Jump to content

ייני איזה שער

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Posts פורסם על ידי ייני איזה שער

1. צו גיוס ל22.7 יש פה מישהו שגם בתאריך הזה??

ומי שכבר בתוך זה..שתף קצת מזה בכלל

אני.

היום היה אצלי מישהו מהחיל הסביר וזה באמת אחלה מקום ללכת אליו אם תרצה יותר פרטים שלח פרטית.

(אגב אני אלרם מהטורניר אוהדים של מכבי אם אתה זוכר)

2. ?עכשיו זה סופי, איתי שכטר חתם ל-3 שנים במכבי תל אביב, עם אופציה לשנה נוספת. החלוץ הישראלי קיבל שחרור מקייזרסלאוטרן הגרמנית שתקבל ממכבי כ-800 אלף דולר. שכטר ישתכר בכמחצית מהסכום שהיה רגיל להשתכר בו המוערך בכ350 אלף דולר לעונה לא כולל מענק עלייה לליגת האלופות. החלוץ סירב להגיב על הידיעה ל-וואלה! ספורט?

בהצלחה איתי! 

אם מתא שי היה רושם את ההודעה הזאת מה שהיה הולך פה..

3. אם יש לך בבית הספר חיילים שזה השירות שלהם, תפנה אליהם והם יתקתקו לך את זה תוך יום-יומיים.

אם אין תנסה להתקשר למיט"ב

התקשרתי למיט"ב ענתה לי אחת סתומה שאלתי אותה מתי מפרסמים את התאריכי גיוס של יחידות קרביות והיא אמרה לי שאין לה מושג ואמרה שכל מה שהיא יכולה להגיד לי זה שחודש לפני הגיוס אקבל מכתב הביתה עם תאריך סופי ושיבוץ.

יש למישהו פה מושג מתי מתפרסמים התאריכים של יחידות קרביות?

4. התאריך שלך ישתנה ככל הנראה....

ברגע שתקבל שיבוץ תדע..

כדי לך לנסות לבדוק לאן אתה מיועד ומתי התאריך האמיתי

זהו רציתי גם לשאול מתי מקבלים את השיבוץ הסופי או איפה אפשר לבדוק אותו?

אני מאמין שאגיע לאיסוף קרבי שאת זה דירגתי הכי גבוה במנילה ואם לא אז חי"ר או הנדסה.

מתי מפרסמים תאריכי גיוס של יחידות קרביות(לדוגמא גולני 23.7 שיריון 24.7 תותחנים 25.7 וכו')?

5. תאריך הגיוס שלי כרגע הוא 22.7 שזה תאריך כללי.

אני ממש רוצה לטוס לחו"ל עם חברים לפני צבא אבל אני בבעיה כי בין ה9-17 ליולי אני לא טס לחו"ל בגלל תשעה באב ולפני אין זמן בגלל בגרויות ומועדי ב'.

התכנון שלי הוא לסגור חו"ל בין ה18-22 כי אני מאמין שהתאריך ישתנה ויהיה בסוף יולי/תחילת אוגוסט, אבל השאלה אם אני משתבץ ב22 וסגרתי כבר חו"ל מה אני יכול לעשות?לשלוח מכתב לצבא שיתחשב במקרה וידחה לי בכמה ימים את הגיוס?יש אופציה כזאת?

6. מישהו ראה את המכות מחוץ לאיצדטיון ויכול לספר מה היה ?

לא ראיתי את זה אבל אותי תפסו באיזה סמטה 10 אוהדים מהארגון המסריח שלהם אחד בגיל שלי דפק לי יריקה בפנים ואחריו בא גורילה מטורפת קרע לי את החולצה ובמזל לא התפתח כלום.(אגב הארגון שלהם עזב במחצית את המגרש ואלה שראיתי היו בדרך חזרה לאיצטדיון).

10 על 1..כבר אמרנו שהם גברים?

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.