Jump to content

daniel1

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by daniel1

1. מחפש החלפה משער 8 לשער 11 (יש לי כרטיס ל-8)
  2. מישהו יכול להסביר למה מכבי חיפה קיבלה פיצויים ממשרד הספורט בגובה של 14,531,838 ש”ח. ואנחנו רק 8.576,042 מיליון ש”ח. במה אנחנו שונים מהם?
  3. מחפש החלפה משער 8 לשער 11 (יש לי ל-8)
  4. אני הרמתי ידיים, לא רואה סיכוי שנחתים את יחזקאל וקארצב, או אפילו רק אחד מהם, בכלל עושה רושם שלא מסתערים על האליפות וזה הכי עצוב מבחינתי, לא יודע איך להגדיר את ההתנהלות שלנו- יהירות או אדישות, תבחרו אתם.
  5. הכי התבאסתי שהחתימו את בלטקסה, זה פשוט עוד מאותו הדבר, הייתי מעדיף שלא יגיע, עכשיו יגידו לנו שיש יותר מדי בלמים ואם נביא עוד אחד "זה יהרוס את המרקם החברתי".
  6. לא יאמן איך רביבו שוב פתח ולא דוידזאדה, על מה ולמה הקרדיט הבלתי נגמר הזה, רביבו מרגיש בנוח מדי כנראה כשאין לו תחרות, לא מבין מה אנחנו רואים שקין לא רואה. קיקו- מה הסיפור איתו? איך אפשר לצפות שהוא יצליח עם פירורי הדקות שהוא מקבל, לדעתי זה שחקן עם יכולות מצוינות, רק תנו לו כבר את המפתחות להרכב, רק ככה הוא יקבל ביטחון וייצר תועלת על המגרש. פיקנטריה שלילית: עלינו עם זר אחד בלבד בהרכב!
  7. תמיד אתה מופיע אחרי הפסדים ותיקו יא טרול מסריח. לא מבין איך לא העפתם אותו מכאן עד עכשיו.
  8. יופי מכבי. תמשיכו לישון, אולי נחתים איזה בלוף בהשאלה על הבאזר של החלון.
  9. רק שלא נקבל בסוף איזה רארש אילייה על הבאזר, איזה רכש ביזיוני זה היה..
  10. כמובן שעכשיו זה הזמן לכתבת יח״צ בוואן על נועם בן הרוש כדי להקפיץ לו את המחיר לפני שמכבי תגיש הצעה.
  11. מת כבר לנצח את המשחק הזה בשביל להתאושש. סופשבוע מחורבן עבר עלינו.
  12. נכון, לגבי אתמול לא באתי בטענות לקין כי לא הייתה ברירה, אבל בינינו, גם אם דוידזאדה היה כשיר, אני עדיין חושב שרביבו היה בהרכב של קין.
  13. לא צריך להתרגש מזה יתר על המידה, סך הכל אנשים נמצאים בפורום גם אחרי ניצחונות כדי להנות, וגם אחרי הפסדים כדי לפרוק עצבים. מאניה דיפרסיה? מחזור חיים של כל אוהד כדורגל, הענף הוא דינמי וזה טבעי.
  14. עוד טעות של קין שנתן לו את חולצת ההרכב הבטוחה ולא ביצע רוטציה בעמדה שדווקא בה יש מחליף איכותי, כנראה הרגיש בנוח מדי עם חולצת ההרכב. לא יזיק לו קצת ספסל. דוידזאדה להרכב ויפה שעה אחת קודם.
  15. תמונת מראה לקוקסינליות של המועדון שלנו מול בית הדין, שופטים וכו׳, כרגיל נחמדים מדי. היה מביך ביותר.
  16. משחק נפל רציני שהזכיר את הימים השחורים שלו, אבל האחרון שאני מודאג לגביו זה הוא, הוא יחזור לעצמו כבר העונה ובגדול.
  17. לא מבין מה רוצים ממנו, היה מעולה, היחיד שניסה להכניס כדורים וגם הצליח, שם לסבוריט כדור גדול על הראש שהמשיך לזהבי, ועוד כדור אחד גדול לזהבי שהחמיץ מקרוב. מגוחך להגיד שאין לו תכלס כי זהבי החטיא פעמיים מצבים טובים שהוא ייצר.
  18. לא סומך עליו כמגן ימני ראשון, והוא מאוד מותש.
  19. הכניס את כולם לפאניקה שהכדור עבר לו מתחת לרגל. שוער מוזר, לצד הצלות מרשימות, יש לו יותר מדי רגעים של ליצנות. לא מתאים למכבי נקודה.
  20. חילופים על ה-אלישע לוי, דווקא כשנראינו במחצית השנייה כמו קבוצה בדקות מעטות הוא הוציא את יוריס וגמר לנו את המשחק סופית.
  21. אנחנו קוקסינלים שאנחנו נותנים לחרא הזה כל פעם לעבור בשקט.
  22. מחפש להיום כרטיס לשער 11 תמורת כרטיס לשער 8 תחתון.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.