Jump to content

Chris

משתמשים רשומים
    248
  • Last visited

Everything posted by Chris

1. אין במה להתבייש, מלחמה ראויה מול קבוצה באמת נהדרת.
  2. מול באזל וזלצבורג היה סיכוי קטן להפתיע. אם זה קורה אז השמחה לאיד בנושא הציטוטים מוסיפה לאופוריה וכולם נהנים. מול שחטאר זה בעצם לקרוא איך צוחקים עלייך לפני שאתה מקבל את הבעיטה בתחת.
  3. עובר סדרת חינוך ביציע. עברתי בעיקר לקרוא בינתיים, אחזור כשנגריל עוד איזו יריבה דוברת גרמנית/רוסית
  4. ברוך הבא להולנד. הוא הולך להתפוצץ מעכשיו. הלוואי שיוביל אותם לאליפות
  5. זו בהחלט לא סימולציה "מדויקת", אבל אתה טועה בהנחה שלך. זה לא best case עם הקבוצות הכי טובות - זו סימולציה מלאה עם סיבובי מוקדמות שיש בהם גם הפתעות והדחות לא צפויות. בנוגע לקבוצות שנפגשות אחת עם השנייה - כאמור מדובר בסקרינשוט מהעונה השנייה, כלומר 21/22 במציאות. האלופות והדרגים משתנים כמובן.
  6. שלב הבתים של המפעל, תחילת עונה שנייה במנג'ר 21:
  7. Chris

FM21

מאז שMentel נזף בי על סולומון הוא כבש בשלושה משחקים ברצף, כולל ההתפוצצות הזו:
  8. Chris

FM21

התחלתי את העונה עם מגנים ברול ווינגבק וזה באמת היה ממש פרוץ מאחורה. בהמשך שיניתי אותם לFB, וגם הורדתי את מאלן לPF-S במקום PF-A. מאז אני די מרוצה מהאיזון. 16 ספיגות ב20 מחזורים. הווינגרים כולם ירוקים או צהבהבים שם, אבל אני לא מתייחס לזה יותר מדי. זה לא תפקיד כזה שונה אחרי הכל. אני בושה. לא הייתי צריך להביא אותו, יש לי כבר 3-4 סולומונים כאלה, הולנדים/ברזילאים/אנגלים צעירים. עכשיו מנסה לתמרן בין כולם כדי שיתפתחו. זה מצבו נכון למחזור ה20:
  9. Chris

FM21

בטח. בערך מאז נובמבר התייצבתי על המערך הזה: במשחקים שבהם הייתי אנדרדוג עליתי בד"כ עם ווינגרים במשבצת אחת אחורית יותר והוראות שונות (יותר הגנתי, פחות לחץ על הכדור). זהבי עם shoot more, dribble less, roam from position בהוראות האישיות. בזמן כתיבת ההודעה הוא מציל לי נקודה מול פיינורד.
  10. Chris

FM21

אחרי התנסות קצרצרה עם מכבי חיפה (יש לי קטע מוזר שאני אוהב לאמן מועדונים שאני שונא), התייאשתי מכמה באגים מעצבנים בליגה הישראלית וגם מהדחה מביכה באירופה מול דייגים נורבגים. אז פתחתי את השמירה שבאמת חיכיתי לפתוח במנג'ר הזה, PSV. הסגל בנוי כאילו המנג'ר שם שיחק מנג'ר בעצמו. מלא כישרון ועומק בהתקפה, דלילות מביכה בהגנה. אז כמובן שהדבר הראשון שעשיתי הוא להחמיר את המצב הזה ולהביא את מנור סולומון תמורת 8.5 מיליון. גם Kenneth Omeruo (בלם, לגאנס) הגיע ב8 מיליון ובזה הסתכם הרכש. אריק גוטיירז וראיין תומאס נמכרו לרומא ולמנשנגלדבאך (15 מיליון ביחד) כדי לאזן קצת את החשבון. העונה נפתחה בסערה עם שש נקודות ושבעה שערים בשני המחזורים הראשונים, הישראלים כיכבו וכבר התחלתי להיות ממש אופטימי. גם לבתים של האירופית העפלתי בקלות אחרי שני סיבובים מול קבוצה מאוקראינה ובודו/גלימט. משם זה התחיל להיחלש קצת כשההגנה סופגת בקלות כמעט בכל משחק, וגם באירופה היה נראה שאנחנו לקראת סיום קמפיין מוקדם עם ארבע תוצאות תיקו 1-1 רצופות בפתיחת שלב הבתים. שינויים הגנתיים עזרו לייצב את הסירה, ובנובמבר-דצמבר הקבוצה כבר ממש התחברה והתרוממה לשיא חדש. זהבי הוביל לנצחונות חשובים בשתי המסגרות, וככה נראה המצב כרגע:
  11. בסיום המשחק עלו עשרות מאוהדי הקבוצה לעבר יציע הכבוד באצטדיון וילה פארק, תוך כדי שהם מקללים את היו"ר טום ורנר וקוראים לו להתפטר. לטענת האוהדים, הסקאוט של ליברפול, בארי האנטר, ירק לעברם וסימן להם לבוא לעימות עמו מחוץ לגבולות האצטדיון. בתגובה, האוהדים קיללו את האנטר והחלו לדפוק על הזכוכית שמקיפה את יציע הכבוד. עשרות סדרנים הגיעו למקום וניסו לבלום את האוהדים. כעבור מספר שניות התפתח עימות אלים בין הצדדים ונזק רב נגרם לתא הכבוד ובייחוד לזכוכית, שנופצה לרסיסים. לאחר המשחק מאות מאוהדי ליברפול צבאו על היציאה של שער השחקנים באצטדיון, כאשר עשרות שוטרים וסדרנים הפרידו ביניהם לבין הבועטים באדום. יורגן קלופ זכה גם הוא לליווי משטרתי ויצא לקול קריאות "ביזיון, ביזיון". השחקן היחיד שזכה לעידוד מכיוון הקהל היה המגן, אלכסנדר-ארנולד.
  12. חזרתי ציטוטים נבחרים החל מעמוד 12 בפורום הראשי https://www.austriansoccerboard.at/topic/119726-europacup-20202021/page/12/#comments כמו כן, כתבה גדולה שיצאה עלינו באתר הרשמי שלהם: https://www.redbullsalzburg.at/de/fc-red-bull-salzburg/news/saison_2020_21/mannschaftsleistung.html בהתחלה מדווחים על המצב הכללי בישראל, לאחר מכן על מצב החולים במכבי. בהמשך מספקים מספרים ממשחקי הליגה שלנו: 57.8% שליטה בכדור, 1.74xG במשחק. תחת הכותרת ONES TO WACH:
  13. אני קצת מתבאס כרגע שלא קיבלנו יריבה שווייצרית בכל זאת. הצצתי בפורום של באזל. מאוד פעיל. מלא תגובות על יאנג בויז שעפו היום. בינתיים באוסטריה ממשיכים להעלות זכרונות כאובים. https://www.spox.com/at/sport/fussball/championsleague/2009/Artikel/champions-league-qualifikation-red-bull-salzburg-trifft-erneut-auf-maccabi-tel-aviv.html באתרים אחרים הוזכר בקצרה הרקורד שלנו בליגה בעונה שעברה, אבל בינתיים אין התייחסות מעמיקה במיוחד.
  14. (הסבר קצר: זלצבורג משתמשים הרבה בהאשטאג #ourcompetition כשהם מצייצים על הצ'מפיונס ליג) טוויטר: תגובה רשמית של המועדון:
  15. מידע רקע קצר למי שעוד לא מכיר את המסורת - לפני כמה שנים היו כאן נושאי ציטוטים אגדיים עם הרבה פנינים מבאזל ומפרנקפורט. מקווה שנהנה לפחות כמו אז. את הציטוטים אני משתדל לתרגם באופן מילולי, בלי להוסיף או להפחית שום דבר. הנושא ימשיך להתעדכן כמובן. https://www.austriansoccerboard.at/topic/119726-europacup-20202021/page/10/#comments
  16. כנראה ההגרלה הכי קשה מהאופציות בפלייאוף. מצד שני היה לנו מזל גדול עם ההגרלה של הסיבוב הבא, שבראייה רחבה הוא כנראה בעל חשיבות גדולה יותר.
  17. https://www.reddit.com/r/nbl/comments/dvf7gy/basketball_teams_in_the_world_with_the_most/ לפי הרשימה הזו גם הכי הרבה תארים בעולם הכדורסל
  18. Chris

FM20

אני חושב שחלק מההוראות שלך סותרות את עצמן. מצד אחד יש לך מסירות על slightly shorter, play out of defence וקצב slightly lower. מצד שני אתה משחק עם SK, שני BPD, עם pass into space. מה הם אמורים לעשות? בהגנה המערך נראה מאוד פגיע, אחרי איבוד כדור בהתקפה יש לך שני שחקנים ששמרו על עמדה הגנתית, הבלמים. כל השאר נשלחים מאוד גבוה במגרש בגלל הרולים שבחרת. בנוסף קו הלחץ הגבוה גם מונע מהם לחזור אחורה - כלומר זה או שאתה חוטף את הכדור בחזרה או שאכלת אותה. זה לא בהכרח שלילי/חיובי, לכל טקטיקה יש נקודות תורפה, אבל אם אתה קבוצה יחסית קטנה וסופג הרבה, אלה דברים שהייתי שוקל. הסקין הוא OPZ ELITE
  19. Chris

FM20

comprehensive, ונתוני מסירות בזמן משחק. הוא מגיע לפעמים ל140 מסירות ו7 מסירות מפתח כשהמוסר הבא אחריו עם 70. העברתי גם הרבה שמירות אחרות על extended. תלוי בסוג השמירה ומה אני מנסה להוציא ממנה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.