Jump to content

Augustus

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by Augustus

1. התחלתי סופרנוס בפעם השלישית. תודה ליס שהחזירו אותה לVOD.
  2. סטאר וורז לדעתי עדיף בסדר בהם יצאו הסרטים, כלומר 4 5 6 ואז 1 2 3, ולבסוף רק הסדרה האחרונה 7 8 ו9 (יש גם ספין אופים, רוג וואן שווה צפייה, אבל לא חובה). לגבי שר הטבעות וההוביט: ראיתי את הטרילוגיה של שר הטבעות בערך 4-5 פעמים, ואת ההוביט ניסיתי להתחיל כמה פעמים, אבל אף פעם לא הצלחתי לסיים, הCGI הרס לי וגם הסיפור עצמו היה הרבה פחות מעניין בעייני. בכל מקרה על שר הטבעות אל תדלג. נופל בגדול לדעתי, תסריט רע בהשוואה לאביר האפל ואפילו לבאטמן מתחיל, שהוא האנדרייטד הגדול בטרילוגיה.
  3. https://edition.cnn.com/2020/04/27/politics/pentagon-ufo-videos/index.html?fbclid=IwAR02llySekHD69n8Bf9mjWpLaAWOmMQpupYZ8Uiug6V1q0sha3qaGVWkriE
  4. משתתף בהמלצה. יש גם סרט מעולה על הדרים טים של 92' שאפשר למצוא ביוטיוב.
  5. מדובר בבן אדם אמיתי. התארח פעם בפרק של גיקונומי.
  6. שמעתי פעם ראשונה לפני יומיים. פזמון חריף ביותר.
  7. אמת. אני לא כל כך זוכר, אבל אני חושב שגם עונה 5 הייתה פחות טובה.
  8. ברור. שב ותתחיל לראות, לא תצטער על זה.
  9. אני מסכים לגבי גנדולפיני את סופרנו. תצוגת משחק מושלמת. כאילו הבן אדם נולד לתפקיד הזה.
  10. ראיתי טייגר קינג. אחלה דוקו, אבל לא מצדיק את ההייפ המוגזם.
  11. לשלבי הנוקאאוט בליגת האלופות של שנה שעברה צריך להיות מקום מיוחד בנושא הזה.
  12. בבדיקה קצרה מצאתי שאחוז התמותה מהשפעת הספרדית נע בין עשרה אחוזים לעשרים אחוזים. עד כמה שאני זוכר, אחוז התמותה באיטליה (ואולי גם ספרד) כרגע גבוה יותר מעשרה אחוזים. אתה בטוח שזה "וירוס פייק"?
  13. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  14. יש כרגע 2200 מתים בניו יורק, אתמול נוספו יותר מ-500. לא בשמיים שיעברו את 9/11 היום.
  15. תוך חמישה ימים מקבלים תשובה. אם אתה חיובי - רופא יוצר איתך קשר, אם לא - אפשר לראות באתר של הקופח או לדבר עם הרופא משפחה שלך.
  16. אני לא מבין גדול בנושא, אבל מתוך סקרנות התעניינתי לדעת מה היה בשפעת הספרדית, המגיפה העולמית האחרונה, טרם הגעתה של הקורונה. הפסקה הבאה מויקיפדיה גרמה לי להיות קצת יותר סקפטי לגבי מצבינו הנוכחי:
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.