Jump to content

ייני איזה שער

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Everything posted by ייני איזה שער

1. יש למישהו מושג אם אפשר להוריד ווטסאפ לסוני אריקסון W995? אם כן אשמח אם תארגנו פה קישור להורדה והסבר איך אני מפעיל אותו בפלאפון. תודה רבה מראש!
  2. רק אני שמתי לב לדאבל פס האדיר בין עידן ורד לייני ב4:22?
  3. כבר 4 עמודים על הבדיחה הזאת? אולי אופירה טיפשה אבל כנראה שיש יותר טפשים ממנה שמדברים על המעבר הזה ברצינות.
  4. צודק, במקום לזיין את המוח ולהצהיר הצהרות הוא מדבר במגרש
  5. צודק עבודה בדואר זה אחד הדברים היותר משתלמים
  6. מישהו זוכר באיזה עונה היה המשחק בקריית אליעזר נגד חיפה שהוא נעל להפועל את השער וקיבל ציון 10 בעיתון?
  7. אני באמת לא מצליח להבין את ההתלבטוות שלכם, באמת. שנים אתם בוכים שנותנים לשחקני נשמה שהם לא מספיק טובים מקום במכבי.(כמו ישראלביץ ז'אן וכו') אנחנו בלי אליפות פאקינג 10 שנים, אנחנו לא במצב של לתת לשוער כמו חיימוב הזדמנות כי הוא מכביסט ואוהב את המועדון. אנחנו מועדון שצריך כל עונה לשאוף להגיע למקום הכי גבוה שאפשר ועם כל האהבה והכבוד לחיימוב, עם אניימה נסיים במקום יותר גבוה, וזה צריך להיות השיקול היחיד. וברור שלאוהדי מכבי יש זיכרון קצר, שכחתם שחוץ מהדרבי חיימוב לא הביא לנו נקודות בכלל?שכחתם שחצי עונה הוא היה על הספסל וברק לוי פתח לפניו?לפני אותו דרבי באמת חשבתם שהוא שוער מספיק טוב לקבוצה כמו מכבי? ואל תהיו ילדים קטנים ותתחילו לזיין את השכל שאניימה אדום בליבו ושאכפת לו מהפועל, הדבר היחיד שמעניין אותו זה הקריירה שלו וכסף. בכל מקרה אם יחתום אחרי כמה הצלות כולכם תמצצו לו כמו גדולים, אז תחסכו את ה"אני פנאטי וכף רגלו של האדום הזה שלקח לנו דאבל על הפרצוף לא תדרוך בקרית שלום".
  8. ידין שחקן גדול אבל בן זונה גדול לא פחות, אותו יהיה הרבה יותר קשה לראות לובש צהוב מאשר אניימה..בכל מקרה לדעתי חרטא גדולה
  9. אם באמת יחתום אפשר סוף סוף להגיד שהבאנו שחקן שישדרג אותנו באופן משמעותי, עם כל האהבה לחיימוב בלי אותה הצגה שהוא נתן בדרבי אני בטוח שלא הייתם מנסים להשוות אותו לאניימה וחושבים שהוא צריך להישאר, בסך הכל הוא שוער נחמד לליגה אבל עם כל הכבוד אניימה כמה רמות מעליו.
  10. ועדיין נתן להפועל כל כך הרבה דרבים והוא לדעתי הגורם הכי משמעותי בדאבל שלהם. לכל שחקן יש יתרונות וחסרונות, אצל אניימה היתרונות עולים על החסרונות, זה הכל.
  11. האמת שאני בעצמי לא הבנתי איך גרמתי לזה לפעול. בכל מקרה אתה לא מפספס משהו מיוחד, לא שמתי לב לשום דבר שונה מPES 2012, כנראה בגלל שזה דמו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.