Jump to content

ייני איזה שער

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Posts פורסם על ידי ייני איזה שער

1. אני רוצה לערוך /למחוק הודעה ישנה שלי, מישהו מההנהלה או באופן כללי יודע איך עושים את זה ? ואם אפשר באופן כללי למחוק את המשתמש ואיתו את כל ההודעות ?

תודה רבה מראש.

2. הותר לפרסום כי קצין האיסוף הקרבי שנהרג מאש כוחותינו סמוך לרצועת עזה הוא סרן טל נחמן, בן 21 מנס ציונה. הודעה נמסרה למשפחתו. מחקירה ראשונית עולה כי חייל גבעתי שזיהה בטעות תנועה של אחד החיילים במקום כחשודה – פתח באש שממנה נהרג הקצין.

http://mobile.mako.co.il/news-military/security/Article-410ad1289ebf341004.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1898243326

פשוט חבל

3. למרות שהתגייסתי ביולי האחרון בידיעה שלא אוכל להגיע כמעט למשחקים בגלל שירות קרבי החלטתי לעשות מנוי לפעמים שכן אוכל להגיע(כדי שלא אתקע בלי כרטיס לדרבי חס וחלילה).

עד עכשיו חבר מכר לי ניקובים אך גם הוא כבר התגייס.

בכל מקרה אני מציע למכור את הניקובים שלי למי שירצה באופן קבוע ב50 שקל לניקוב (לא משנה מול מי כמובן) ורק בפעמים שיתאפשר לי להגיע למשחקים אני ישתמש בניקובים של המנוי.

אם מישהו מעוניין במנוי זמני כזה שישלח לי פרטית או יתקשר ל0542445251.

4. משהו יודע איך מקפלים כומתה ואיך משפצרים אותה ויכול לעזור לי ?

בהתחלה פשוט תגלח אותה כמה שיותר עם סכין גילוח/יפנית/לדרמן ככה שכל הצמר ייצא.

אחרי זה שים אותה בכוס עם מים רותחים, אחרי זה כשהיא רטובה תעצב אותה כמו שאתה רוצה, אחרי זה שים אותה מתחת למקום כבד(ספה או משהו כזה) ליום בערך (כמה שיותר זמן יותר טוב כדי שהצורה תיתפס).

בסוף אתה יכול גם לקשור אותה לבקבוק גדול עם גומיה כדי שהיא תהיה מעוגלת כזה ותשב יפה בכותפת.

5. כל הכבוד.

זה רק מראה שצריך להשתמט ולצאת מהצבא כמה שאפשר.. הצבא זה חרא זה גורם לאנשים בעיות.. (אני הייתי 3 שנים לוחם בתותחנים ועד היום עושה מילואים)

פשוט לברוח מהמוסד הגרוע

כן

מקווה שהגידול במספר המשתמטים והמשוחררים יהיה גדול יותר וככה הצבא יבין שלא יכול לשגע אנשים עם השטויות שלו.. ואז יהיה בסדר

עצוב מאוד שהיית לוחם 3 שנים ואתה עדיין חושב ככה.

ומה יהיה ביום שכולם ישתמטו מי יגן עליך בדיוק? בחייאת

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.