Jump to content

karambola

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by karambola

1. הדיווח ההולנדי אומר שהוא בארץ. רז אמיר אומר שבניגוד לדיווח ההולנדי, הוא לא בארץ.
  2. אני לא חושב שיש להם משחק, אבל נראה מהטוויטר שהוא הולך לטוס בערך 20 שעות בשביל להתאמן עם הנבחרת.
  3. אני מבין שברנדלי משחק בנבחרת קורסאו, מבאס שלא יתאמן עם הקבוצה בזמן הפגרה.
  4. וואלה, פרופיל מעניין, נשמע שהוא שחקן שהלך אחרי הכסף הגדול אבל מעדיף עכשיו לשחק ולהוכיח את עצמו מאשר להמשיך לקבל את הסכומים האלה כדי שאולי הוא יקבל בהמשך חוזה בקבוצות מעניינות כמו שהוא רצה עד לפני שחתם במפרץ.
  5. המדליף שלי הדליף לי שזה נמני. כנראה בגלל שהוא הסוכן של קארצב.
  6. איך אף אחד עדיין לא דיבר על השיניים של ברנדלי. יש רופאי שיניים בפורום?
  7. לא. כל מה שקשור לקניקובסקי זה הדלפות של אבי נמני בלבד.
  8. נכון, הבעיה שלא הייתה הכנה ראויה ויש לך 3 משחקים קשים בפתח.
  9. כמו קרמר, חלוץ עם דו ספרתי בהולנד היה על הפנים אצל חיפה.
  10. יש הנחה שאולי מגיע זר שישי לכנף, מה שמפריע לי זה שהוא צריך לבוא על חשבון זר אחר על המגרש אם הוא באנקר לעמדה הזאת. אני מניח שכנראה על חשבון הרננדס? תכלס מאוד מבאס שבמשחקים נגד הגדולות לא נוכל לשחק עם כל השחקנים המשמעותיים שלנו (בהנחה ובאמת מגיע הזר לאגף) וכנראה שההתקפה שלנו תהיה מאוד חלשה במשחקים האלה.
  11. יש לי תחושה שבמידה ונשארים עם ניקוליץ, יגיעו 1-2 חלוצים ישראלים. הזר יהיה כנף אני די בטוח בזה. מסכים.
  12. יגיע ווינגר זר, השאלה אם באמת נפגע ונביא אחד איכותי.
  13. יש לי תחושה שהעיכובים בגזרת הרכש נבעו מכך שלא ידעו עדיין אם יונתן כהן יישאר או לא במכבי. עכשיו למשל בוודאות צריכים להביא קיצוני זר.
  14. תודה על כל הזכרונות, ויש מגוון ומאות.
  15. זה נראה שהרבה מדינות סלאביות בכללי בתחום הזה ורוסיה שולטת בו כבר 24 שנים. דינה בכללי סוג של סלב ומושא הערצה ברוסיה.
  16. אני חושב שאם יש ישראלי מוכח באותו תפקיד אז לדעתי ילכו על הישראלי. לכן צ'יבוטה לדעתי הוא התחליף ליונתן.
  17. לא חלוץ. מעניין, אני בספק שיביאו קיצוני זר אבל.
  18. לפי איך שזה נראה, גם השנה מנסים להביא חלוץ מבטיח. צריך לזכור שחייבים פה בינגו בעמדה ואין מקום לטעויות. מתחיל לאבד את הסבלנות כי זאת עונה אחרי עונה בלי אליפות, אבל ככה אנחנו עובדים שנים לצערי. העונה של מנספורד באמת הייתה יוצאת דופן עם ניהול עילאי.
  19. נו, הוא יחכה חצי שנה ויקבל חוזה יותר טוב מכל קבוצה שתרצה אותו.
  20. לא מעניין את קניקובסקי כמה הבעלים של כרטיס השחקן שלו יקבל מרכישה. מעניין אותו איפה הוא ישחק וכמה הוא ירוויח שם. ברגע שאתה שחקן חופשי אתה הופך להיות יותר אטרקטיבי וגם יותר נוח לקבוצה החדשה לתת לך שכר טוב כי לא שילמו על ההעברה. אז כן, אם לא תביא אותו עכשיו (אם בכלל הוא רוצה), שנה הבאה הוא כבר ישחק באירופה.
  21. מניח שאם לא תקח אותו עכשיו אז הוא יחתום עוד חצי שנה בחו"ל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.