Jump to content

אייל שוימר

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by אייל שוימר

1. לא הבנתי,פה הוא ראשון ועכשיו אמרת שהוא יכנס, מה דומה?
  2. אז אתה אומר שפייגלין הולך להיות ראש בראש עם הליכוד ?! כל הסוקרים מפעילים קונספרציה נגדו אם ככה..
  3. דיברת על ענישה ומאסר בחוק, אם התכוונת לחוק ההישראלי אז אני חושב שאתה טועה, קצת חיפשתי ולא מצאתי שהיה עונש מאסר או איסור חוקי להיות הומו.אבל זאת לא הנקודה, כתבת על סמוטריץ שקשה לך להגיד שהוא לא **** על סמך ספקולציה שאין בה כלום ושום דבר. החלטת שסמוטריץ היה תומך בחוק האוסר על משכב זכר שיש עליו עונש מאסר ועכשיו אתה טוען שאתה לא מדבר על הלכה, אז על מה אתה מסתמך..? אגב אחרי שהבנתי שאתה אוהד הפועל וקראתי את כל ההתכתבות פה , איך שמנסים להסביר לג'ק שהוא מגזים שהוא שולח את סרח (דמות מצוירת) לגז כי זה ביטויים שמתאימים להפועל ופחות לנו בזמן שאני מנסה להסביר לאוהד הפועל שסמוטריץ לא ****, ולא קרוב לזה ממש באותו נושא. הזוי דרך אגב אני ממש לא מתפלא שזו דעתך וגם לא מתפלא שמצאת פה מקום להשמיע אותה. בול מה שאני טוען כבר הרבה זמן..
  4. אולי הקנאביס יזכה לתמיכה חוצה מפלגות גם מהאופוזיציה, כל השאר זה החלטות מהפכניות שפייגלין יצטרך לחכות שיהי'ה לו הרבה הרבה יותר כוח.בקשר להפרדת דת ומדינה זה כשהוא יקים קואליציה עם השמאל, אין סיכוי שהחרדים והבית היהודי יתנו לזה יד, זה מלחמת עולם עבורם. קיצר שיבחר את המלחמות, יש לו דעה מוצקה בתחום הביטחון והמשילות ובזה יהי'ה לו תמיכה רחבה עם הרבה שותפים, שיתחיל משם
  5. שלא תבין, מדברים פה על פייגלין,אני אומר את אותו דבר גם על ישי ובן גביר, פשוט חוסר אחריות. הסוגיות החשובות שעל הפרק זה פסקת ההתגברות , ההסדרה, מסתננים וחוק לאום אפקטיבי, בכל זה כל הימין תומך. כשפייגלין יהי'ה ראש ממשלה שיקדם את שאר המדיניות שלו ואז שיתווכח על ההבדלים. הפרדת דת ומדינה, קנאביס וכו' הוא לא יקדם בקואליציה ימנית נוכחית,ואין לו שום אופציה לקואליציה אחרת. אז קצת סדרי עדיפויות והבנת המציאות , מסוג הדברים שאין לו
  6. תספר את מה שאמרת לערבים, אתאיסטים ומוסלמים קומוניסטים ונוצרים שלא סובלים אחד את השני יושבים ביחד בגלל שיש להם הבנה שזה הדרך שלהם להיכנס, עצוב שהימין יודע לחדד הבדלים בזמן שהערבים דווקא מסתכלים רחב ואחראי
  7. אז אני חולק עלייך, אם יש "שילובים" בקואליציה אז אני מצפה שהוא ידע ליצור שילוב שיכניס אותו לכנסת בוודאות, לא כמעט..
  8. הלוואי ואתה צודק ואני טועה, ניפגש אחרי הבחירות , אני מקווה שתצחק עליי שהייתי קטן אמונה
  9. ואם יום אחד הוא יהי'ה המפלגה הגדולה כמו שהוא חולם, מי יהיו השותפים שלו לקואליציה לדעתך?
  10. ג'ק, אני חייב שתסביר לי את הקטע הזה שהרבה תומכי פייגלין מתכחשים למציאות כאילו הוא יבחר יום אחד עם 61 מנדטים ולא ישתף פעולה עם אף אחד לעולם. הוא הרי ישתף, אז שישתף פעולה טכני כדי להבטיח שהוא נכנס, אם הסקרים היו מראים שהוא עם 8 מנדטים תאמין לי שלא הייתי מצייץ. תסביר לי מה ההיגיון להתנגדות לגוש טכני, לא מבין את זה
  11. שאלה תיאורטית, אם זה כמו בארה"ב, 2 מפלגות ואז נניח זה או ביבי או לפיד/לבני/גבאי, אתה לא מצביע?
  12. אתה יודע גם פייגלין אם יום אחד יקבל 40 מנדטים וירצה להקים קואליציה הוא יישב עם אנשים שהם לא פייגלין ויש מצב טוב שהם עשו דברים שפייגלין לא היה עושה. אם זה קורה בבחירות הקרובות ופייגלין יקבל 40 מנדטים, עם מי הוא יקים קואליציה אם לשיטתך בנט הוא מוקצה, הוא יקים ממשלה עם מי? עם גבאי? או דרעי ?
  13. קצת דמגוגיה מה שאתה אומר, כי אפשר גם לטעון שאתה תצביע למישהו שישב בממשלה הבאה עם מי שנתן דולרים לחמאס, והתשובה שלך שפייגלין שונה מבנט לשיטתך כי הוא רק ישב במפלגה וקרא להצביע לה לא טובה בעייני. אני מאמין לבנט שהוא התנגד ולא היה לו יותר מידי מה לעשות , לפרוש לא היה משנה את ההחלטה הנקודתית הזאת , אני כועס על בנט בגלל דברים אחרים כמו איך שדיבר על בן גביר ופרשת דומא, הוא לא העדיפות הראשונה שלי וגם לא השלישית, אבל הצבעה אין פרושה להיות מטומטם, בסוף זה יכול להיות ברירת מחדל. כי אם נניח היו פה 2 מפלגות כמו בארהב וזה היה או ביבי או לבני אז הייתי מצביע לביבי ואני לא סובל אותו, אבל זה ברירת מחדל. זו תשובה גם לזה שרשם מעלייך, ערכים זה לא בהכרח להיות מטומטם, אפשר לחפש ערכים וגם לשמור על רציונאליות
  14. כבר שאלו אותי ועניתי, הבית היהודי, דרך אגב אם הם ידשדשו סביב אחוז החסימה ולא יתאחדו עם ישי ובן ארי אז אצביע לבנט. לא מצביע למי שמסכן את הקול שלי. כבר נפלתי בעבר , לא עושים טעות פעמיים
  15. זה לא אופטימום זה המינימום, ויש גם אחריות , זה גם ערך
  16. מצידי שיעשה גוש טכני עם יהדות התורה
  17. סבבה, שיילך עם מישהו ולא יסכן את בוחריו וגוש הימין כולו, זה אחריותו למצוא את הדרך להבטיח שהקולות לא ילכו לפח
  18. עזוב נו, הקב"ה עוזר למי שעוזר לעצמו, שיגלה מנהיגות וגדלות נפש וילך לגוש טכני, לא ביקשתי שיוותר על כלום
  19. תבין שאם אני שתומך בו לא מתכוון להצביע לו אז הבן אדם בבעיה גדולה, אני מכיר המון אנשים שלא יצביעו לו מאותם סיבות, שיפגין אחריות אני לא רק אצביע אני גם אנסה לשכנע אחרים
  20. פייגלין סובל מדה לגיטמציה שעשו לו שנים בתקשורת, עד שהוא לא יבין שמה שחסר לו זה לגיטמיות הוא ימשיך לבזבז זמן, לגיטימיות הוא ישיג רק כשהוא ישב בתוך הכנסת ולא במס' 30 בליכוד שרואה בו נטע זר. בגין לא היה נבחר לעולם לראשות הממשלה אם הוא היה נשאר עם חירות בלבד, החבירה לליברלים שהם בעצמם התאחדו עם הכללים הביאה לו ולהם את השלטון. בלי שיתופי פעולה הוא ימשיך להיות לא רלוונטי גם בשנים הבאות.
  21. קשה להתעלם גם מרוב התגובות שהוא מקבל בכל שידור שהוא מעלה, כל תגובה שלישית מבקשת איחוד עם עוצמה שזה הרבה יותר רחוק מסמוטריץ, אבל שוב זה אותם מצביעים בגדול
  22. התחלת לדבר על הקהל וסיימת בהבדלים בינהם, אני הייתי בכמה כנסים שלו ואני עוקב אחרי הפייסבוק המאוד פעיל שלו, רוב מוחלט של מי שתומך בו תמך בעבר בכל מה שיש בין בנט לבן ארי. יש מיעוט קטן מאוד שהוא לא במרחב הזה. שלא יזנח, שיכנס לכנסת ויתחיל לעבוד ופחות לדבר
  23. זה הכי מתבקש שיש אחרי שבנט ושקד יצאו, אני חושש שרק פייגלין המגלומן ישאר בחוץ, הלוואי ואני טועה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.