Jump to content

Mark

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Everything posted by Mark

1. כל פעם הם הורסים לו הנכים האלה.
  2. הטוב ביותר בעולם.לא יעזור לאף אחד.
  3. זו הבעיה שלי איתו.גם בשבת היתה לו הזדמנות להוציא רוחב ברחבה והוא חיפש ליפול. לא מספיק שהוא מסומן ע"י השופטים, גם במקרה שכן ישרקו לו לפנדל- נראה לכם שלא ילכו לואר ודקה אחר כך יפסלו אם באמת לא היתה עברה? נגמר העידן הזה של סחיטת פנדלים מכלום. שישחק כדורגל כדי להגיע לשער כבר. זה מוציא אותי מדעתי. פשוט שחק.
  4. הקישור לא מתפקד מבחינה התקפית. זה ההבדל העיקרי מהעונה הקודמת.
  5. אם אפשרי- עולה עם קישור של פרץ כ-6, מיכה וגולסה. הגנה והתקפה זהים. אני ממש רוצה ניצחון "דומיננטי" מבחינת היכולת שיתן חותמת לכך שחזרנו למסלול.
  6. אפשר לחזק את מכבי בהודעות גם.
  7. מצטער, אני לא יכול להבין אנשים שלקחו על התחייבות לנטרל את החיים שלהם במשך יום וחצי בשבוע ועוד אחר כך לבכות על זה שכל העולם לא מתיישר לפי זה.
  8. חגיגות גביע הטוטו דפקו להם את השמיעה
  9. לא מפסיק לעבוד ולרוץ. הפעם זה גם חזר אליו עם שני שערים.הכי מגיע לו.
  10. בשעה טובה. שיתעסק רק בכדורגל ואיביץ' כבר ידאג לו לדקות שלו.
  11. לצערי אין יכולת הבקעה לקבוצה, אז זו האופציה הטובה ביותר כרגע. אם אחרי 4 משחקים יש לנו שני כובשים ושער עצמי, אז אנחנו בבעיה. לשחק כאילו אין לנו חולשה בהתקפה זו טעות. אז עדיף להכיר בבעיה ולהתמודד איתה דרך ההגנה ולקוות שבהברקה אחת או שתיים גם נבקיע. ברגע שנחזור להציג אפילו חצי מהיכולת ההתקפית של העונה שעברה, אפשר לחזור לשיטה הרגילה.
  12. מסכים.אבל בהתחשב בסגל, הפצועים והכושר הדי ירוד, 3-5-2 זו האופציה הטובה ביותר. זה מה שיש כרגע.
  13. להסתנוור? היינו עליונים בכל מאבק. הגענו למצבים. התאמנו את עצמנו ליריבה.ביטלנו את היריבה כמעט לגמרי. קונה בדיוק את אותו הדבר היום. בוא תסביר לי מה הזוי כאן.
  14. אם נעלה עם אותה גישה כמו נגד חיפה אני מאמין שיהיה בסדר.
  15. יש אפשרות להיכנס עם הטלפון? או שחייב להדפיס?
  16. הייתי פותח בהרכב זהה לזה שפתח נגד חיפה
  17. חייבים להיות בסגל ולהתחיל לקבל דקות אם הם כשירים. אולי לא בשבת הקרובה, אבל לאחר מכן יש 2 מחזורים עד שנפגוש את ב"ש וזה הזמן להריץ אותם. אחרת הקישור שלנו ימשיך להישען על מצב הרוח של דור פרץ.
  18. יש יותר מדי בעיות בקבוצה שמקשות עלינו להיות רגועים. תוסיף לזה את העובדה שהערנו מהמתים את בית"ר+ הרעב שיש בחיפה ותקבל ככל הנראה תחרות צמודה על התואר. כפי שזה נראה כרגע, אנחנו לא שם מבחינת רעב, יכולת ורשימת פצועים שלא נגמרת. כמובן שהכל יכול להתהפך בשבוע-שבועיים של כדורגל טוב. אבל בכל מקרה, יהיה מאוד קשה השנה.
  19. אין סיבה בעולם שלא יקח חלק משמעותי במשחקים, במיוחד לאור העובדה שיש כל כך הרבה שחקני התקפה פצועים ו/או חלשים.
  20. אי אפשר לנצח משחק כזה עם ריקן ודידזאדה על הדשא. הם היו מתחת לכל ביקורת. ריקן לא מסוגל לתת פס אחד שטוח לשחקן שנמצא 3 מטר ממנו, מאבד כל כדור ביציאה להתקפה בגלל שלא מוסר בזמן ולא תורם אפילו הגנתית. דוידזאדה זה בכלל משהו מביך. נראה שלבן אדם אין יסודות של כדורגל- השתלטות על כדור, שמירה על שחקן ובאופן כללי הבנה של המשחק. הכי מרתיח אותי שהוא יכול לעמוד לפני שחקן ההתקפה שהוא שומר עליו ועדיין לאבד את הכדור+ לבצע עבירה. כל השאר הם דברים ברי תיקון ועוד איכשהו מתקבלים על הדעת. אני באמת חושב שפתחנו לא רע בכלל את המשחק ובדקות האחרונות היתה התעופפות של כולם. חוץ מזה ההגנה המשיכה להיות חזקה. עוד אחד שאכזב ממש היה יונתן כהן שלא לקח את ההזדמנות, לא ייצר מצבים בכלל ונראה די מיותר על המגרש. למרות הכל, חושב שבהרכב שעלה נגד חיפה אנחנו יכולים וצריכים לנצח בשבת.
  21. יכול להמשיך לשבת בחוץ, לא יקרה כלום.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.