Jump to content

karambola

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by karambola

1. יכול להיות מרגש אם נגיע לשלבים מאוחרים כמו רבע הגמר.
  2. אל תשכח שעכשיו בפייז 4, ממש התחילו להיכנס לכל העניין של הפוליטקלי קורקט ונפרדו משחקנים "בעייתיים" ואפילו משקיעים בסדרת מקור לגיבור המוסלמי הראשון מר חליילה.
  3. כן, ואני הייתי סבלני וגם עדיין קצת אופטימי. אני גם מאמין שיסגרו את החורים אבל זה לא יהיה מספק. הבעיה היא לדעתי שאין מנספורד/ג'ורדי ואף אחד לא באמת מקבל החלטות משמעותיות או מזיז דברים במערכת.
  4. הילד הזה הוא משפחה של אשתו או חברים של המשפחה לפי מה שאני מבין.
  5. אני די מאמין למקור הזה. נחיה ונראה. צ'יבוטה יהיה במכבי.
  6. צ'יבוטה ביקש לתת עוד הזדמנות למו"מ מול מכבי חיפה לפני שיסכים להתקדם עם מכבי ת"א. היום לודוגורץ תסיים את מחנה האימונים ולא מן הנמנע שזה יסייע בשחרורו בהקדם עקב הרצון של הבולגרים להתכונן לליגת האלופות. מכבי חיפה עם דין דוד חזק על האש. ככל הנראה: דין דוד למכבי חיפה. צ'יבוטה למכבי ת"א.
  7. בסוף יעשו מסיבת עיתונאים עם כל ההחתמות החדשות + הארכות חוזה + מאמן + מדים חדשים.
  8. לא מדבר על טיב או איכות הקבוצות ואני גם לא מקנא בהם. אני אומר שהם יחסית פועלים מהר מאוד עם ההכנה לעונה הבאה כי יש להם מטרות וההכנות בשיאן. מרגיש שאנחנו לא בשלב ההכנות בכלל אלא עדיין בתכנון. אנחנו לא צריכים שיפורים נקודתיים במצבנו היום, יש פה שינוי מקצה לקצה שמתרחש מבחינת הסגל.
  9. היא לגיטימית מתמיד. שים לב איך קבוצות עם פחות חוסרים מאיתנו כבר מסתדרות על שחקנים והחתמות והכל מנוהל מהר וללא דופי (באר שבע למשל). אנחנו עם נהירה של שחקני מפתח מהקבוצה ואין עדיין שום החתמה כשאוטוטו מתחיל מחנה אימונים.
  10. יותר טוב. אנחנו מתפללים פה קבוע לקבל בהגרלות קבוצות חלשות או שהקבוצות היוקרתיות יזלזלו בנו עם הרכב שלישי. יש כסף במפעל הזה וזה לא שאנחנו מעפילים קבוע ל32 הגדולות או מנצחים שם. יש לנו פה סיכוי לא רע לעשות יותר כסף מעונה שאנחנו מחשיבים טובה באירופאית (כמו בעונה החולפת) ביותר קלות אפילו.
  11. כן הא? קבוצות שנופלות מליגת האלופות או רומא וטוטנהאם שכבר משוריינות ממש עמוק בעסקי הדייגות.
  12. יש לנו מקום ל3 זרים. כרגע ניקוליץ, ז'רלדש וגררו אצלנו. כמו כן, יש סיכוי גם שגיאגון מצטרף לא? אני לא זוכר איזה זר קיצוני טוב ששיחק אצלנו בשנים האחרונות גם.
  13. קשה לי להאמין שהרווחים מהעונה שעברה לא יכולים לבוא לידי ביטוי בעונה שלאחר מכן, כל נושא הפיירפליי הוא לא פר שנה אלא סכמה של כמה שנים.
  14. אני לא יודע איזו חריגה גדולה יכולה להיות בהתחשב בזה ש-4 שנים היית בעונש והיית צריך להסתפק בהעברות חופשיות. אז כן, יש שכר של שחקנים ועוד כמה גורמים, אבל יש גם כסף ממרצ' וזכויות שידור וכל מיני מענקי קורונה והקבוצה עשתה קצת כסף כי בערך 30% ממשחקי הבית העונה בליגה היו עם קהל (לא החשבתי גביע אפילו)
  15. אבל מותר שההוצאות יהיו יותר גדולות מההכנסות, העונש לא חל עלינו יותר. מותר ב3 שנים להיות בהפסדים של 30 מליון יורו אם אני לא טועה.
  16. אבל בזמנו היינו תחת עונש הפיירפליי ועכשיו אנחנו לא, זה הבדל משמעותי.
  17. שאלתם תם, עשינו באירופה 45.5 מליון ש"ח העונה. זה בערך 11.5 מליון יורו. אפשר להביא המון שחקנים טובים עם הכסף הזה, מה הבעיה לקנות 4 שחקנים ב1.5 מליון יורו? סתם לדוגמא, צ'יבוטה,קניקובסקי,דין דוד(שבטח עולה פחות),זר או אפילו דן ביטון (לא במליון וחצי) ועוד יש לך המון כסף בצד. זה בעצם הפרס שלנו על קמפיין לא רע בכלל, אני הייתי שמח לראות כבר החתמות איכותיות.
  18. לא יודע אם הזכירו את זה פה אבל אני מסתכל על הסטטיסטיקות באתר המנהלת ולא מבין למה לא השתמשנו בדן ביטון יותר. 29 מסירות מפתח מדוייקות, שלא נדבר על זה שהוא עוד רגע סיים מלך הבישולים. לחזיזה יש 32 ושיחק הרבה יותר ממנו. מקווה שיישאר גם לעונה הבאה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.