Jump to content

ייני איזה שער

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Everything posted by ייני איזה שער

1. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  2. אני פשוט לא מצליח להאמין שמועדון יכול להגיב בצורה כל כך עלובה, אין לי מילים לתאר את הטמטום בתגובה שלהם
  3. מערכת הצורות היה פשוט לא אנושי מה שהכי שיגע אותי זה שבחלק של ההבנה כל תשובה היא 6-8 שורות בערך בשביל 2 נקודות
  4. אם באמת מתכוונים לשלם לו על כל משך החוזה שנשאר לו בשביל שיהיה שחקן חופשי זה שבירת שיא של טמטום
  5. אם זה באמת רציני האפשרות שיצחקי יעבור לחיפה שיעשו טרייד עם טוואטחה שכנראה לא יישאר אצלם
  6. אנשים שמעלים לפייסבוק תמונות מהים ורושמים:"ככה לומדים ל_____"
  7. שוב, אתה מונע על ידי שמועות, וחבל..שתוכיח שעטר אכן מכר אותך תקלל אותו כמה שבא לך אבל על סמך שמועות שרצות פה בפורום זה פשוט טפשי
  8. אין לך דעה קדומה על עטר?כל פעם שאתה שומע את השם שלו אתה מתחיל לנבוח:"חתיכת אפס **** למכבי גיס חמישי מנהיג ערסיאדה להעיף אותו חלוץ פח של גרבג' טיים" וכל זה כי אתה מושפע משמועות שרצות פה
  9. אין ראוי יותר מייני, שחקן בית שבמועדון כל כך הרבה שנים ואכל המון חרא מהקהל בשנים האחרונות ויובש הרבה זמן ביציע ועדיין נותן את הנשמה כל משחק
  10. מישהו יודע מתי מתחיל שאלון ב'?
  11. בכל המסגרות בשנתיים האחרונות עטר היה אחראי על 56 שערים ב81 משחקים שפתח..מה כבר אפשר לבקש יותר מזה ועוד בקבוצה כמו מכבי?! עטר לא חלוץ מוביל ולא בא כחלוץ מוביל, אין לו אופי של שחקן מוביל, בקבוצה רצה בתור שחקן הרכב הוא מצוין מזה הוביל אותנו למקום חמישי?(דרך אגב סיימנו מקום שישי) אז באותה מידה אפשר להגיד שעמאשה/קטן(או כל שחקן טוב ששיחק בקבוצה חלשה השנה) לא מספיק טוב כי הוא הוביל את חיפה למקום 5 זה פשוט מטומטם לדעתי לקבוע רמה של חלוץ על סמך המקום שקבוצתו סיימה את העונה בליגה, אתה לא יכול לבד להוליך קבוצה פח אשפה כמו מכבי למקומות גבוהים
  12. אנשים שרואים בפרו את הגול שלהם בריפליי 3 פעמים
  13. חלאס לזיין במוח, אז המספרים של כל שחקן במכבי זה בלוף..הרי חוץ מחודש אוגוסט אנחנו כל הזמן בגרבג' טיים לא?
  14. איך שחקן עם כמות כל כך גבוהה של שערים הוא בעל יכולת סיום סבירה? אגב קולאוטי שכולם אומרים שהוא סקורר מטורף(גם אני חושב ככה) מחמיץ לא הרבה פחות מעטר
  15. לא מצליח להבין אותכם ובעיקר את כל המושפעים פה שמזיינים את המוח על זה שהוא **** לקבוצה ובלוף, איך אפשר לקרוא לו בלוף?! מקצועית, לדעתי אחרי שוקו תפוז הוא החלוץ הכי טוב בליגה..מתי היה במכבי שחקן שכבש 42 שערים בשתי עונות?! ולכל הזייני מוח שאומרים שהוא כובש רק בגרבג' טיים, הוא הביא לכם דרבי אחרי פאקינג 4 שנים בסיטואציה הכי מלחיצה שיכולה להיות שזה לבעוט פנדל מול שער 11, כמעט כל שחקן אחר שהיה בועט היו רועדות לו הביצים..וכמובן הצמד מול פאו והצמד מול פריס. לא מקצועית, אפשר להגיד שהוא קצת דפוק בראש אבל **** לקבוצה?איכשהו נוצרה לו תדמית כזאת רק בגלל שהוא חבר טוב של יצחקי אז ישר קישרתם שהם שולטים בחדר הלבשה העיפו את מוטי וכו'..זה שהוא חי את המשחק וצועק הרבה ומתעצבן שהוא מוחלף רק מראה כמה אכפת לו מהקבוצה וכמה הוא רוצה לשחק. בכל מקרה חבל לי שנוצרה לו תדמית כזאת של **** בקבוצה או אחד שלא רוצה בטובת הקבוצה וזה הרבה בגלל אנשים פה בפורום שזורקים שטויות באוויר ואז אנשים כמו זוקיף לדוגמא שונאים אותו בצורה יוצאת דופן בלי שום סיבה..הגענו פה למצב לפני כמה חודשים שאנשים אשכרה קראו לו שודד זקנות, קיללו אותו כמו משוגעים ואשכרה השוו את השנאה שלהם כלפיו כמו לאבוקסיס וכל מיני קומוניסטים בלי שום הוכחות רק בגלל שמועות שרצות פה בפורום..הוא אפילו קיבל ביצה לפנים באימון, על מה?! אין לכם מושג כמה השפעה יש לדברים שנכתבים פה בפורום על אנשים והדוגמא הכי טובה היא שכמעט כל הקהל התהפך על עטר ויכול להיות שהוא בכלל לא עשה כלום וכל זה רק בגלל שמועות שרצות פה..אני מאמין שאם הוא יישאר הוא ייתן עונה מעולה ואז כולם יירשמו כרגיל:"אני נהנה לאכול את הכובע" ואגב, לכל מי שמתחנן שיעיפו אותו מהקבוצה, מגיע לכם שיסתובבו כל הזמן בקריית שלום חלוצים כמו אבידור ויבוריאן
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.