Jump to content

ייני איזה שער

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Everything posted by ייני איזה שער

1. מישהו יודע כמה שנים צריך להיות מנוי בשביל להיחשב מנוי ותיק?
  2. החתמה מעולה! צריך רק עוד בלם ומגן שמאלי והסגל יהיה מצוין
  3. חחחחחחחחחח תגובה ביוטיוב: "האמת שזה לא כל כך בטוח שהם יגיעו ביחד, כי קחו בחשבון שהדהייטסו נראה כמו רכב מהשטחים, ככה שהסבירות שהמשטרה תעצור אותו באמצע הדרך היא גבוהה. לעומת זאת, יש סבירות גבוהה שבתוך הBMW נמצא פרוספר אזגי. המשטרה לוקחת בחשבון את הנתון הזה ובגלל זה מפחדת לעצור רכבי BMW. אז בזמן שעצרו את הדהייטסו הBMW ממשיך בנסיעה ומגיע ראשון. מ.ש.ל"
  4. שיר פשוט ענק! ביצוע הרבה יותר טוב לדעתי מזה של אביב עם ברי סחרוף
  5. חחחחח אני לא יודע מה יותר מצחיק, זה שיש שמועות שמרקוס סנה יבוא או זה שאתה מקווה שזה חרטא
  6. שוב, חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  7. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  8. מהמשחקים שראיתי ומבחינת סטטיסטיקה ראדי שחקן מצוין בטח לליגה שלנו. מקווה שיגיע לא יזיק שחקן באמצע שיודע לכבוש ולבעוט(לא לציפורים בשמיים כמו אלברמן).
  9. אל תדאג לי לא נעלבתי ואני לא מבין מה הקשר בין מה שרשמתי להיעלבות לא מטיל עליך ולא על אף אחד אחריות, אמרתי את דעתי והיא שחרם מנויים לא יעבוד בטח שלא במכבי ושהבעיה האמיתית היא לא המחירים הספציפים של מכבי אלא בכלל מחירי הכניסה למגרשים בארץ לא ניסיתי לגרום לך או לאחרים לפתוח מחאה כזאת או אחרת, רק נתתי את דעתי בנושא
  10. אני רושם את דעתי, ודעתי היא שחרם מנויים לא יעבוד. זה פורום וכל אחד יכול להביע את הדעה שלו לא?
  11. אם היא לא מבוימת, שיר ישר בפער עצום, אין דברים כאלה
  12. אם זה היה כל כך פשוט כמו שאתה מתאר את זה.. זה מפריע לי אבל לא במידה של ליצור קשר עם הקהלים בארץ ולהרים מחאה, לא על כל דבר שמפריע לי אני מנסה להפוך את העולם ולהקים מחאה אם תהיה מחאה אשתתף בה אתה מצפה מכל אחד שמחיר של משהו מסוים מפריע לו שיקים מחאה ויתחיל להפוך את העולם?
  13. אני מוכן להצטרף למאבק נגד המחירים(לא רק ספציפית מול מכבי, בכלל מחירי הכניסה למגרשי הכדורגל בארץ), אבל אני פשוט חושב שמאבק מסוג חרם מנויים לא יעבוד אם תתארגן מחאה בקרית שלום אגיע, אבל אני לא יוותר על לעשות מנוי בידיעה שהדבר הזה לא ישפיע כלל על מחירי המנויים. אני חושב שמחירי הכניסה למגרשי הכדורגל שרובם זבלים בארץ הוא בושה, אבל המחיר שמבקשת מכבי ביחס לאחרות וביחס למחיר שהיא משלמת על האיצטדיון הוא לגיטימי. מחאה רצינית צריכה להיות נגד מחירי הכניסה למגרשי הכדורגל בכל הארץ, ונגד ענישה של משחקים ללא קהל
  14. שאלה שמעניינת אותי, אתם מוכנים לעבור לשחק במושבה בתמורה למחירי מנויים כמו בחיפה? אתם הרי לא יכולים לבקש לשחק באיצטדיון הכי יקר בארץ וגם לבקש מחיר מנוי זהה לקבוצה שמחיר השכרת האיצטדיון שלה נמוך הרבה יותר
  15. מחירי המנויים לא צריכים להיות רק ביחס להצלחות הקבוצה, הם צריכים להיות גם ביחס להשקעה בקבוצה. לקבוצה שלך יש את התקציב הכי גבוה בליגה והיא מוציאה את הסכום הכי גבוה בליגה על האיצטדיון(גם הפועל) אז ברור שביחס לקבוצות אחרות מחיר המנוי שלך יהיה יותר יקר מכבי יכולה גם לעבור לשחק במושבה ששם העלויות יותר זולות וזה בטח יגרום גם להורדת מחירי מנויים, אבל כמובן שאף אחד לא רוצה לעזוב את בלומפילד חוץ מיזה אפשר לחשוב כמה קבוצה מצליחה הפועל?הם גם ב11 שנים האחרונות עם אליפות אחת(הייתה בזמן האחרון אבל עדיין) וכמה גביעים, בשלוש שנים האחרונות יש להם קבוצה טובה יחסית אבל עדיין הם לא חיפה, רוב העשור האחרון הם היו מרכז טבלה ובחלק מהשנים נאבקו על הירידה. אין שום סיבה שאנחנו צריכים לקבל מנויים יותר זולים משלהם.
  16. אם לא היה אכפת לא הייתי מנהל איתך את הדיון הזה נשמע לי מאוד מוזר בכל אופן שרשום שמנוי מבוגר שם עולה 1100 ואתה טוען שעולה 700 אתה יודע מה מחיר השכרת האיצטדיון החדש בחיפה? ומזה "זה שיתייקר זה בעיה שלהם"?אם המחיר של השכרת האיצטדיון עולה אז באותה מידה גם המחיר שאנחנו משלמים בשביל לבוא לאיצטדיון אמור לעלות ממה שאני יודע בלומפילד הוא האיצטדיון הכי יקר בארץ אז די ברור שגם מחירים המנויים בו יהיו גבוהים יחסית, אם המחיר שאנחנו משלמים שונה ממה שהפועל משלמים?אתה צודק.אם לא?אין כל כך הרבה מה להתלונן.
  17. http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000662280 אם המחירים שרשומים פה נכונים, והמחיר שאנחנו משלמים על מנוי לשער 11 זהה למחיר שהפועל משלמים על שער 5, אין לנו על מה להתלונן כל כך. להשוות את מחיר המנוי שלנו לחיפה למרות כל ההצלחות שלהם בשנים האחרונות זה לא הוגן, כי המחיר להשכרת קריית אליעזר לדעתי נמוך מבלומפילד וכמובן יש יותר התחשבות באוהדים שהרבה מהם צריכים להגיע מהמרכז לצפון וברור שמחיר שונה בהתאם למיקום. בלי קשר בשנים האחרונות יש עליה גבוהה במחירים של המון דברים:דלק, דירות ועוד.יכול להיות שכך גם המחיר להשכרת בלומפילד עולה ובהתאם עולה גם מחיר המנויים, אם כך המקרה אני לא בטוח שיש לנו כל כך הרבה מה להתלונן. אגב על תשכחו כמה כסף הבעלים שלכם הוציא על הקבוצה בשנים האחרונות. ברור שאני מצפה להוזלה בגלל כל הסבל שאנחנו עוברים כבר שנים, אבל אם זה לא יקרה אני לא חושב שחייבים לפרוץ בחרם וגם אם כן אני חושב שהוא לא יעבוד
  18. אני מוכן לעשות דברים אם אני יודע שתהיה להם תועלת. למה לי לא לעשות מנוי אם אני יודע שאני יהיה מהבודדים שלא יעשו וזה לא ישפיע בכלל? ותאמין לי שאני לא דואג רק לתחת של עצמי, אולי זה לא קשור לנושא אבל אני משתדל על כל סכום כסף שאני מקבל לתרום 10 אחוז לנזקקים. אנשים היום קונים ג'ינסים ב800 שקל ויותר ומפסידים אלפי שקלים בהימורים ומוציאים כספים על המון שטויות ואחר כך בוכים שמבקשים מהם לשלם 50 שקל יותר על משהו מסוים. אני בוחר פעם בשנה להוציא בערך 800 שקל בשביל לראות את הקבוצה שאני אוהד ואם יש העלאה קלה של 50 ש"ח לדוגמא אני מוכן לשלם על כך במקום לזרוק כסף על שטויות אחרות, אם זה הופך אותי לסמרטוט מבחינתך?שיהיה
  19. אני לא יודע בן כמה אתה ולא ממש אפכת לי אבל אתה מגזים אם הדיבור שלך, אתה מכיר אותי בכלל שאתה משתמש במילים כאלה? אני עושה מנוי דרך "חבר" וזה לא עולה לי יותר מ-800 שקל.2000 שקל על מנוי אני לא ישלם אל תדאג, גם אתה הוצאת את מה שרשמתי מפרופורציות. אגב ממה שאני זוכר שנה שעברה לא היה ב-11 העלאת מחירים, היה ב-8 ואולי בעוד כמה שערים. ואחלה אז אתה איש עם עקרונות ולא תעשה מנוי אם לא תהיה הוזלה משמעותית, זה ישפיע על מחירי המנויים?לא אני מוכן להשקיע 800 שקל בשביל לראות את הקבוצה שאני אוהד ואם תהיה העלאה של 50-100 שקל זה לא יגרום לי לא לעשות מנוי, זה הופך אותי לסמרטוט חסר עמוד שדרה? חסרי עמוד שדרה זה אולי אלה שהצהירו שלא יעשו מנוי אם לא תהיה הוזלה במחירים ואחרי כמה ניצחונות בליגה האירופית עשו מנוי כמו גדולים.
  20. אחלה יופי קיבלת כמה לייקים יצאת גבר, התערבות שכמעט כל מי שמזיין פה את המוח על זה שלא יעשה מנוי אם לא תהיה הוזלה משמעותית יעשה מנוי בכל מקרה? שנה שעברה היה חרם בפייסבוק על מחירי המנויים וחתמו עליו יותר מ-1500 אנשים ובסוף כמעט 10,000 אנשים עשו מנוי אחרי כמה נצחונות בליגה האירופית, אני מוכן לחתום על זה שיותר מ50 אחוז ממי שהיו שותפים בחרם עשו מנוי בסופו של דבר.
  21. אני נער בן 17 ואת הכסף למנוי אני מוציא מהכסף שלי ובשביל זה אני יעבוד בקיץ. הוצאתם את הדברים שאמרתי מפרופורציות, רשמתי העלאה קטנה לא הכפלה במחיר. אני גם חושב שהמחירים של המנויים הם ביזיון אבל זה לא אומר שבגלל זה אני לא יעשה מנוי. אם הייתי חושב שאם אני לא יעשה מנוי זה ישפיע על משהו במחירים, לא הייתי עושה. גם אם אני לא יעשה, יבואו נצחונות במחנה אימון ועוד כמה נצחונות בליגה ואז יעשו 1000 אחרים, אז מה הטעם? למה לי לוותר על משהו שאני אוהב אם אני יודע שלא תהיה לזה השפעה בכלל? זה יישמע פסימי מידי, אבל חרם מנויים במכבי לא יעבוד, גם אם 2000 יחליטו לא לעשות מנוי(לא יקרה בחיים) אז אחרים יעשו. צר לי לומר אבל בחיים לא תצליחו לשכנע יותר מאלף אנשים(גם זה בספק) לא לעשות מנוי, שנה שעברה ניסו חרם דומה ובסוף כמעט 10,000 עשו מנוי, חבר שלי לדוגמא בזמן החרם של שנה שעברה לא עשה מנוי ואז נתקע בלי מנוי ל-11 כי למרות כל החתימות על החרם בפייסבוק כולם נמכרו והוא נאלץ להתחלק אם עוד חבר שכבר עשה מנוי לשער 11 במשחקים(הוא יכל גם להתקע בלי מנוי בכלל), אני לא רוצה להגיע למצב שאני נתקע בלי מנוי. אולי חלק בהתחלה יהיו בפנים אבל לקראת תחילת הליגה שהם יראו שלחרם אין השפעה הם יעשו מנוי כמו כולם. אם תהיה עלייה משמעותית כמו שאתה מתאר לאזור ה-2000 ש"ח אז ברור שיותר אנשים יירתמו למהלך כזה אבל כרגע אם לא תהיה הורדה/תהיה העלאה מאוד נמוכה(לא חושב שזה יקרה) 90 אחוז מהקהל שעושה מנוי בדרך כלל ימשיך לעשות.
  22. אעשה מנוי גם אם תהיה העלאה קטנה כי אני פשוט נהנה ללכת למשחקים ואני יודע שגם אם יהיה חרם מנויים אולי כמה מאות ישתתפו בו והוא לא ישפיע בכלל. הפניות עכשיו למכבי הרבה יותר אפקטיביות כי המנויים עוד לא יצאו. אני לא מאמין שאם מכבי לא תוריד מחירים/תהיה העלאה קטנה של המחירים ואז יתחיל חרם מנויים(גם אם אלף אנשים ויותר ישתתפו בו) זה יגרום למכבי להוריד מחירים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.