Jump to content

ייני איזה שער

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Posts פורסם על ידי ייני איזה שער

1. עוד סרטי אימה שהפחידו אותי בצעירותי חוץ מבית קברות לחיות - סיוט ברחוב אלם וקנדימן.

אני בחיים לא אראה אותם שוב כדי להישאר עם הזכרון שהם היו פעם סרטים מפחידים.

קנדימן לא מהסרטים המאוד מפחידים אבל אני זוכר שלקח לי שבועיים לפחות להתגבר על הפחד ולעמוד במקלחת מול המראה ולומר שלוש פעמים "קנדימן".

2. אני בכלל חושב שהוא יישב על הספסל בחודש שאניימה לא פה ואם ברק לוי יפשל או שתומר הזה יגלה יכולת טובה הוא ישתלב בהרכב.

יכול להיות שהוא הגיע רק בשביל לעבות את הסגל ולגרום לכך שיהיה לנו שוער שלישי איכותי יחסית וכמובן לתת תחרות לברק לוי בחודש שאניימה לא נמצא כאן.

3. משהו די נכון שאמרו בשער השבת או יציע העיתונות לא סגור על זה, בהרכב שלנו היחיד שמשחק כדורגל "תאכלס" ומחפש כל הזמן את השער במקום עוד מסירה יפה ומיותרת באזור הרחבה זה עטר, יותר מידי פעמים היה לראדי למשל את ההזדמנות לבעוט מ15-20 מטר והוא לא ניסה בכלל, אותו דבר גונזאלו למרות שהבעיטה שלו לא מדהימה הוא נמצא הרבה באזור הרחבה ובמקום לשחרר בעיטה מחפש עוד מסירה ועוד מסירה, גם דאבור לא מחפש מספיק את השער, ושלא נדבר על מיכה.

לנושא ההרכב, גונזאלו לא מתאים לשלישיה הקדמית הוא רך מידי ולא מתאים לקבל את הכדור עם הגב לשער ושהוא מקבל לרוב אין לו למי למסור כי הוא ממוקם בשפיץ, הוא צריך להיות הקשר מתחת לשלישיה הקדמית שמחלק כדורים ומנווט את המשחק.

4. אם אתה מדבר על הVOD אז היה שמה 27 פרקים שזה כל העונות פשוט הוט לא מיינו את זה בתיקיות נפרדות.

אז ראיתה את כל העונות סה''כ לטירונות יש 3 עונות 27 פרקים.

אתה רציני?הסוף היה ממש פתוח איך הגיוני שאין לזה המשך?

בכל מקרה סדרה אדירה ממליץ מאוד לראות, מבאס רצח שאין המשך כמו שחשבתי..

5. חיפשתי בכל מקום אין :(

אני פשוט חייב למצוא אין מצב שאין.

אחרי שסיימתי את עונה 1 התעצבנתי כי חשבתי שאין עוד עונות ולא הבנתי איך סדרה יכולה להיגמר ככה ועכשיו גיליתי שיש עוד 2 עונות ואני פשוט חייב למצוא אותן!!

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.