Jump to content

daniel1

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by daniel1

1. יש סיכוי שלספורט 5 יש יד בדבר הזה?
  2. מקווה לראות את דוידה בהרכב נמאס לי מחלוץ 9 על הקו, מלדה לא רע עד כה אבל לא מתאים לקו, ודוידה בטח שעדיף עליו בעמדה הזו.
  3. השופרות של העיתונאים של רדיו חיפה עושים לחץ חזק בתקשורת על בכר. הם כבר החליטו בשבילו.
  4. להנחית פה 4 זרים ברמה גבוהה בזמן מלחמה זה יהיה מאתגר עד בלתי אפשרי, עבור הזרים שמגיעים מבחוץ יש כאן מלחמה פעילה.
  5. נכון אבל זה היה בעונת 07/08, היו לנו 5 משחקים ללא גול.
  6. לא יודע מה אתכם אבל אני נהנה לראות את כל הושנאים שלנו מקציפים מתסכול.
  7. 3 סיבובים זה מגעיל, יוצר אי סימטריה במגשים בין הקבוצות באירוח המשחקים. הכי אידיאלי לדעתי זה 12 קבוצות, 2 סיבובים עונה סדירה, 6 קבוצות בפלייאוף העליון ו6 בתחתון 2 סיבובים בפלייאוף עליון ותחתון. 32 משחקים סך הכל, אבל אין סיכוי בחיים שיקצרו את מספר הקבוצות בליגה.
  8. הוא לא רק שחקן גדול, הוא גם ווינר אמיתי עם אופי חזק. היינו בפיגור אתמול עם הגב לקיר, והוא פשוט החליט לנצח את המשחק ולקחת את הקבוצה על הגב שלו, הטריף את הקהל והשחקנים וסחב את הקבוצה לניצחון. מצחיק אותי להיזכר שאחד היוזרים פה בתחילת העונה אמר שהוא ממשפחת הצ׳יבוטאים אחרי חצי שעה מול לרנקה.
  9. מודה שאני הייתי מאלה שפחות האמינו בו, שמח שהוא משנה את דעתי והשתפר ממש. גבר שבגברים.
  10. לא להאמין שכמעט פספסנו אותו מבין הידיים שלנו, יכלה להיות כאן בכייה לדורות.
  11. ככה נראה שחקן זר שלא נותנים לו לשחק בעמדה שלו, ועד שהוא משחק ונותן תפוקה, הוא מיובש ללא שום סיבה הגיונית כמה משחקים ברצף, אז וואלה איך אתם מצפים שיקבל ביטחון אחרי מה שקין עושה לו? ככה לא בונים ביטחון ומומנטום לשחקן זר.
  12. אצל רוב השחקנים השמאליים הרגל הימנית מאוד חלשה.
  13. לא מעניין כרגע האקזיטים, שיביא לנו תארים והצלחות באירופה, האקזיטים שהיו בשנים האחרונות לא הביאו לנו תארים.
  14. צהוב מוצדק, אבל ההתעלמות הברוטלית של ריינשרייבר לעבירות של צהוב בוהק לשחקני באר שבע מרתיחה בעיניי.
  15. מתעניין כרגע בקורס מהסוג הזה, היחידי שמצאתי כעת הוא של אורי קופר במכללת ספורט פאנל, האם מומלץ? והאם קיימת עוד מכללה שעושה קורס כזה? אם יש כאן מישהו שעשה קורס כזה אשמח להתייעצות.
  16. אנשים פה לא שונים משום קהל כדורגל מצוי, זיכרון קצר וכפיות טובה, שלחו כבר את זהבי ודור פרץ (שניים שנכנסים בקלות להיכל התהילה של המועדון) לכלבים כאילו שהם שני נגרים.
  17. חצי שעה על הקו עם לאן אין מענה, איך אפשר להתנהל ככה??
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.