Jump to content

ייני איזה שער

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Everything posted by ייני איזה שער

1. 15 עמודים של זיוני מוח על יכולת של שחקן חדש אחרי שני מחזורים כל כך מתאים לזוקיף להיות פותח הנושא
  2. מילה שזה קרה לי בגומלין של שמינית גמר ליגת האלופות בין ברצלונה לארסנל לפני שנתיים יצא לי תוצאה מדויקת של 3-1 לבארסה וגם צמד למסי שהיה. כל כך הצטערתי שלא שמתי על זה ווינר.
  3. הפציעה הזאת ממש לא טובה לנו, עכשיו במקום שיהיה להם בור באמצע הם יביאו שחקן שבטוח יהיה יותר טוב ממנו. שתהיה לו החלמה מהירה בכל מקרה.
  4. "פרסום ראשון" חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  5. אתם יכולים לצחוק כמה שאתם רוצים, ברור שהיא לא הייתה ברמה הכי גבוהה שיש והיו הרבה יותר טובות ממנה, אבל למרות הכל יותר טוב מכלום, בסך הכל אנשים השקיעו הרבה מאמץ בשביל להכין אותה.
  6. למרות כל חוסר האהבה לארגון השני מותר לפרגן לפעמים, יופי של תפאורה הייתה.
  7. 7 קור רוח 7 קבלת החלטות 5 ריכוז 7 התמקמות ממש ניבאלדו, ג'ורדי הביתה!
  8. אין מה להתבכיין לפחות המשחק לא בערוץ בתשלום. כל פעם שאנחנו משחק מרכזי אני מבסוט.
  9. אז זה אומר שעם ההנחה של 10% למנויים יעלה 180?או שזה אחרי הנחה?
  10. הפורום מתדרדר מרגע לדודלי..אנשים כאלה צריך לחסום בלי לחשוב פעמיים
  11. אתה ממש טמבל אה? אני לא אחד ששמח וצוהל מפציעות של שחקני יריבות(אולי קצת בלב כי בסך הכל זה מחליש אותם וזה פועל לטובתנו). בסך הכל ציינתי שזה שהוא נפצע מצוין לנו כי הוא שחקן מעולה שמחזיק את האמצע של הפועל והפציעה שלו תגרום להם להחלש משמעותית. ואחרי כל החפירה המיותרת שלך מה ההבדל בינו לבין טועמה שלפי מה שאתה אומר מפציעה שלו אפשר לשמוח?
  12. http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.127402.html כמעט כל יום יש כמה מועמדים זרים חדשים להפועל
  13. ולגבי אייפוד טאץ', אפשר להוריד ולהשתמש בלי פריצה?
  14. אבל עדיין ממה שיצא לי לראות הוא יותר טוב מזיו, לא שזה כל כך קשה אבל עדיין..
  15. מה אתם אומרים על אבי ריקן?ממה שיצא לי לראות שחקן נחמד לליגה, התקפית לא רע בכלל וקצת חלש הגנתית אבל זה לא שזיו לא עושה חורים כל משחק. במצב הכלכלי של בית"ר אפשר להביא אותו בלי בעיה. גם אלי דסה כמחליף לעומר ורד נשמע טוב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.