Jump to content

ייני איזה שער

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Everything posted by ייני איזה שער

1. אני מקווה שזה חרטא, לפי דעתי זה שחקן שיכול לעשות את ההבדל בשלבים המכריעים של העונה רק צריך לתת לו להיכנס לכושר משחק. לא כל שחקן יכול לכבוש כמות כל כך גבוהה של שערים בשני הליגות הבכירות באנגליה.
  2. באיזה שעות הקופות בק"ש פתוחות מחר?
  3. אני מחפש 2 כרטיסי נוער למשחק נגד חיפה. שלחו פרטית או 0542445251
  4. מישהו ראה "הנה בא הבוקס"?שווה צפיה? ותנו המלצות לסרט שהוא לא ההוביט
  5. פוסידון?גם אותי הזין הזה הכשיל פעמיים ועברתי רביעי אגב הטסט שעברתי היה ממש מוזר, פעם ראשונה טסט בשעה שהיא לא 9וחצי(11 בערך) הגעתי איכשהו עד שפיים, פעמיים עליתי על כביש מהיר, טסט של חצי שעה בערך. כנראה בגלל שזה היה בוחן חיצוני.
  6. כוסעמק אין סיכוי שפותחים לנו עוד שער?
  7. באיזה שעות הקופות יהיו פתוחות מחר?
  8. יש מישהו שנוסע לק"ש ויכול לקנות לי 2 כרטיסי נוער?אני מוכן לשלם עוד 10 ש"ח על כל כרטיס על הטרחה
  9. יש סיכוי שאם אני יבוא ב5 כבר לא יהיה נוער?
  10. אין לי מושג אבל באמת כל הכבוד למי שמתנדב לצה"ל, זה לא ברור מאליו בזמן שיש לנו בארץ זבלים שמשתמטים!
  11. אניימה שוער הרבה יותר טוב מחיימוב, נקודה. תפסיקו לזיין ת'מוח שנים בכיתם שאין לנו שוער על רמה ושנים סבלתם מזה שאניימה היה בהפועל, עכשיו הוא אצלנו ואתם עדיין בוכים? אנחנו פאקינג מקום ראשון אחרי סיבוב, עם הכדורגל הכי טוב בליגה ועם הסגל לטעמי הכי טוב בליגה. כנראה ששום דבר לא יירצה אותכם. להחזיר את חיימוב במקום אניימה?כנראה שהזיכרון שלכם באמת קצר מאוד.
  12. אראל סגל בשער השבת-"אתם יודעים מה הדבר הכי מסוכן בטבע?גמל חרמן" :clap: אוהד בית"ר מצוי
  13. יותר זול מג'פניקה אני לא אמצא?
  14. מקפיץ. אני מחפש סושי כמה שיותר זול ברעננה/כפר-סבא/הרצליה/רמת השרון. אם מישהו מכיר שירשום פה בבקשה.
  15. האמת אני לא ממש מבין לעומק בפוליטיקה, אבל התלהבתי מאוד מהבחור. בלי קשר לזה שאני מאוד מתחבר לדעות ולאידיאולוגיה שלו, משהו בדיבור שלו מראה שזה בן אדם שיודע מה הוא רוצה מעצמו ויכול להשפיע באופן טוב על עתיד המדינה. צעיר, בעל עבר צבאי מרשים(חשוב מאוד) שהצליח חזק באייטק מה שמראה שהבחור לא פראייר. לדעתי חשוב שיהיו אנשים כאלה בממשלה שלנו. זה הרצאה קטנה שהוא עשה לנו בבית ספר בזמן מבצע עמוד ענן, די מעניין ושווה צפיה: ועוד סרטון לFOX NEWS בזמן מבצע עמוד ענן בו הוא מסביר את המצב בארץ ואומר שישראל לא תיכנע לטילים של חמאס:
  16. אני מסכים איתכם ששיטת ה3 קשרים אחוריים פחות טובה ופחות מלהיבה ואני גם מעדיף את גונזאלו בקישור עם 3 שחקנים לפניו אבל אי אפשר להתווכח עם זה שלמרות השיטה הקיימת כבשנו הכי הרבה שערים העונה(ממוצע של 2 שערים למשחק) ואפשר להבין את אוסקר שרוצה לשחק מבוקר כי אנחנו סופגים בממוצע קצת יותר משער למשחק וספגנו רק שער אחד פחות ממכבי חיפה העונה שנמצאת לה בתחתית וזה לא דבר שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו.
  17. אני גם לא יודע ממש לעומק מה עושים, אבל הנה קצת מידע מכמה כתבות: http://www.yehida.co.il/index.php?option=com_content&view=article&id=40&Itemid=30 ועוד כתבה על יחידה מיוחדת בתוך החייל: http://www.mako.co.il/pzm-units/field-intelligence/Article-4b3cef1b18fd031006.htm
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.