Jump to content

MaccabiFanatic

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

4 Followers

Recent Profile Visitors

2,274 profile views
  1. 18:00 הפועל באר שבע - הפועל תל אביב 1 19:00 הפועל חיפה - הפועל רעננה 1 19:00 עירוני קרית שמונה - הפועל רמת השרון 1 19:00 בני סכנין - הפועל עכו X 20:15 מכבי פתח תקווה - בית"ר ירושלים X 20:00 מ.ס אשדוד - מכבי חיפה 2 שאלת בונוס (שווה גם נקודה אחת , לבחור אחת מבין האפשרויות. השאלה מתייחסת לכל המשחקים חוץ מהמשחק של מכבי) א. לפחות אחד מהמשחקים ייגמר ב0-0 שאלת בונוס 2 - מה הייתה הדקה : מכבי חיפה 80-90
  2. יום שבת 19:00 הפועל רמת השרון - הפועל חיפה 1 19:00 הפועל רעננה - מכבי פתח תקווה X 19:00 בני יהודה - מ.ס. אשדוד 1 20:15 בית"ר ירושלים - הפועל באר שבע X יום ראשון 20:00 הפועל ת"א - בני סכנין 1 21:00 מכבי חיפה - עירוני קרית שמונה 1
  3. הימורים שלי : 1.אלופה - מכבי 2. מחזיקת גביע - חיפה 3.מלך שערים - יצחקי 4.יורדות - הפועל רעננה ובני סכנין 5.עולות - נתניה והפועל ראשון 6.המאמן הראשון שהולך הביתה - אלישע לוי 7.טבלת הליגה בסיום העונה : מכבי חיפה קרית שמונה הפועל בני יהודה רמה"ש ביתר אשדוד הפועל בש מכבי פת עכו הפועל חיפה סכנין רעננה
  4. היה עידוד טוב מאוד יחסית למשחק ראשון וחסר חשיבות וכמה רגעים באמת נדירים יאללה להזרים
  5. ואולי פשוט תכתוב בן כמה אתה שיוכלו להציע לך?
  6. אני היחיד שחשב שזה עוד נושא על מכבי פנאטיקס והקהל הרחב?
  7. אני חושב שהיה עוד אחד.. אבל בכל מקרה, זה רק אומר שמכבי עושה את העבודה שלה כמן שצריך.
  8. זה קצת מוגזם..לא? לוותר על שחקן שהקבוצה רוצה וחושבת שהוא יכול לעזור, רק בגלל שהתקשורת עלתה על זה לפני?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.