Jump to content

אייל שוימר

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by אייל שוימר

1. מספיק עם ההסבירו הזה, אתה באת לזלזל ובסוף כתבת זה שאלה של איפה לשים תקו, לדעתך להתחשב בלוחמים בניקוד חוץ זה אינסוף ולדעתי לא. מותר לי? או שהטיעון "הסבירו" מנצח
  2. לא אמרתי להקצות להם, פשוט לשמר להם את הניקוד ביחס להתקדמות של כל השאר, לא כזה מסובך. נניח יש אוהד שהוא מדורג במקום 500, כשהוא משתחרר יהי'ה לו ניקוד כדי להשאר מקום 500. לא הגיוני?
  3. ברור שמדובר על סיטואציה מאוד נקודתית והשיטה נותנת מענה לרוב האוהדים. אבל אפשר להחריג את אותם לוחמים שרואים שהשירות פגע להם בניקוד, זה יכול להיות משחק בב"ש וגם בחיפה בעתיד, בתכלס אלו 2 מ3 המשחקים הכי מבוקשים בשנים האחרונות, ולשיטתך זה 2מ2 בשנים הבאות.
  4. אז לשיטתך מכבי סתם עושים מנוי לוחם כי אין הבדל בין לוחמים לכל מה שאמרת.. אתה מציע לבטל את זה?
  5. בכל מקרה, אם יש פה לוחמים בסיטואציה דומה תפנו אליי בפרטי, ננסה לפנות למכבי ולקוות לטוב.
  6. לא חושב שלוחם שנתיים ושמונה דומה למקרים שהזכרת, גם מכבי מבינים שלוחמים לא דומים לאוכלוסיות אחרות, כמו שיש מנוי לוחם ואין מנוי לחולניקים אפשר למצוא פיתרון גם למשחקי חוץ
  7. לא הבנתי, חייל שעכשיו השתחרר ולפני הגיוס לא פיספס משחק חוץ, איך הוא אמור לקנות כרטיס לדרבי?
  8. נניח אם נותנים ללוחם את הניקוד שהוא צבר בעונה האחרונה לפני שהוא התגייס גם בעונות שהוא מנוי לוחם, זה יכול להיות פיתרון הוגן.
  9. מה זאת אומרת "עובר" , במצב של היום , אם יש אוהד שיש לו ניקוד מירבי והוא מתגייס לקרבי כשהוא משתחרר הוא בפיגור ענק שלא "עובר" והוא לא יהי'ה זכאי לכרטיס בשום משחק שיהי'ה עליו ביקוש.אני מסכים שזו שיטה מצוינת, אבל יש פה בעיה שצריך לפתור
  10. דיברתי ואני מחכה לתשובה, בכל מקרה זו בעיה של כל מי שמנוי והוא היה לוחם או שהוא עומד להתגייס.
  11. שיטה הוגנת וברור שזה עדיף על הגרלה אבל היא לא מושלמת, צריך להחריג לוחמים שהיה להם מנוי/מנוי לוחם ולשריין עבורם כרטיסים או לתת להם ניקוד מסוים כדי שלא ידפקו במשך השירות. סיפור אישי, מאוקטובר 17 שיצאתי ללימודים לא הפסדתי אף משחק חוץ מלבד רעננה בר"ג כי אני שומר שבת, ומה שחסר לי לדרבי זה 2 נקודות. אני לא מצפה שמכבי יתחשבו בי בגלל שאני שומר שבת כי יש אנשים שיותר נוח להם שבת מיום חול ואין מה לעשות, אבל הייתי מנוי לוחם במשך כמה שנים וזה לדעתי משהו שמכבי כן צריכה להחריג
  12. ממה שקראתי ניר לוין התעקש להשאיל אבל בסוף העונה הוא שוחרר .
  13. מעניין מי היה איתו באותו שנתון בנוער של מכבי, קשה לי להאמין שהוא היה מס' 1 וניר לוין ויתר על השאלה תוך חצי עונה. שאלה לאלה שעוקבים אחרי הנוער..
  14. באחת הכתבות שקראתי הוא נזרק ממכבי בגלל התנהגות בעייתית מאוד. https://sports.walla.co.il/item/3197917 עם לאיביץ הוא היה עושה פרצוף הוא היה משוגר ליציע או לנערים ד'. שחקן לא נמדד רק בכישרון אישי, בטח לא בקבוצתיות של איביץ
  15. אין לשוער זמן תגובה לזנק , מקסימום להזיז ת'יד וזה לא היה עוזר לו, תוסיף את העובדה שהכדור נבעט בוולה והכדור מגיע מצד לצד כשיש לך עוד 2 שחקנים שהשוער צופה שהכדור יגיע דווקא אליהם ותוך שבריר שניה הכדור מגיע לריקן ואין לשוער זמן לזוז בכלל, זה בערך הדבר הכי קשה ששוער יכול לעצור.. כשיש עצירות כאלה זה יותר שהכדור נבעט על השוער מאשר שהשוער באמת הצליח להציל..
  16. אנחנו סתם נטפלים אליו, סה"כ הוא מאוד מגוון, אחרי שכתבת שמתי לב שלפעמים הוא אומר 'והוא עושה את זה' ולפעמים הוא צועק 'זה מה שהוא עושה' , אני חוזר בי, מדובר בשדרן ענק, סליחה, ענק השדרן
  17. בדרבי טוטו היו כמה עשרות אוהדי הפועל שקנו למזרחי, הם ישבו בקצוות כמו מסכנים ובעיקר בודדים , כל שניה באו אוהדי מכבי שצרחו להם בפנים שהם אוהדי הפועל והסדרנים הוציאו שלא לומר הבריחו אותם החוצה. קיצר, מי שעושה את זה צריך ביצים וכמובן להתאגד כמה אנשים ביחד
  18. כמו שערכו את הגול של זהבי עם איינשטיין שיערוך את נתניה עם בלומפילד
  19. לרגע נדמה שזה מתחילת העונה ושניה אח"כ זה נראה עדכני לעכשיו, לא מצליח להבין על מה הם מדברים. וואו
  20. אתמול התגלגלתי לקליפים המטורפים שלו , מכבי שווה איזה קליפ נניח על השבוע שניצחנו את חיפה, בית"ר וב"ש.. שמישהו יקרא לו.. https://www.youtube.com/watch?v=wQinYvLsxu4&t=5s
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.