Jump to content

עדו

משתמשים רשומים
  • Content Count

26
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. אולי הרננדס יכול להיכנס מגן ימני דניאל סבורט ייני טיבי הרננדס גלזר ביטון גולסה כהן פשיץ אלמוג אחלה קבוצה לליגה באירופה קנדיל במקום אלמוג
  2. טבח, גררו,דוידזאדה, ביטון, וקנדיל כולם הגיוע למצבים שעם פס יותר מדויק היו מעמידים שחקן לבד מול שוער. אני שמח שהם ניסו את הפס עומק במקום לשמור על כדור וללכת על בטוח. אם בהרכב שלנו היה את דויד אלאבה, אלפונסו דיוויס ודור מיכה הייתי מודאג מ70% דיוק במסירות. בהרכב של היום אם היה 95% דיוק זה אומר שאף אחד לא ניסה שום דבר. הסיבה שהדיוק היום היה כל כך נמוך זה כי היו המון כדורי עומק וניסיונות לשבור קוים של היריב, אומנם רובם המוחלט לא הגיע לכתובת אבל השחקנים היו מספיק אחראים לחפות במקרה הצורך ולא לנסות את המסירות האלו באזורים מסוכנים. בדיוק בגלל ש"אף אחד מאיתנו לא באמת בונה ע
  3. ניסיתי לחפש בגוגל את הדוחות של מכבי חיפה. מה שמצאתי זה כתבה מ2018 שצויין בה שהם לא מפרסמים דוחות מקור
  4. אל תשכחו כמה כסף הנשיא חוסך בשחרור שחקנים וניהול מבריק של מו"מ. לא הייתי מאמין לסכומים שמפורסמים בתקשורת בהקשר של חיפה ולדעתי הם מוציאים שם הרבה פחות מאיתנו. כל הכתבות על כמות הכסף שרץ בחיפה זה רק כדאי שלא יבואו להפגין לשחר מתחת לבית.
  5. מההתרשמות שלי מדוניס הסוג מערך לא כל כך רלוונטי. הוא אוהב שיששחקנים על הקו שמרוויחים את המשחק ונותנים קילומטראז ושלישייה אחורית שבונה את המשחק כאשר אחד מהבלמים עולה במקרה הצורך כדאי לעבות את האמצע (או מצב של 2 בלמים עם קשר שיורד לעזור בהנעה גם אופציה). מעבר לזה הציפייה באמצע זה חילוף מקומות ולחץ בלי קשר לעמדה הטבעית. (זאת אומרת יש מצב שתראה את פרץ מטייל בין קו ההגנה של היריב בזמן שפשיץ מנסה לחטוף כדור באמצע). לדעתי יתן ל11 הכי חמים לרוץ בלי קשר לעמדה הטבעית. לצורך העניין אם יראה שחוזז בכושר אז הוא מסוגל לפתוח איתו בתור "מגן ימין" ולתת לאלמוג וכהן להיות מקדימה, תוך כדאי המשחק אתה יכ
  6. לאור הנסיבות, אם הליגה תחזור, צפוי לנו 3 משחקים בשבוע עד סוף העונה. תוסיף פציעות והדבקות עתידיות אז הכל טוב. חוץ מזה כרגע אין לאף אחד אישור להתאמן חוץ ממכבי אז חבל להיפטר מהשחקנים בשולי הסגל.
  7. אחי אתה משחק לא נכון. כל הכיף זה לעשות בלאגן יומיים לפני שהחלון נסגר. במנג'ר עכשיו קל אני מסדר טרייד עם נתניה של ברסקי + דוידזאדה והרבה כסף תמורת קניקובסקי. גם כמובן שאני משחרר את הומאן מהמבחנים ועושה מחטף על הקשר הארגנטינאי המתאזרח הצעיר והמבטיח חמאס מזרחי.
  8. איזה רעיון Raiko say what red star in Serbia maccabi in Israel. When you listen this, I say this is what I want. My friend nikolic push me to come here. איזה גבר
  9. מישהו טען שהם ישחררו כמה שחקנים בגלל בעיות כלכליות. לפי הפרופיל מנג'ר שלהם השחקנים האלה זה בדיוק מה שחסר לנו כדי לדרוס את אירופה
  10. שני הספרדים הם בדיוק השחקנים שצריך, גם משכורת נמוכה.
  11. לא יודע, אני חי בקנדה והיום פעם ראשונה שמעתי את המושג הזה... משרד הבריאות שולח לנו טקסט אם אנחנו שליליים ומתקשר אם חיוביים, לא מכיר או שמעתי על מקרה גבולי בחצי שנה האחרונה. סתם לא מסתדר לי. ההיגיון אומר שאו שהנגיף נמצא בבדיקה או שהוא לא, לא מבין איך יש עוד אפשרות? סקאלה של מה? אם הנגיף נמצא בבדיקה אז הנגיף נמצא בגוף, אם לא אז לא... :\
  12. אני חושב שנאמר מספיק בעניין אבל אני אגיד שוב. בהגנה פיבן וייני הביאו לנו אליפות ב30 פער. על טיבי אין צורך להרחיב. בלטקסה הראה במשחקים האחרונים שהוא יכול לתת פייט לפיבן ושניהם רק ירוויחו מהעניין. בהתקפה שכטר לא החלוץ הפותח שלנו והסידור של בלקמן 60 דקות ושכטר 30 יכול להספיק לליגה, במיוחד שיש לך את כהן, אלמוג וביטון שכל אחד בפני עצמו כוכב בליגה שלנו ויכול לספק מספרים. ולגבי הקישור שלנו, המשולש גלזר-פרץ-גולסה מסוגל להחזיק קבוצה שרצה לאליפות גם עם דגני הבלם שלך ויובל אבידור החלוץ. אל תשכח גם שיש לך את ריקן ולפי המשחקים האחרונים גם קארצב בשביל העומק. ועו
  13. הזיה. רק בישראל ממציאים דברים כאלה. או שהדגימה לא הייתה טובה הוא שהייתה פאשלה במעבדה.
  14. דווקא עם גולדהאר זה לא בלתי סביר שהזמין איזה מחקר לראות מה הסיכויים של סגר נוסף ואי פתיחת הליגות. הוא איש רציני עם הון מטורף, כבר היה כמה פרסומים בעבר על מחקרים שהזמין (אאל"ט בנושאי מרקטינג ובחירת אנשי מקצוע). תאמת שאפילו ראיתי מחקר עוד במרץ שפירסם מתמטיקאי מהרווארד שחזה שאם השיטה של הסגרים זה השיטה שינקטו אז צופים לנו שנתיים של תחלופה בין חודש סגר לכמה חודשים בלי סגר. אף אחד מאיתנו לא יודע מה קורה בפועל אבל בכל מקרה אני מציע שכולם פה ישתו כוס מים. גם אם נכשלו הקיץ זה לגיטימי והיופי במכבי זה שאף פעם לא נשארים במקום ותמיד לומדים מטעויות. וחוץ מזה יש לנו אח
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.