Jump to content

Gal Alberman

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. כמה עודדתי את שירן במשחק! משחק ענק שלו .. טיבי היה פחות טוב , ואת אלירן אין מה לשפוט- שהמאמן שלך משחק בונקר אז לחלוצים אין כל כך מה לעשות! דרך אגב ראדי היה חייב להיכנס במקום בניון בדקות האחרונות- היה מוסיף פיזיות,מהירות וגם קצת החזקה בכדור היה חייב להיכנס
  2. איש גדר במה-כה-בי יכול להיות אש! ולגבי החולצות צהובות זה מה שאני טוען שנים כבר.. שימכרו 2 שקל לחולצה מי לא ייקנה???? התמונה שם נדירה!
  3. אין ספק..עטר כיום החלוץ הטוב ביותר שמשחק בליגה הישראלית, אבל יהיה לו מלחמה קשה על ההרכב בשישי עם חמד ובן בסט? מה אומרים עטר יכול להביא את החולצה ? לדעתי עטר חייב להיות באגף , השחקן היחיד בנוסף למליקסון שיכול לעשות צרות למגנים הפורטגלים. הופעה במשחק כזה בנבחרת יכולה לתת לאלירן תנופת כוח אדירה להמשך הפלייאוף- והאמת כל כך מגיע לשחקן הזה !
  4. כל הכבוד לך גל שאתה פה ומנסה לתקשר עם האוהדים ולהביע את הדעה שלך

5. כל מילה בסלע.. בסך הכל נתן משחק ענק ואני מבין למה התעצבן..
  6. שמעתי דווקא הרבה אוהדים שדי ביקרו את היכולת שלו היום ,והיה הכי חלש על המגרש. אבל בתור אחד שעקב אחריו הרבה -היה פעיל מאוד היום בחלק התקפי,הוציא הרבה פעמים את הקבוצה קדימה..החזיק הרבה בכדור-לדעתי משחק מצוין שלו היום - מאמין בשחקן הזה מאוד! ומילה טוב לדור מיכה- שחקן ענק.
  7. משחק חשוב מאוד מחר.. רמה"ש לא פראיירים בכלל! אבל הכל תלוי בנו.. שער מהיר בהתחלה והמשחק הזה ייגמר בתבוסה, כל משחק שכבשנו שער מהיר השנה : הפועל(14 -גול ראשון 4-0) באר שבע (5-גול ראשון ,5-0) עכו (8-גול ראשון, 4-0), הפועל חיפה( 2- גול ראשון ,6-2) ביתר (9- גול ראשון 5-0) אפשר לעשות את המשחק הזה הרבה יותר קל.. (קשה בטירוף)- אז לתת מחר את כל הנשמה במיוחד בדקות הראשונות.. יאאלה מכבי!!!!!!
  8. אח שלי נושא מדהים! חסר פה כמה דברים כמו הרגע שאתה לא מעכל שהטיל של לוגסי נכנס פנימה, ושאתה לא מעכל שנתת לביתר 5 ! אח שלי זה סטטאוס לפייסבוק עם הכל יילך חלק עד סוף העונה! יאאלה מכבי
  9. שחקן מדהים ! ההחתמה הכי גדולה העונה .. שחקן נשמה- נילחם כל כדור,רץ, נותן באמת כל הלב שלו בשביל הקבוצה ! הרווחנו שחקן גדול - פליימקיר ענק הוסיף היום עוד 2 בישולים למאזן שלו .. דרך אגב חובה למצוא לו שיר כברררררר
  10. אדיר אחיי חובה לשיר לבני זונות שהם באים לבלומפילד
  11. בורוסיה דורטמונד - שחטאר דונייצק - 1 מנצ'סטר יונייטד - ריאל מדריד -2 יובנטוס - סלטיק -1 פאריס סאן ז'רמן - ולנסיה -X שאלקה - גלאטסראיי - X ברצלונה - מילאן - 1 מלאגה - פורטו - X באירן מינכן - ארסנל -1
  12. רואים עליו שהוא צהוב בנשמה שלו, שחקן מדהים איזה מחויבות יש לו לסמל!!!!!
  13. מוכן לבוא לעזור בכוח אדם.. בלארוז,להתרים מה שצריך ! פשוט גדולים..דברים כאלה מרגשים יותר מכל גול של ראדי בבעיטה חופשית
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.