Jump to content

ייני איזה שער

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Everything posted by ייני איזה שער

1. בגלל שהפורום סל לא מספיק פעיל ארשום כאן.. סופו חתם במכבי ל-3 שנים הקרובות. הודעה תצא בקרוב.
  2. אני. היום היה אצלי מישהו מהחיל הסביר וזה באמת אחלה מקום ללכת אליו אם תרצה יותר פרטים שלח פרטית. (אגב אני אלרם מהטורניר אוהדים של מכבי אם אתה זוכר)
  3. אני רוצה לקנות את המשחק לPS3 וחבל לי סתם לקנות חדש בחנות שיהיה יקר בטח. אם למישהו יש במצב טוב והוא מוכר שירשום פה בבקשה.
  4. התקשרתי למיט"ב ענתה לי אחת סתומה שאלתי אותה מתי מפרסמים את התאריכי גיוס של יחידות קרביות והיא אמרה לי שאין לה מושג ואמרה שכל מה שהיא יכולה להגיד לי זה שחודש לפני הגיוס אקבל מכתב הביתה עם תאריך סופי ושיבוץ. יש למישהו פה מושג מתי מתפרסמים התאריכים של יחידות קרביות?
  5. 805 היה קל על טעות מפגרת כנראה אקבל 90-92
  6. זהו רציתי גם לשאול מתי מקבלים את השיבוץ הסופי או איפה אפשר לבדוק אותו? אני מאמין שאגיע לאיסוף קרבי שאת זה דירגתי הכי גבוה במנילה ואם לא אז חי"ר או הנדסה. מתי מפרסמים תאריכי גיוס של יחידות קרביות(לדוגמא גולני 23.7 שיריון 24.7 תותחנים 25.7 וכו')?
  7. תאריך הגיוס שלי כרגע הוא 22.7 שזה תאריך כללי. אני ממש רוצה לטוס לחו"ל עם חברים לפני צבא אבל אני בבעיה כי בין ה9-17 ליולי אני לא טס לחו"ל בגלל תשעה באב ולפני אין זמן בגלל בגרויות ומועדי ב'. התכנון שלי הוא לסגור חו"ל בין ה18-22 כי אני מאמין שהתאריך ישתנה ויהיה בסוף יולי/תחילת אוגוסט, אבל השאלה אם אני משתבץ ב22 וסגרתי כבר חו"ל מה אני יכול לעשות?לשלוח מכתב לצבא שיתחשב במקרה וידחה לי בכמה ימים את הגיוס?יש אופציה כזאת?
  8. לא רוצה לקחת סיכון שלא ישחררו לי את הכרטיס ביום המשחק.
  9. אם מישהו במקרה מוכר 0542445251 או שתשלחו פרטית.
  10. אם מישהו זכה ולא מתכוון להשתמש בכרטיס שייצור קשר בפרטי בבקשה
  11. אין מילים, מאוהב בכולכם :wubyellow3: :wubyellow3:
  12. לא ראיתי את זה אבל אותי תפסו באיזה סמטה 10 אוהדים מהארגון המסריח שלהם אחד בגיל שלי דפק לי יריקה בפנים ואחריו בא גורילה מטורפת קרע לי את החולצה ובמזל לא התפתח כלום.(אגב הארגון שלהם עזב במחצית את המגרש ואלה שראיתי היו בדרך חזרה לאיצטדיון). 10 על 1..כבר אמרנו שהם גברים?
  13. מחפש כרטיס למחר שער 6-8 עדיף נוער. 0542445251
  14. מבוגר/נוער מה שיש(עדיף נוער כמובן) שער 6-8. 0542445251
  15. אם אשיג עוד כרטיס לחבר אז יש מצב שאיתי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.