של מכביזם אם הייתי יכול לסכם את מכבי בחיים שלי הייתי אומר רק שלוש מילים! ת-ו-ד-ה ל-ך מ=כ=ב=י !!!!!!!!!!!!! :love4: :love4: :wubyellow3: :wubyellow3:
  9. בטח שיש! תרשום פשוט צהוב עולה
  10. המכביסט וכפיר יצאתם מלכים! יש מספר הזמנה ! יאלללה מכבי כוס אמק איזה התרגשות!!!! :wubyellow3: :wubyellow3:
  11. אני מקווה שעדיין יהיה בבוקר כרטיסים ... המכבסיט עשיתי את זה לא מופיע לי מופיע לי הזמנות משנת 2011 מה שמוזר זה שהזמנתי גם ב 2012 וגם ב 2013 וזה לא מופיע בחשבון...
  12. כבר אין כרטיסים אין אפשרות לקנות בלאן! :competitive:
  13. ככה נכנסתי ללאן הזמנתי שתי כרטיסים לשער 9 מיד אחרי שהזנתי את הכרטיס אשראי כמו טמבל מרוב הלחץ וההתרגשות יצאתי פשוט ראיתי מין פירוט כזה אפילו לא ראיתי מס' הזמנה ולא קראתי אם ההזמנה בוצעה או לא.. לא קיבלתי איימיל לא קיבלתי הודעה בנתיים בחשבון בלאן לא מופיע כלום מה אני עושה לעזאזל!?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.