Jump to content

Chris

משתמשים רשומים
    248
  • Last visited

Everything posted by Chris

1. Chris

FM20

קניתי את המשחק בסופו של דבר. אחרי כמה ניסויי כלים התחלתי עם ברשיה שמועמדת לירידה. בגזרת הרכש הגיעו שני בלמים, ילד מארגנטינה ב2.3 מיליון שאמור להיות הבלם הטוב בסגל, ובלם נבחרת האיטי בחינם כגיבוי. בחרתי ב5-3-2. בהתחלה גם הקשר השמאלי עוד היה BBM, אבל היה קשה מאוד לייצר מצבים ככה ובניית ההתקפות שלי הייתה מאוד שקופה. שיניתי לMezzala התקפי, בנוסף לדיוטי התקפי יותר למגן באותו צד - ומאז זה נראה הרבה יותר טוב. ביארנסון דוחף למעלה כשאנחנו עם הכדור ומרווח שמאלה, המגן עוקף אותו על הקו ומשם מנסים להניע את הכדור לרחבה. כמעט כל התקפה עוברת דרך טונאלי. באלוטלי התחיל את העונה עם השעיה ל4 מחזורים, ואחריה נפצע ל4-6 שבועות. החלוץ השני הכי טוב שלי, דונארומה, נפצע בזמן ההכנה לעונה לחצי שנה. למרות זאת ריצה נהדרת בינתיים. ההגנה מאוד יציבה מההתחלה, הקבוצה מתגוננת מאוד צר עם קו הלחץ הנמוך ביותר שיש. היריבות מגיעות עד רחבת ה16 במספרים גדולים אבל מתקשות לייצר משם משהו ממשי. ההתקפה משתפרת עם הזמן בזכות שינויים קטנים כמו אלה למעלה.
  2. Chris

FM20

לא סגרתי את המשחק מאז שנגמר המבצע בסטים. עדיין עובד.
  3. NFC עובד אצלי חלק ב90% מהמקרים, אני משלם איתו תמיד בקניות. העידכון האחרון אצלי. אין יותר מדי תלונות. הם צריכים להוסיף pocket mode, לפעמים קורים דברים לא ברורים כשהוא בכיס ונעול. חוץ מזה חוויה טובה כמעט כל הזמן
  4. בתור מישהו שלא שואל על זיונים של אחרים כי זה פשוט לא מעניין, אתה מגיב פה עם דעות מאוד נחרצות על זיונים של אחרים
  5. אני עם MI 9 של שיאומי כבר שבועיים, פעם ראשונה אחרי כמה שנים עם גלאקסי. מרוצה מאוד מאוד. סופר מהיר ונוח. חסרונות בודדים ולא משמעותיים. מבחן הזמן יקבע, אבל לא רואה את עצמי חוזר לשלם כמעט כפול על סמארטפונים אחרים
  6. במקרה כזה, לנסות לצרוך יותר קלוריות נוזליות. שייקים, מיצים, רטבים/שמנים. קלים לעיכול ומשביעים פחות ממזון מוצק.
  7. יש לך תמונה עדכנית? בד"כ אין בעיה לרדת לאזור ה12% מבחינה בריאותית. מנקודה מסוימת כבר מתחילים להיתקל בסימפטומים מעצבנים, לצורך העניין לרדת ל7% זה לא משהו שמשפר את הבריאות שלך, בעיקר להפך - אבל זה לא קריטי. כל הסימפטומים הפיכים ומסתדרים כשאתה מחליט שאתה חוזר לעלות קצת במשקל.
  8. תלוי איזה, אבל רובם לא נותנים לך משהו מעבר לפחמימות וקצת חלבון. איך נראות המנות? אולי אתה בוחר במזונות משביעים מאוד וזה מקשה עלייך. אתה יכול להגדיר "די סטטי מבחינת משקל בזמן האחרון"? באיזה פרק זמן מדובר?
  9. אתה לא בהכרח צריך להגדיל את כמות הארוחות. איך נראות הארוחות שלך כרגע? ניסית להגדיל את המנות, לשחק עם רטבים/שמנים?
  10. אם מדובר בחריגה נדירה מהקלוריות בגלל אירוע או משהו דומה - אז אל תשבור את הראש. לא יהיה הבדל. אם אתה שואל כי אתה מנסה לתכנן "צ'יט אופטימלי" באופן קבוע אז לדעתי זה מדרון חלקלק ועדיף לבדוק למה מתעורר לך צורך כזה.
  11. אם היה מערך שבו אתה אוניברסלית מגן טוב יותר ותוקף עם יותר אופציות, כולם היו משחקים במערך הזה
  12. אין עם זה שום בעיה אם זה נקודתי. לא ניתן לבודד ארוחה ספציפית מהקונטקסט של תזונה שלמה ולקבוע אם הספורטאי אוכל בריא או לא. אתה תמצא תמונות דומות גם אצל באדיבילדרים וספורטאים מהטופ. ההקבלה שלך לדלק מהול היא מטופשת. מה שהם אוכלים שם זה מזון עם דחיסות קלורית גבוהה, זה הכל. זה לא עושה אותו "מלוכלך" או "אסור".
  13. https://thesefootballtimes.co/2019/06/06/diego-godin-and-jose-maria-gimenez-why-the-apprentice-is-ready-to-fill-his-masters-boots/ הרג אותי. חימנז טרול אדיר
  14. לא עקבתי אחריהם, אבל בפורומים אוהבים אותו והוא נחשב נקודת אור בעונה שלהם.
  15. יוקאנוביץ' חתם באל-גארפה הקטארית לשנתיים https://twitter.com/ALGHARAFACLUB/status/1140266339250135040
  16. עוד קצת רקע: המועדון הודיע כבר לפני תחילת העונה שמנויים יהיו חייבים להופיע ללפחות שבעה משחקי בית. למנויים יש גם את האופציה למכור "ניקוב" במידה שהם לא יכולים להגיע - מכירת ניקוב כזו נחשבת אף היא כהופעה למשחק. אותם 500 אוהדים לא הגיעו למשחקים ולא טרחו אפילו למכור את הניקוב לאוהדים אחרים, לכן השלילה מוצדקת לחלוטין.
  17. נניח. מה אתה חושב, שהוא חיפש בכוונה משחקי נבחרת לקבוע עליהם חתונה?
  18. הוא מתחתן במהלך הקיץ, המשחקים ביוני. העלה עכשיו פוסט באינסטגרם, לפי דבריו הוא קבע את התאריך לפני שנה וחצי כשמשחקי הנבחרת לא היו באופק.
  19. אל תסתבך, 5 גרם כל יום, לא משנה איך ומתי
  20. איזו הפקה נהדרת. אני רוצה סרט של שעה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.