Jump to content

Chris

משתמשים רשומים
    248
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Chris

1. לפני1 שעה , ClinteastwoodFan said:

מסכים עם הדברים, בכר לא יקח אליפות עם מכבי. הסתדרו לו הכוכבים עם 2 מועדונים שהבעלים היו רעבים וקיבל צ'ק פתוח לקנות מה שרצה ואותנו בעונות פחות טובות. מכיר אחד שזכה פעמיים 

בלוטו, זה עושה אותו גאון הימורים? ממש לא. מאמן ישראלי טוב ברמת הארץ. 

קיבל את המועדון הגדול בסרביה עם צ'ק פתוח והתרסק.

מכבי של קרוייף (בעלים רעבים וצ'ק פתוח גם כן) לקחה אליפויות עם 80, 84, 70 נקודות ונחשבת שושלת אגדית עם מאמנים מצוינים

ב"ש של בכר לקחה אליפויות עם 83, 85, 80 נקודות וזה נחשב ש"הסתדרו לו הכוכבים"?

2. 1 hour ago, BODIROGA10 said:

לפני כחודש הייתי בתפקיד מאמן-שחקן 

(משחקים פעם בשבוע, ברמה די טובה ב׳שכונה׳)..

ה׳מאמן׳ הקבוע לא היה וניצלתי את הרעיון הקרמינלי שלי לגבי הקרנות.. וזה עבד !!! 

(המשחק היה עד 2 שערים או 15 דקות…)

במצב של 1:1, היתה לנו קרן, 

לקחתי את 2 השחקנים ה״בריאים״ אצלנו עם כתפיים רחבות ורגליים חזקות, שהם ירימו על הכתפיים את 2 השחקנים עם המשקל הנמוך יותר

- שיודעים לנגוח טוב.. 

הקרן היתה מדוייקת להפליא לגובה של כ-2 מטר

לתיבת ה-5, ואחד מהשחקנים שלנו שהורם על הכתפיים- נגח לפינה. ניצול יתרון הגובה.

1:2 לנו . 

שווה לנסות במכבי 1-2 קרנות ככה, שיתרגלו באימונים..

(לוקאסן,אלמוג ודור פרץ יכולים להרים

את תורג׳מן, אובריים וזהבי/מילסון.. 

(בדקתי- אין שום איסור כזה בכדורגל המקצועני).

אפשר לחשוב מחוץ לקופסה. 

(אגב, אם זה יקרה ויצליח במשחק רשמי - 

זה יהפוך לויראלי ברמה מטורפת) ..

אל תשתנה לעולם

3. לפני1 שעה , קובי השועל said:

הוא בקושי יודע אנגלית, הוא לא יכול ליצור אפילו שיחה עם אחד השחקנים שם. המעבר הזה זה הדבר הכי דבילי שיכלו לעשות משפחת גלוך. לא כותב כרכע מאצבעות של אוהד מכבי, ברצינות. היה חייב לפחות לסיים את העונה אם לא יותר מזה וללמוד לפחות עוד שתי שפות ואימונים מנטלים שיתנו לו את הכלים להתמודד עם מעבר כזה. אין דם שום הבנה, רק כסף כסף וזה בעיה. בעיניי לפחות.

לדעתי פחות מתואר ראשון בפסיכולוגיה ואנגלית לפני מעבר כזה זו התאבדות מקצועית וחבל שאף אחד לא אמר לו את זה

4. לפני12 שעות , איתי-מכביסט said:

יצא לי לדבר עם כמה אנשים שעוקבים אחרי הליגה הזאת שטוענים שמלבד רד בול שאר הקבוצות בליגה האוסטרית לא יוצר טובות מרוב הקבוצות בליגת העל ושמלבד בסדר והאצטדיונים הליכה האוסטרית לא יותר טובה מהליגה שלנו ברוב הפרטמטרים (גם לא בקהל). 

נשמע לכם הגיוני ?

לא עוקב אבל נשמע לי הגיוני.

ממוצע קהל 6K, קבוצות הצמרת מכרו שחקנים ב500K - 1.5M מקסימום, כשלונות באירופה (וולפסברגר הודחו מול מולדה, ראפיד הודחו מול ואדוץ, אוסטריה וינה אחרונה בקונפרנס בבית עם ב"ש, שטורם גראץ אחרונה בבית עם מידטילינד ופיינורד).

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.