Jump to content

אייל שוימר

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by אייל שוימר

1. התכוונתי ל- Shwimmer, אבל זה לא השם שלי אז לא משנה.. פשוט כשנרשמתי לא הצלחתי לשמור את השם משפחה שלי - גולן אז לקחתי את שם משפחה הקודם של אבא שלי.
  2. חחחח העיקר לפני כמה עמודים מישהו הסביר לי שאני מסוכן כי אני נגד פלורליזם
  3. גולן כפכף ובוסה, מעמ' 14 ועד עמ' 20 היה דיון רצוף וענייני בהתאם לנושא שהשתתפו בו הרבה יותר יוזרים ממכם , ואז גולן שלח גיף ומשם הגענו עד הלום , אז אל תפריעו לעצמכם לבלבל במוח גולן, חבל שהלכת, אני ממציא נתונים דמיוניים, לך תבדוק מה שאמרתי ותספר לחברים שלך שאני צודק
  4. לא יודע מה זה הרבה ומה זה המון, ואין לי איך להוכיח את זה, וגם לך לא.התחושה שלי שרוב אוהדי מכבי שאני מכיר מכבדים את הדת וגם את הדתיים, רק פה אני שומע אוהדי מכבי שמזלזלים ככה בדת ובדתיים.
  5. אמרת לפני זה שביציע שלנו יש הרבה אנטי דת, לזה הגבתי שהתבלבלת ביציע וגם הסברתי שאצלם זה האנטי דתיים.הבנת גבר? "יש הרבה יותר אנטי-דת ממה שנדמה לך, גם ביציעים שלנו"
  6. עדיין לא הבנתי מה אתה רוצה.. אם זה כי צחקתי על כפכף אז אחרי המון זלזול מצידו החלטתי קצת להיות הוא, גם לי מותר
  7. לא החלטתי בשבילך כלום, אמרתי שאנטי דת זה פחות שער 11 ויותר שער 5, זה הכל. הדמגוגיה אצלך
  8. הבנתי, אז לא להתפלל?! אם לא יודעים את שם האמא אפשר להגיד בן 'שרה', הבעיה שכפכף בן שרה גם לא נשמע לי סביר. נראה לך שאני סופר אותך טמבל, תמשיך באיומי מקלדת ותניח לי
  9. לא יודע מי אתה למה אתה נדחף לשיחה לא שלך ומאיפה צצת, קיצר מה אתה רוצה?
  10. 'המון 'זה לא מדד, לדעתי יש גם המון חילונים שמכבדים את הדת ומקפידים לשמור על מצוות מסוימות, כפייה דתית זה משהו אחר שגם הרבה דתיים מתנגדים לו, פה יש לפעמים הודעות מזלזלות בדת ובעיקר בדתיים שאני פשוט יודע שהם מייצגות חלק מאוד קטן וממורמר בעם.
  11. בגדול אין לך מוח אז לא בא לי לשלול לך עוד משהו, ההפך, מאחל לך רק טוב, שלח לי את השם של אמא, מבטיח להתפלל עלייך.. *ראית? פעם אמרת שאין לי חוש הומור, איך זה?
  12. אני רואה לפעמים מה כתוב בשדים, אני רואה מה כתוב ביציע (בחיים זה לא יכול להיות אצלנו) בלי שמישהו שם מסוגל לעשות עם זה משהו, אני מכיר כמה אוהדי הפועל ואני יודע מה דעתם על דת ודתיים, אני שומע את השירים, זוכר סקרים שהראו שהקהל שלהם ושל הפועל חיפה הכי תומך במשחקים בשבת וזה מספיק אינדיקציות בשבילי להבין מה הלך הרוח שם, אבל אתה צודק שאת היציע שלנו אני מכיר הרבה יותר טוב..
  13. גולן, תשמע תכף יבוא איזה שוטר או אוהד שיכתוב שאני מחרב ת'נושא ואף אחד לא יגיד שזה אתה היית, אז יאללה בוא נתקדם
  14. הפורום של השדים מייצג את שער 5, הפורום שלנו לא מייצג את שער 11. לדעתך יש אנטי דת בכל הארץ ולדעתי לא, בטח לא מהסוג הקיצוני ששומעים פה מידי פעם ובטח ובטח לא בקרב הקהל של מכבי, תבוא פעם במחצית תראה שיש מניין קבוע כל משחק, העובדה שאתה בטוח שכולם כמוך זאת בדיוק הבעיה, אני מודע לעובדה שרוב היציע לא שומר שבת וכו', אבל אין לי ספק בכלל שזלזול ושנאה לדתיים שייכים ביציע לפחות אנשים מאוהדים שהשלימו לנו מניין לאורך השנים. התבלבלת ביציע, השנאה לדת נפוצה בצד השני של בלומפילד, אצלנו ביציע יש המון כבוד לדת, לחגים, לסמלי היהדות וכו' , אני בטוח שרוב הקהל כמו שפעם אמרו פה בזלזול שומר בעצמו על חלק מהמצוות כל אחד לפי אמונתו (קידוש, כיפור וכו'). אז לא , אני לא חריג , בטח לא יותר ממך ומי שמגדיר את עצמו כאנטי דתי.
  15. עניתי לך אחד למעלה, אני אדייק, פיקציה זאת חיפה, כאן מדובר במשהו אחר, הפורום לדעתי לא בדיוק מייצג את הקהל של מכבי שהוא הרבה יותר מגוון בעיקר בנושאים שאני משתדל להגיב בהם כשאני מזהה אנטי דת או ניחוחות של 'שדים' כמו שמישהו אמר שאנחנו חומר אנושי הכי קרוב אליהם בליגה. חבל שעוד פעם הדיון יהפוך להיות עליי, חשבתי שכבר התקדמנו, אתה עקצת באמצע דיון ענייני ושלחת גיף שזה אירוני שאני כותב על "ראש בקיר" , עניתי לך.. בוא נמשיך לפני שיאשימו אותי שוב בסטייה מהנושא.
  16. חחחח גדול אתה מצטער שהבאת אותי לכאן, לפחות עשיתי משהו מוצלח בחיים שלי.. גולן, אני סטודנט אחרי 12 שנים בצבא, יש לי פתאם המון זמן ואני לא רגיל לזה, אז תחכה עד הקיץ לפחות שאני חוזר, בנתיים אני לא הולך לשום מקום כל עוד זה תלוי בי. חוץ מזה שהרבה יותר מעניין להתכתב עם אנשים שחושבים אחרת, לנסות לשכנע משוכנעים זה משעמם
  17. בקשתך נבחנה בחיוב אך נענתה בשלילה.תתמודד *כשאני אומר פורום אני לא מתכוון לבוטקה אגב.
  18. אז אתה אומר שהוא יגדל על חשבון השמאל והליכוד וליברמן ישארו כמו שהם היום, מעניין.. מה שאני אומר שהוא יצטרך לשתף פעולה מתישהו עם מישהו , בשביל לקדם את המדיניות המדינית שלו הוא יצטרך את הימין "הקיצוני" כמו שאמרת, ובכדי לקדם את התפיסות החברתיות כלכליות שלו הוא יצטרך את המרכז והשמאל.. כדאי לו להתחיל לחפש חיבורים אם הוא לא רוצה להמשיך לשדר 5X5 גם בשנים הבאות..
  19. הפורום הוא לא קיר, הוא פיקציה של חבורה של אוהדי מכבי שאין להם מקום אחר להשמיע את דעתם בלי להרגיש חריגים + אוהד הפועל . אז לא, אני לא חושב..
  20. זה כבר הוכח, מביבי ועד גבאי כולם אומרים אותו דבר - כלום ברמה הפרקטית, שואפים לשלום, אין פרטנר, ניהול הסכסוך במצב הקיים.. אני מדבר על הנושא המדיני שלרוב הוא הנושא המרכזי בבחירות. היחידים שמתחילים להגיד משהו אופרטיבי זה בנט וההסדרה שלו וכל מה שמימין לו כולל פייגלין ומנגד מרצ וההיפרדות החד צדדית עד לגישה של המשותפת שרוצה היפרדות חד צדדית ללא תנאים ומדינת כלל אזרחיה בצד המערבי. בגלל זה אפשר להתווכח באמת רק בין הצדדים הללו, כל השאר לא אומרים כלום שאפשר להסכים או לא להסכים אליו.
  21. זה לא כזה מחיר, כולה בלוק, כאילו מישהו ביקש ממנו להתנצר .. אני רוצה שהוא יכנס, הוא פשוט ראש בקיר
  22. אוקי אני די מסכים, אתה ואני יכולים לומר את זה, מנהיג או מי שמתיימר להיות מנהיג לא יכול לפעול לפי התפיסה הזאת, פייגלין טוען שאם הוא לא יכנס זה גרוע באותה מידה כמו להצביע לבנט\סמוטריץ\כוווולם, נניח ואני הולך איתו (אני לא) אין לו תשובה טובה לשאלה למה הוא לא נכנס לבלוק עם מפלגה במצב דומה לשלו . זה נכון שבן ארי והוא לא אומרים את אותו דבר, אבל עובדה שבן ארי וגם אלי ישי פנו אליו והוא אומר את זה שהם רוצים איחוד והוא לא, ברור לך שהם לא מסכימים איתו על הרבה דברים, אבל הם מקשיבים ללחץ המצביעים (אחריות) ומבינים שאין ברירה להיכנס לבלוק כדי לעבור את אחוז החסימה. ועוד משהו, הם מבינים שהרעיונות הבעייתים לדעתם של פייגלין לא הולכים להתקיים בזמן הקרוב לעומת זאת יש הרבה מחנה משותף בתפיסת הביטחון, ארץ ישראל ובית המשפט שהם יכולים להסכים עליהם בקלות. הפרדת דת ומדינה והתפיסה הכלכלית שלו לא רלוונטים לקואליציה הבאה בשום צורה, קח נניח את הרעיון שלו להפריט את החינוך לשיטת שוברים או סגירת הרבנות, אתה רואה תרחיש שזה קורה גם אם הוא יקבל 15 מנדטים? נניח ויום אחד תקום ממשלה בלי חרדים והציונות הדתית(מרכז שמאל) והוא יוכל לקדם את רעיון הפרדת הדת מהמדינה, ברור שאת הרעיונות המדיניים והביטחוניים שלו הוא לא יוכל לקדם, לזה קוראים פוליטיקה במובן הפשוט של המושג, כדי לקדם נושאים אתה צריך למצוא שותפים לדרך, אין מפלגה שיש לה 61 מנדטים, גם לא מפא"י בהקמת המדינה. שפייגלין ישב עם עצמו וידרג מה מהרעיונות שלו תקפים למחר בבוקר ומה לא ובהתאם לדירוג שלו יתחיל לחפש חיבורים, אחרת הוא ישאר מאוד צודק ומגניב שצועק מהצד שכל האמת נמצאת אצלו, זו התנהגות של ילד , לא של מנהיג - שישמור על הצדק אבל מנהיג צריך לא להיות טיפש.
  23. סקר זה הכלי היחידי לדעת משהו על דעת הקהל, ברור שסקרים לא יכולים לדעת מה יהי'ה ביום הבחירות, דברים משתנים כל הזמן ועדיין זה משקף מה קורה נכון לשעת הסקר עם עושים את זה מקצועי ותמיד יש טעות דגימה. הסקרים שלפני הבחירות האחרונות לא תאמו במדויק את התוצאות אבל הם עדיין היו קרובים למציאות , אני לא מאמין שכל הסוקרים עושים יד אחת נגד פייגלין . דבר שני, גנץ לא היה מקים מפלגה אם לא היו לו סקרים שהראו שיש לו תמיכה, גם בנט ושקד בוודאות עשו סקרים והסתמכו עליהם, פשוט אין לך כלי אחר. להגיד שבוחרים רק לפי מה שאתה מאמין בו זה נאיבי בלשון המעטה, הצבעה טקטית זו הצבעה שמשכללת גם ערכים וגם רציונאליות ואין בזה דבר רע. אני מסכים איתך שהפורום לא מייצג (בדגש על הקולות הדומיננטים שפה), בכלל האנשים שמעורבים פוליטית ברשתות לעולם יהיו יותר בקצוות מהרוב העדרי שמצביע בצורה מסורתית (ליכוד) או טרנדית. רואים את זה בולט בפייסבוק.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.