Jump to content

karambola

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by karambola

1. ואת הראיון הזה עם רז אמיר (לפני שבועיים) הוא ערך אחרי הראיון עם צנצי (לפני 3 שבועות). השאלה הנשאלת, למה רק עכשיו והיום הפח מעלה את הכתבה? אשכרה מנסה לפגוע בעלייה של קבוצה ישראלית לשלב הבא במפעל גדול, אנטישמי אוהד הפועל.
  2. נכון, ולא ברור בכלל ממתי הראיון הזה, ברור שלא מהשבוע האחרון. ניכר שהוא חיכה לרגע ספציפי כדי להוריד את המוטיבציה של הקבוצה (כנראה ביום שהוא אמור לפתוח בהרכב). שוב אומר, לפני שבועיים היה ראיון בטעם שונה לחלוטין עם רז אמיר, אל תיפלו למלכודת הזו כמו שהוא נפל. אני מניח שנראה ממנו תגובה באינסטגרם בקרוב מאוד.
  3. חברים, לא ליפול לפח הזה. לפני שבועיים עשה ראיון אצל רז אמיר והיה גברי.
  4. יש לי זכאות לכרטיס אחד לדרבי ואחד לחיפה בגלל השיטה. שער 8. אם מישהו מעוניין לעשות החלפות דברו איתי בפרטי.
  5. לא, יש אנשים שפשוט קבוע לא מקבלים סמס ממכבי...
  6. אני מקבל את הדבר הזה וזה לא נותן לי להמשיך, מה עושים?
  7. יכולים לשלוח קישור? אני חושב שיש בעיה עם המספר טלפון שלי. רוצה לוודא אם זכינו או לא...
  8. היו גם המון משחקים בשבת, פעם היו משחקים אחדים ושומרי שבת היו סופגים. בשנה שעברה זה היה מוגזם
  9. סוף סוף מדים נורמלים פיצוי על הביזיון בשנה שעברה
  10. אף אחד לא מדבר על זה, גם לא בתקשורת פודקאסטים,כלום, משהו הזוי. אולי קל יותר להאריך אישור קיים…
  11. אני רק שאלה... הרי עלי מוחמד קיבל תושבות זמנית רק עד סוף העונה, מה שאומר שכרגע מכבי חיפה מחזיקה ב6 זרים, איך זה שיש כתבות על זה שהם מחפשים זר נוסף ויש כתבות שמתעלמות מהנושא שעלי כבר לא נחשב לתושב. משהו לא מסתדר לי, אין שום מילה על הנושא הזה. ואם עושים לנו בעיות עם תושבות לסאבוריט עם ועדות על אחת כמה וכמה צריכה להיות סימטריה.
  12. צריך לבדוק טוב אם הוא אוהד חיפה ולעשות רעש.
  13. אני רק שאלה, האם שחקני חיפה ישחקו בפגרת נבחרת או שזה משהו שרק שחקני מכבי צריכים לעשות? נטע לוי ואבו פאני ברצף קשוח
  14. אם נשחק בשיטה הנוכחית הם יחזיקו יותר בכדור ולא נוכל לבצע עליהם בכלל משחק לחץ.... השיטה הכי טובה נגד המערך שלנו זה 4:3:3 והם יכולים לשחק ככה נגדנו ואנחנו לא ממש. יונתן חייב להגיע בהול.
  15. אני חושב שהבעיה הגדולה היא שחקני הכנף. ברגע שקבוצה נורמלית תשחק נגדנו במערך 4:3:3 אנחנו נהיה בבעיה ענקית אם נשחק בשיטה הנוכחית.
  16. אני לא מבין... אם יצחקי היה מביא בלם בן 29 ששיחק כל הקריירה ברומניה היו מתעצבנים פה... אנחנו מחפשים יותר טוב מזה
  17. חוזה חייל. זה לא שווה שלו.
  18. כן הבנתי את הבעיה. אם נכנסים דרך האתר זה מעביר בכלל לעמוד מכירה נגד אריס וזה התבצע בצורה שונה. תודה
  19. מה אני מפספס? כתוב באתר מכבי שמחיר אחיד למנויים הוא 60 שח אך בפועל באתר זה יוצא 80 שח. זה תלוי מקום ביציע? למה זה לא יוזכר באתר של מכבי?
  20. כשזהבי עלה זה הרגיש כמו בספייס ג'אם אחרי שבאגס באני הביא להם לשתות מהבקבוק עם החומר הסודי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.