Jump to content

Augustus

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by Augustus

1. הסוף קיטשי אבל אני אף פעם לא מוותר עליו. ואני אקח את הקרבות שהזכרת בכל יום על פני קרבות קומיקס. בנקודת הזמן הזאת האפקטים באמת מצחיקים מאוד, אבל בזמן אמת הם היו מהפכניים. בכל מקרה הטרילוגייה הראשונה עדיפה בעשרות מונים לדעתי. משתדל כל שנתיים.
  2. ראיתי את כל היקום לפני כמה שנים בתוך פרק זמן של חודש-חודשים עד שהגעתי לשלב שאני מרגיש שאני רואה את אותו סרט שוב ושוב רק עם שמות שונים. התבניתיות של מארוול נוראית, מאז הצלחתי לראות רק סרט אחד שלהם וגם בו לא נהנתי כל כך. (להוציא את היקום של אקס מן, שהוא הדבר הכי טוב שיש במארוול, בעיני). אם כבר בינג' סרטים, אז לדעתי רק מלחמת הכוכבים. וגם שר הטבעות, אבל זאת "רק" טרילוגיה.
  3. לא מצאתי בלינק שלך אמירות של הסתה לגזענות, לבן ארי מצד שני יש יותר מדי לחובתו.
  4. לא הבנתי מה אני אמור למצוא בלינק.
  5. *הסתה לגזענות. תפרט.
  6. למה פסלו אותו? הסתה לגזענות עד כמה שזכור לי.
  7. דיברתם כבר על מי חוקק את התיקון בחוק יסוד הכנסת שאפשר את הפסילה של בן ארי?
  8. השער השלישי של מסי הזכיר לי את השער מהמקום של רונאלדיניו נגד צ'לסי. שני מהלכים גאוניים ונדירים בטירוף. אי אפשר להישאר אדיש לשער כזה.
  9. מה רלוונטי מה שהיה בחצי שעה לפני ההרמת רגל? זה נטו החלטה של שופט שיכולה ללכת לכל כיוון. הואר לא כפה עליו לתת פנדל ואדום, רק נתן לו את האפשרות לבחון את הסיטואציה בצורה קרה ועמוקה יותר ממבט חולף.
  10. קראתי את הסעיף הזה מחדש ואתה אכן צודק, הוא מדבר בעיקרון על המשך הסטטוס קוו בנושאי דת ומדינה. בנוגע לערבים: הוא לא משרטט לוח זמנים, רק מתאר כמה שלבים שמעשית יכולים לקרות בתוך זמן קצר יחסית. והכי חשוב - הוא לא מתייחס למה יקרה לתושבים הערבים שלא יסכימו להצהיר נאמנות למדינת ישראל. וכן, יש הרבה סקרים על כך שתושבים רבים רוצים להגר, סבבה, מה עם כל המאות אלפים שלא רוצים והם עוינים את המדינה? ישארו נטולי זכויות?
  11. או על מה זה אומר להכפיף את המוסדות הממלכתיים של המדינה לחוקי ההלכה, או מה הוא מתכוון לעשות עם 2.5 מיליון פלסטינים באיוש, אחרי שיחיל את החוק הישראלי בשטחים.
  12. רועדות להם הרגליים. רק שאלה של זמן עד שיובה תשים את השני.
  13. איזה שיר חלש. לא הייתי מצביע לנו גם בצחוק (משהו שאני האמת נוהג לעשות מדי פעם...).
  14. יומיים חלומיים בליגת האלופות
  15. אז עכשיו יש דמוקרטיה?
  16. ניסיתי את הדוקו הזה וכיביתי אחרי משהו כמו חצי שעה. לא זכור לי שהיה שם איזה מידע פוקח עיניים או משהו בסגנון, העריכה והבחור שמדבר כל הזמן למצלמה היו גם ממש מעצבנים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.