Jump to content

Michael1994

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. רץ ברשת לכאורה הקלטה של עומרי קנדה שאומר ״היום ככה וככה שעה כזאת וכזאת זהבי חותם במכבי״ ואז רצה בדיוק אותה הקלטה יעני באותו ניסוח של צנצי .. הבנתי מחבר שהוא אמר שהוא פשוט הסתלבט ולא באמת דיווח על זה גם
  2. חברה לא רוצה לבאס אתכם .. אבל הבנתי שההקלטה של צנצי זה סתלבט על ההקלטה של קנדה קיצר מטרילים אותנו פה ואתם אוכלים את זה לא סתם שום אתר ספורט לא מדבר על זה אפילו לא פרסום ראשון ..
  3. קיבלתי בווטסאפ כבר איזה 10 הקלטות של אנשים שאומרים שזהבי סגר במכבי חסר רק הקלטה של דוד דתי מנתבג וזה יהיה סופי .. אם זה לא אמיתי זה יהיה אחד ההטרלות הטובות שהיו
  4. לא רוצה לבאס פה אנשים אבל זהבי שם עוקב לעמוד הרשמי של פנר
  5. איזה פעולות טובות משחק בהליכה עברו אותו בדיוק בכדרור כמו כלום
  6. אני מנסה לקנות דרך לאן כרטיסים ולבצע איסוף מהאיצטדיון והוא נותן לי רק אופציה של הדפסה ביתית .. מישהו יודע למה ?
  7. יאח תודה על העזרה , אבל בגלל שאני כבייכול מנוי חדש אני לא יכול להגיע לחלון שאתה נמצא בו , חלון התשלום. הכי רחוק שזה נותן לי זה החלון של הבחירת כיסאות . ואז שאני מסמן זה עושה לי תמושבים לירוק מהבהב ואז לא קורה כלום ואני לא יכול להתקדם הלאה ( חוסם אותי מלהתקדם כי אני לא מחדש) ולי לא מופיע האופציה של החברים כמו אצלך .. אבל לפי מה שקראתי פה אצל כמה משתמשים שהם כן אכשהו הצליחו לקשר למרות שהם גם מנויים חדשים
  8. יש פה צדיק שיכול להסביר לי רגע בנוגע לשיוך משתמשים בקנייה של המנויים ? אני רוצה לקנות מחר מנוי לי ולעוד 2 חברים לא הצלחתי למוצא את האופציה איך אני מוסיף אותם ומשייך אותם אליי . מישהו שעשה את זה ויכול להסביר לי? והאם אני יכול לעשות את זה כבר מעכשיו בשביל לחסוך זמן מחר? תודה מראש לעוזרים
  9. הפספוס הכי גדול שלנו זה שועה .. הולך להיות אחד החלוצים הכי טובים בארץ.
  10. כנראה שאם הוא היה כזה טוב כמו שאתה טוען מכבי לא היו מביאים שוער זר .. וזכור לי במשחקים שהוא שיחק גולים שטותיים אם אני לא טועה מול בני יהודה שהפסדנו אם רייקו היה עומד כנראה לא היינו חוטפים תגול של דור גאן
  11. איך בכלל אפשר להשוות בין שוער יווני מוכח עם ניסיון שנחשב לבין השוערים הטובים ביוון לשוער בינוני - בלי שום ניסיון שמכבי בכלל לא בונה עליו על שום דבר מעבר לשוער מחליף .. שוער שאכל גולים שטותיים לא פחות מהשוער הזה ..
  12. איזה טננבאום מה אתה גנוב .. להיות שוער בחדרה לא הייתי מביא לו אתה רוצה אותו בהרכב ..חכה עם הלשרוף את השוער .. הבנאדם לא שיחק חצי שנה המשחקים הראשונים שלו הם ישר באירופה ועוד עם הגנה של מחליפים.. על מה אתה מעביר עליו ביקורת ? על טעות בקרן שזה לא פחות על פרץ מאשר עליו , אז כן תגול היום יכל להדוף הצידה אבל מפה ולהגיד שטטנבאום יותר טוב ממנו איפה אתה חי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.