Jump to content

Mark

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Everything posted by Mark

1. משחק באשדוד הוא גיהנום ויכול להיות שאם היום היה משחק ביתי "קל" כל הדיון הזה לא היה מתקיים. היום נצטרך את השחקנים הכי טובים כדי להתעלות ולתת לפחות שער אחד. לא רואה את אלמוג (שהיה מזעזע במשחקים האחרונים שלו) או את חוזז (לא נראה לי בכושר) מביאים נצחון. על השאר אפשר להתווכח או לפחות לבצע את החילופים בזמן סביר ולא בדקות מאוחרות מאוד כמו נגד כפ"ס. באופן כללי אני בעד רוטציות ומעולם לא באתי בטעות לאיביץ' כשהיה מחליף שחקנים, כי השיטה היתה מוטמעת כבר. אצל דוניס יש עדיין פערים גדולים ביכולת בין הרכבים שונים.
  2. טענות לשחקנים/מאמן שסיבכו את עצמם בחמישי. כאילו באמת יש מתכון כזה שאתה "מוותר" על משחק אחד ואז בודאות אתה מנצח את המשחק השני. איבדנו מספיק נקודות בסיבוב הזה.
  3. לעלות הכי חזק שיש. אם זה ייגמר מוקדם רק נרוויח מזה.
  4. בהתחשב בנסיבות, לא כועס עליו בגלל המערך וההרכב- כנראה שאין לו עוד אמון של 100 אחוז ב433 כשאין סבוריט וגלזר. המשחק התפתח טוב בהתחלה, כבשנו, ניסינו לתת עוד אחד ולא הלך-קורה. קיבלנו גול חאווה- גם יכול לקרות, בכל זאת זה כדורגל. אבל, אתה רואה שהקבוצה בנסיגה משמעותית מדקה 35 וגם במחצית השניה והאזרים גמורים מעייפות, לא תחליף מערך? תעשה איזה שינוי שיחזיר את היתרון? תעיר את הקבוצה ללחוץ? על זה אני מתעצבן. עם כל ההחמצות שהיו, אנחנו וגם דוניס יודעים שהקבוצה הזאת מסוגלת להרבה יותר וראינו את זה בשני המשחקים האחרונים.
  5. במקרה של 4-3-3: דניאל קנדיל טיבי בלטקסה סבוריט גלזר גולסה ביטון יונתן שכטר טב"ח במקרה של 5-3-2 שרן יכול להיות בלם נוסף על חשבון טב"ח בהתקפה.
  6. הסיכויים שלהן נמוכים בגלל חוסר דירוג.
  7. הנהלה מטומטמת.תהפכו עולמות. מה זו הנחמדות הזאת?
  8. לדחות את המשחק. זה פשוט מטומטם מה שהולך כאן. או שנפלה טעות והם אמורים להיות בסגל, או שכל הקבוצה צריכה להיות בבידוד כי כולם היו באותו מקום.
  9. איך הם אוהבים לאמר רק את השמות הפרטיים.
  10. דווקא בגלל מה שקרה בימים האחרונים בא לי "לנקות את הראש" ואני מרגיש דרוך למחר.לא בשיא.אבל הרבה יותר מבית"ר,למשל.
  11. עוד לא למדתם שבמכבי רוב הדברים קורים מתחת לפני השטח? זה שלא פורסם כלום עדין לגבי העונה הבאה (בצדק), זה לא אומר שלא עובדים על זה.
  12. רק נגדנו הם משחקים ככה השרמוטות האלה. בלתי נסבלים.
  13. הפועל חיפה מתים לקבל גול.לא ברור למה.
  14. לא חושב שיהיו שינויים מרחיקי לכת. אמנם הקהל מרגיש שזה נגמר, אבל תהיו בטוחים שאיביץ' יעלה הרכב חזק לא משנה מה.
  15. בעקרון אני מסכים. אבל מצד שני, זו אחריות המשטרה לפזר התקהלויות ו/או הפרת הנחיות. אי אפשר להפיל הכל על המועדונים.
  16. "מה קורה יאניב?" "טוב אחי מה איתך" "רציתי לדבר על מר..." "כן אבל מה אתה רוצה שנעשה? צריך לבדוק ביסודות, תרד רגע לסוף דעתי" "נכו..אב..יאנ..." "אני חייב להתקדם יש לי ים מאזינים על הקו.תודה רבה"
  17. "אברם גרנט יעשה סדר בעניינים" אחחחחח
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.