Jump to content

Zvika

משתמשים רשומים
    15
  • Last visited

Everything posted by Zvika

1. בכל המועדונים הכי גדולים השחקנים הם בסופו של דבר שכירי חרב. לא כולם גדלו או העריצו את המועדונים שהם משחקים בהם.
  2. לא ניסיתי, אני עם אייפון. אגב, מי שבאייפון אז הרבה פעמים הם מעלים שם גם שידורים מותאמים לאייפון ככה שהחיילים שפה יוכלו לראות.
  3. שמתי לב שכל הזמן אנשים מבקשים פה לינקים למשחקים, אז בגדול יש באתר הזה כמעט כל הזמן שידורים של משחקים מספורט 5, ספורט5+, ספורט5+LIVE, ספורט 1 וספורט2, באחלה איכות. http://qball26.cbox.ws/ תהנו
  4. שנה הבאה נפתחת בפער של רק 7 מהפועל
  5. בסלולרי הם יישחטו אותך.
  6. הדירוג שהוא ווידאל קיבלו ב442 פשוט ביזיוני. גם של זלאטאן.
  7. גילוי נאות, כל הקורסים הם אותו הדבר. אם תעבוד קשה בבית - תצליח. לא תלמד בבית? לא תצליח. זאת השורה התחתונה. שום קורס גם ב50 אלף שקל לא ייתן לך שום אקסטרה ברמה קיצונית על פני קורס ב3 אלף.
  8. לא בטוח בכלל שהיינו לוקחים אליפות בלעדיו. מעבר לתפוקה ההגנתית, הוא נתן ביטחון להגנה לצאת קדימה, עזר לנהל את המשחק. בזכות משחק הרגל המשובח שלו הוא תרם המון להתקפה וכמעט ולא איבד כדורים.
  9. בוא תסביר לי מה סבא שלי קשור? הוא עשה לך משהו? אתה חתיכת ילדון. כשתתבגר קצת תדבר איתי. אתה אפילו לא שווה התייחסות. אתה מפרסם רושם שבן אדם נפטר בשעה שרק מעבירים אותו לניתוח, לאיזה תגובה ציפית חתיכת חוצפן?
  10. אין פרסום רשמי לפי השדים, יש פרסום של מנכל בית החולים עוד דקה-שתיים.
  11. מדוניאנין אחד השחקנים הכי מוכשרים שנחתו פה, תחת קרויף-אוסקר במקום גונזאלו יכל לתת לדעתי עונה ענקית, עזב רק בגלל היחסים עם הקהל. הסגל של מכבי תחת איווניר היה מאוד מוכשר, הבעיה שלו הייתה במחסור בשחקנים בעלי ניסיון ברמה גבוהה, שזה בדיוק מה שקרויף הביא איתו.
  12. לא שוחטים אותך מהאגפים?
  13. אחלה דבר, אבל זה לא שווה כלום בלי מאמן שנותן דקות לישראלים. מקווה שזה באמת ייתן את התפוקה שמצפים מזה.
  14. קסטור, מאז הביזיון שהיה בפרנקפורט אני איבדתי אמונה בסוכנויות נסיעות, הנוכלים הכי גדולים במדינה.
  15. שני הפרקים האחרונים של המתים המהלכים על הפנים, אבל מסתמן שהם רק מעצימים את הפרקים הבאים שהולכים לבוא (לפחות לפי הספויילר שצורף בסוף הפרק). למי שרואה המנטליסט - איך לעזאזל ממשיכים את התכנית מכאן?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.