Jump to content

אייל שוימר

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by אייל שוימר

1. לינק לאנדרואיד בבקשה . לטובת החיילים
  2. צודק, טעות שלי. הכוונה הייתה ללובסטר - lobster שנמצא תחתייך
  3. אורי מלול, כל עניין ההשוואה והדיבור על הדרבים הוא מאבק על מי יותר גדולה, מאבק של יוקרה! וכשבוחנים יוקרה מסתכלים על הכל , תארים, רגעי שפל, אירופה וכמובן מאבקים ראש בראש, לכן אם אתה מפריד ליגה מגביע ומקום המדינה ואחרי אתה מאבד את העניין. כל משחק דרבי הוא יוקרתי בטח ובטח כשמדובר על גביע , טוטו עוד אפשר להתווכח. אבל גביע זה האמא של היוקרה ולכן חייב להכנס בחשבון. ואז כשמסתכלים על ההה-כל מתקבלת תמונה ברורה. הצלחה באירופה - הפועל * אסיה - מכבי תארים - מכבי רגעי שפל, לא ירדה- מכבי דרבים - מכבי *צריך לזכור שבשנים הגדולות של מכבי לא שיחקו באירופה לעומת התקופה הכי חזקה של הפועל שכן שיחקו..
  4. לא מבין את הוויכוח, צריך לספור כל דרבי שהיה בכל המסגרות ומאז ומעולם. גם דרבי בגביע הטוטו מביא יותר קהל מכל משחק ליגה אחר, ההתרגשות וההתכנות לפני המשחק והחגיגות או השביזות יותר חזקות מכל משחק אחר - אפילו בליגת המילואים. ולכן המאזן הכללי כמו שכבר צוין כאן הוא : 64-59 למכבי , הזוי שלא מחשיבים את הדרבי בגביע - מבחינתי לפחות זה יותר יוקרתי מהליגה ( הדרבי ב94, 2-0 בגמר לעיני 40 אלף, הדרבי 2-0 בחצי גמר שנמני שם תשני היה אחד המרגשים, אלו דרבים שרוב האנשים לא סופרים - הזוי) . אפשר להירגע בת המלך חזרה לארמון - הכל בסדר
  5. לא עובד 2.. לטובת החיילים יש שידור לגלקסי
  6. השבוע שמעתי שאריק אינשטיין היה אומר על כתבים מסוימים שהיו מבקרים אותו "ממנו אני אפילו לא מתעלם" וזה בדיוק מה שיש לי להגיד על אבי רצון וארי שמאי..
  7. לא ידעתי איפה לשים את זה, כאן זה חצי קשור, אבל בכל זאת.. חובה לעשות תפאורה נגד חיפה במשחק הבא. "חזרנו, אתם יכולים ללכת.." שלחתי את ההודעה הזאת לכמה חברים שאוהדים חיפה, זה שבר אותם.
  8. חבל שלפעמים אנחנו נדרשים ללמוד על עצמנו בעזרתם של אחרים, למה נמני זה השחקן שהיה (וחלק עדיין) הכי שנוא בליגה? חשבתם על זה פעם.. היו כאן שחקנים לא פחות גדולים מנמני שלא שנוא, קינאו ופחדו מהם, למה?? התשובה היא שזה ממש לא האיש והאדם אבי נמני, מה שעורר קנאה ושנאה לאבי זה אך ורק הקשר והמחויבות שהיה לו למכבי והאהבה שהוא קיבל מהקהל, בשנים ששכירי חרב עברו קבוצות כאן בקצב שלא היה מבייש את דפיקות הלב של שמעון מזרחי במשחק ליגה כשמכבי בהפרש 30, היתה תופעה יחודית אך ורק במכבי, קוראים לזה נאמנות הדדית, ומי שלא מבין את זה כנראה שלעולם לא יבין.. אל תתנו לתקשורת להוליך אתכם שולל תוך הסתה שטחית שהעמידו את מכבי מול נמני ויצרו ניגוד שגרם להרבה אוהדים לבחור צד ומכאן הנבואה התחילה להגשים את עצמה והמשך ידוע.. תגבשו דעה עצמאית ותשאלו את עצמכם למה אבי נמני ספג קללות יותר מכל שחקן אחר במכבי ובליגה?? רמז - מה יחודי לנמני שלא היה לשום כוכב אחר??
  9. הרוב הגדול כאן הגיב שהוא נגד היריבות שלנו, פחות נגד הקטנות.. המצב הזה די מובן, מאז ומתמיד בעיקר בגלל המותג של מכבי וההצלחה בכדורסל יש פחד שאחת הישראליות הגדולות תפתח פער בזכות הצלחה באירופה שמניבה הרבה כסף בטח עם אותה קבוצה מתברגת בצורה מסורתית כל עונה. אז מספיק עם הצביעות, אי אפשר לרצות בהצלחה קבוצה ישראלית, שהצלחתה יכולה להפוך לשליטה גם בזירה המקומית. ליריבות שלנו זה מאוד ברור, כי למכבי אין את תקרת הזכוכית שיש לחיפה הפועל וביתר, תנו למכבי 2-3 עונות טובות באירופה ולא יהי'ה מזה דרך חזרה, הפוטנציאל במכבי כדורגל הוא כפול ומכופל מהכדורסל ומשאר היריבות בכדורגל, אז אין סיבה לפרגן לאף אחד שהוא לא מכבי, בטח ובטח כשהם אכולים שנאה נגדנו. בקשר לקטנות, גם אם בני יהודה יגיעו לגמר האלופות היא לא מאיימת על ההגמוניה בארץ, אז ברור שהם לא מעניינות ובמקרה כזה העדיפות הולכת לישראלית על חשבון הקבוצות הזרות.
  10. תודה, הצלחתי להגיע לכתבה הזאת שמחזקת את התשובה החד משמעית מי הקהל הטוב בארץ, לא הצלחתי למצוא נתונים על מכירת מנויים וכרטיסים כמה עונות אחורה. אני בטוח שיש כאן מספיק ידע כדי לשחזר כמה מנויים עשינו ב10-15 שנה האחרונות, מאחר שאין ספק שיש עיתונאים שמסתובבים כאן, אולי הנושא יקבל במה ראויה וקצת מן הכבוד האבוד יחזור אלינו לאחר שנים של הסתה וניסיון לגמד את הקהל שלנו, בעיקר ע"י קומץ אוהדים אדומים ששולטים בתקשורת הישראלית (ולא רק בספורט).
  11. אני מציע לכל המפקפקים בכותרת של הנושא הזה, שכשאתם באים להשוות איזה קהל הוא הטור ביותר בארץ, תקחו בחשבון את מה שהקהל נותן לעומת מה שהוא מקבל לאורך זמן (לא במשחק אחד, או עונה שתיים). תבחנו בפרספקטיבה של 20 שנה.. יש לכם עדיין ספק? מכבי עם 2 אליפויות ב16 שנה, ובכל הזמן הזה לא היה רגע אחד שלא דיברו/ציפו/לכלכו עלינו, מי אם לא הקהל שמר על הרלונטיות של מכבי בכל שנות הכישלון הזה.. תראו את ביתר והפועל שמתקשות למצוא בעלים, זה רק במקרה שאצלנו לא היה רגע אחד ללא בעלים שהתעניין במותג שנקרא מכבי. מי שימר את המותג הזה , השחקנים? הבעלים? התארים? לצערי שטפו לנו את המח שאנחנו קהל מפונק שמגיע רק בהצלחות, סטאלין הוא זה שקבע שאם תתמיד בשקר יש סיכוי טוב שיאמינו ויאמצו אותו כעובדה חייה. איך אנחנו קהל של הצלחות בלי הצלחות?? ואשמח אם יש למישהו קישור שמראה את הנוכחות ביציעים כמה שיותר שנים אחורה, כאחד שעוקב ועל פי הזיכרון אנחנו תמיד ראשונים או שניים לאלופה באותה שנה. אין לזה אח ורע בארץ. ולכן אם תשאלו אותי, השאלה מי הקהל הטוב בארץ לא לגיטמית בכלל.
  12. יש מישהו שיכול לשלוח קישור למשחק המלא, לטובת כל מי (חיילים) שלא ראה..
  13. תמסור לחבר הירוק שלך, שכל מה שהוא כתב זה בעצם להסביר למה הם לעולם יחיו בצילנו.. 1- חיפה היא פרובינציה מעורבת של המרכז 2- חיפה הצליחה המון בשנים האחרונות אך ורק בגלל שאנחנו היינו פח 3- חיפה לא מסוגלת לקחת שום תואר כשיש מולה יריב שנותן פייט (תבדקו..) 4- חיפה זכתה באינספור אליפויות בשנים האחרונות ועדיין לא הצליחה לשבור את תקרת הזכוכית פשוט פחות מעניינת, נסו לדמיין איפה היינו היום לאחר 5 אליפויות ב10 שנים?! 5- תעשה אחד ועוד אחד ותבין שאתר שרוצה למשוך רייטינג יפרסם כתבות (רוב הזמן מחפשים אש) שליליות וחיוביות על נושא שימשוך רייטינג. בקיצור או שאתה מכבי תא או שאתה חלק מהתפאורה, ואני שמח שלאט לאט גם אצל הקופים זה מתחיל לחלחל.
  14. יש מישהו בפורום הזה שיכול להסביר לי למה אסור להגיד כאן אולטראס ובמקום אומרים הארגון השני? אתם לא חושבים שאתם קצת פטטים?!
  15. כיסויים לרכב למושבים הקדמיים + כיסוי הגה, במצב מצוין לא היה בשימוש. לכל המרבה במחיר 88% לשחקן.
  16. כבר שנים שאני עוקב אחר הפורום הזה, אבל הפעם אני חייב גם להגיב למה שראיתי. באמת שקשה לי להבין איך השטיפת מוח נגד נמני הצליחה לחדור לתוך ארגון כמו "השחקן". בימים שמכבי מצליחה ואין שום קשר בין נמני לבעלים או למאמן כי סה"כ הדברים נגמרו שם בצורה חיובית אין שום סיבה שיפסיקו לשיר לנמני. בהתחלה ניסיתי להסביר לעצמי שאלו ששורקים בוז רוצים לראות את מכבי מתקדמת והשיר לנמני מתפרש כאילו האוהדים קוראים לו לחזור – שיר שמתריס בפני המאמן וההנהלה כמו ששרו לאבי בשנים שהיה בבית"ר. לאלו שהתחילו את השיר היה ברור (במודע או שלא במודע וזה לא משנה) שהפעם כבר אי אפשר לפרש את העידוד לנמני כהתרסה נגד מכבי או ההנהלה, רצו לתת כבוד לאחד הסמלים היותר גדולים שהיו כאן, כבוד נטו. אני אישית לא מעריץ את אבי נמני, לא אזמין אותו לחתונות או לבר-מצוות , אני כן חולה על האהדה המיוחדת שיש לשחקן שגדל בקבוצה ונתן הכל והקהל יודע לזהות כאלה ולהחזיר חזרה, נמני האיש הפרטי לא מעניין אותי, ולא אכפת לי מה הוא אומר היום, הוא סה"כ ממלא תפקיד במערכת יחסים בין קהל לשחקן עבר, אין דבר יפה מזה . ד.א השנאה לנמני בכל הליגה לא הייתה כי הוא כזה גדול, היו גדולים ממנו, השנאה הייתה כי נמני מזוהה יותר מכל שחקן אחר עם הקבוצה בה הוא שיחק, בטח ובטח כשהתופעה של הכסף הגדול תפסה את מקומה והיום אין יותר שחקנים שמזוהים עם קבוצתם, בגלל זה הקנאה אוכלת אותם. ובחזרה לעניין, קשה לי להאמין שאצליח בכמה שורות לשכנע אוהדים שיש להם אנטי לנמני כתוצאה משטיפת מוח תקשורתית שפימפמה בכם שאין שחקן מעל המועדון, ושאתם חיילים של נמני, נפלתם בפח כי אף אחד לא חשב שנמני מעל מכבי, זה תפס כ"כ חזק שכל פעם מזכירים לכם את נמני אתם שורקים בוז או משמיצים בפורום , זה מתפרש לכם שנמני מזיק למכבי, יאללה תשתחררו הוא כבר לא במכבי, נכון! ולכן הוא גם לא יכול להזיק לשיטתכם, מה שנשאר זה כבוד נטו לשחקן עבר שמעביר מסר לכל השחקנים שככה אנחנו רוצים אותם, מחויבים מזוהיים עם הסמל שיש להם על החולצה. ושכל הליגה תתפוצץ מקנאה (והם כבר התפוצצו במשך השנים שנמני נזרק והקהל לחץ להחזיר אותו, סיפור מיוחד שהופך את הקהל הזה לקהל מיוחד) שגם בעידן הכסף הגדול אנחנו לא שוכחים לתת כבוד לשחקן שהיה מזוהה עם מכבי במשך כ"כ הרבה שנים. ולכל אותם אוהדים שהתחילו את השיר בדקה ה- 88, אתם שלא נפלתם בדה-לגיטמציה התקשורתית נגד נמני, אתם הייתם ותמשיכו להיות הגרעין הקשה והשפוי שמוביל את הקהל כמו רועה שמוביל את הצאן, ואם יש כמה ששרקו בוז, חבל. אני מאוד מקווה שתמשיכו לשיר לנמני, עדיף שזה יהי'ה במשחקי חוץ ואז לא יהי'ה מי שישרוק בוז. ועוד דבר, כאחד שאומנם לא שייך רשמית "לשחקן" ובגלל שזוהי תגובתי הראשונה בפורום הזה, רציתי להגיד תודה רבה על המהפכה שחוללתם יחד עם "האולטראס" בתרבות העידוד במכבי ובכלל בכל הליגה, לכל מי שאחראי לעידוד האין סופי ,התפאורות והתמיכה בכל זמן וללא תנאי (ולנו עוד הדביקו קהל של הצלחות? איפה ההצלחות? ,על זה נאמר "עולם הפוך ראיתי"), תודה רבה . ולסיום, הגיע הזמן לשים את האגו בצד כולל כל המריבות מן העבר ולהתאחד עם האולטראס, ככל שמכבי תמשיך לחזור למקומה הטבעי , הדבר היחידי שיכול למנוע את זה, זה הסכסוך בין הארגונים, לאחר שבדקתי , ואתם יכולים לבדוק בעצמכם, האולטראס מעונינים להתאחד , אני יודע ששלומי אברמוב ניסה בתחילת העונה להסדיר תעניין, אשמח לדעת למה זה לא עלה יפה. תבינו מבחינתכם זה נושא מאוס שכבר נטחן מכל צד , אבל מה לעשות שכאשר הקהל מפולג זה פוגע בקבוצה, אתם שהקמתם ארגון שרוצה להשפיע לחיוב ולדחוף את הקבוצה , הפכתם (וזה לא משנה מי אשם?) להיות חלק מהבעיה, שאם תמשך הנפגעת העיקרית תיהי'ה מכבי! מה אתם עושים כדי לפתור את זה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.