Jump to content

Washington

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. חזרנו להתברדק במרכז המגרש... חילוף דחוף לפני שהם חוזרים להניע כדור
  2. דניאל "לאוהדים משחק כיף.... לי פחות כיף, כי קיבלתי שני גולים" אני מאוהב.
  3. שמע צנח לי הלב... וכל הכבוד לשחקן של הפועל חיפה (לא שמתי לב מי זה) שרץ ישר להריפ לו את הראש! לא מבין למה לקח לכולם ככ הרבה זמן לרוץ אליו, אם חלילה משהו היה קורה היה שם זמן תגובה מחריד ביחס לזה שהוא לא זז
  4. לא שאני לא מאושר חלילה... אקסטזה. אבל שמח שהם סיימו את המשחק רגוע בלי חגיגות וריקודים מטורפות (לפחות לא מול המצלמות חח) בנתיים לא עשינו כלום. מוכן לשים סכום נכבד שאם המצב היה הפוך וחיפה היו עולים על חשבוננו בכזה מהפך הם היו חוגגים מינימום אליפות (וזו אחת הסיבות שהם מפסידים אותה) ווינרים, גיבורים, לוחמים! אושר
  5. גאווה אדירה ששחקנים יוצאים בדקה 55 (אם זה ספציפית היום) או במשחקים אחרים ואולי גם בזה ייכנסו לחמש דק... או יצאו במחצית או לא חשוב מה... ואין פרצופים, אין כעס, לא עושים טובה. משחקים בשביל הקבוצה. מדהים ומרגש, וכל כך, כל כך לא ישראלי! שהחיינו, ושלעולם ישאר!
  6. איך רציתי שנשחק לפניהם לגרום להם לשלשל.... סאמק
  7. דברו איתי רגע על חלומות.... מה הסיכוי שהם מפסידים להפועל חיפה שבוע הבא?
  8. חחחחח יגאל גולדשטיין עבד קשה על להקריא את השאלות מהדף.... נשמע כמו אחותי מקריאה למורה בזום
  9. החברה של הקבצה ג בכיתה ז לפחות מצליחים להקריא מהדף... להקריא מדף עם שגיאות זה החברה שהבריזו מהשיעור בהקבצה ג
  10. פעם אחרי פעם מופתע מרמת האנגלית זבל של הכתבים בספורט 5... מקצוע שדורש לראיין אנשים באנגלית בלייב, לא עשו את הבדיקה שהשדר יודע לדבר אנגלית לפני ששכרו אותו?
  11. קלינגר בראיון של אחריי בנוהל, "אני חושב שה 3-0 לא משקף..." על הפרצוף של שפיגלר!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.