Jump to content

Zvika

משתמשים רשומים
    15
  • Last visited

Everything posted by Zvika

1. עם כל האהבה לארגון, והתודה לכל הפעילות הענקית שלו ב12 השנים האחרונות, רציתי לשתף אתכם בדעתי האישית לגבי ההודעה על סגירת הארגון. קשה לזכור עונה שבה הסיכוי לאליפות היה כל כך גבוה, שהצלחת הנחשקת במרחק נגיעה, ושיש קבוצה נחושה וחזקה שעם טיפה יותר מזל הייתה בפער של עוד 6-7 נקודות. אבל לא זה העיקר. אמנם הסיבות לסגירת הארגון מובנות לכל ולדעת רוב צודקות, אך אני מאמין שבמקום להיות הצודקים, עדיף להיות החכמים. קשה המצב ככל שיהיה, סגירת הארגון עלולה להוביל לכאוס ביציעים, ומעל הכל ירידה קריטית ביכולת של הקהל לתמוך. דווקא בשנה שהכל הולך ומצליח, ושהקבוצה רצה חזק, היה צריך להמתין עם סגירת הארגון לפחות עד לשנה הבאה. הקבוצה השנה חזקה יותר לא רק בגלל הצוות הספרדי וסגל השחקנים, אלא גם בזכות השינוי שהתחולל בקהל השנה יותר מכל השנים הקודמות. יש הרגשה שפאקינג התבגרו פה והבינו מה הולך. אני חושב שרוב הקהל היה רוצה (לפחות ככה אני מאמין) שסגירת הארגון תחכה לעונה הבאה, סגירת הארגון עכשיו יכולה לגמור עונה שלמה שיכולה להיות חלומית לכל צהוב ביציע ובבית. בבקשה, תדחו את סגירת הארגון לסוף השנה, שכולנו נוכל להינות ממה שיש לקבוצה (ולארגון) להציע השנה.
  2. פסים צהוב-כחול גם הולך?
  3. החרטא הכי גדול ששמעתי. כל הכרטיסים עוברים רק דרך לאן. הכרטיסים לא הגיעו בכלל לקריית שלום למכירה אלא רק לאיסוף
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.