Jump to content

daniel1

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by daniel1

1. מקווה שנראה את אותו הרכב בלי הרפתקאות (למעט לוקאסן במקום ניר ביטון). ואולי סוף סוף נזכה לראות את מילסון (וגם את תורג׳מן) עולים מהספסל כדי להוסיף מחץ ומהירות שחסרה לנו בהתקפה.
  2. אחד המשחקים הכי קריטיים וחשובים למועדון בשנים האחרונות!
  3. מה שהיה רלוונטי ב2014 כבר לא רלוונטי להיום, אם תעביר את זהבי לאגף אתה תגמור אותו, הוא לא בנוי כבר לדרבל באגף, ללחוץ 90 דקות או לרדת עם המגן שלו. ליובאנוביץ׳ גם אין מה להציע בתפקיד אחר שהוא לא בעמדת החלוץ, אין לו תכונות של שחקן קו בכלל.
  4. לא חושב שהם נראים רע התקפית, אתמול הם ייצרו 5 בעיטות למסגרת ועוד 4 מחוץ למסגרת והיה להם שטף התקפי לא רע בכלל, גם אם נשווה עמדה מול עמדה, בלם כמו סק אין לנו, מגנים כמו סונדגרן וקורנו שהוכיחו את עצמם כמצוינים (את מאסון ורביבו עדיין לא ראינו מספיק כדי לדעת) 10 כמו שרי אין לנו, וכנפיים כמו חזיזה וסבע גם אין לנו (אולי מילסון יאזן את המצב). העמדות שיש לנו עליהם יתרון מובהק זה עמדת השוער והחלוץ, בכל השאר אנחנו מאוד לוקים בחסר. קשה לתקן בקיץ אחד את הנזק שעשה יצחקי בשלוש שנים!
  5. לדעתי ולצערי חיפה עדיין יותר מאורגנת וטובה מאיתנו למרות שקשה לנו לקבל את זה.
  6. בסוף ענו לי בטלפון והזמנתי, תודה.
  7. רק אני נתקל בשגיאה כזאת? מה עושים?
  8. זה היה משחק שהפנאטיקס החרימו, וגם זה היה משחק גומלין גמור אחרי שבמשחק הראשון ניצחנו 3-0, פחות אטרקטיבי מהיום לדעתי עם זאת אני חושב ש+20k זה כמות לא רעה בכלל למשחק ראשון בקונפרנס ועוד אחרי צום ט׳ באב
  9. אנשים עוד יאכלו פה את הכובע לגבי לוקאסן העונה.
  10. מנספורד הוא שועל במשא ומתן, שימשיכו לחכות, הוא לא עוד אחד מהפראיירים שישלמו ויחלקו שחקני בית, זוכר עד היום איך הוא משך את יענקלך עד סוף החלון כדי להחזיר עטר מחיפה במחיר יחסית נמוך.
  11. זה רק אני או שמאז 2008 כל שנה יש משחק אימון נגד אשדוד?
  12. חיפה היו בעונה שעברה עם 6 זרים, דילן עזב, יש להם מקום לעוד זר אחד, בתקשורת מפרסמים שהם מחפשים שני זרים, קשר אחורי ושחקן כנף במקום אצילי, מה פספסתי שיש להם מקום לעוד שני זרים?
  13. אחרי 3 שנים של תרדמת ניהולית ותפקידים בלתי מאוישים (או מאוישים על ידי בובות), אפשר כבר לראות ניהול מסודר בניצוחו של בן מנספורד (המלך) וחלוקת תפקידים ברורה, זה עדיין לא מבטיח הצלחה מיידית, אבל לדעתי אנחנו בהחלט בדרך הנכונה.
  14. מדהים כמה האוהדים של הכימיקלים אנשים טיפשים עם ראש קטן, הרי ידוע שמלכתחילה שהגיע הסיכוי שהוא ישאר בחיפה הקיץ קלוש לאחר סעיף השחרור לאמירויות שקיבל בחינם, עכשיו הם מתחלים להתהפך עליו ברשתות שילך ושהם לא צריכים אותו, מת להשפיל אותם ואת המוח הקטן שלהם העונה.
  15. מסכים איתך, לצערי התרגלנו לכך שהתקשורת כאן חובבנית ורעילה ולכן אין מה להתרגש, נקווה לסתום לכולם את הפה על המגרש ואז זה יהיה הכי מתוק שיש כמו באליפויות עם ג'ורדי.
  16. ראיתי את זה ודווקא ברקוביץ' היחידי שדיבר לעניין, אמר שהוא אוהב את היציאה מהקופסה של מכבי, ולעומת מסאי דגו קין הוא אוטוריטה בחדר ההלבשה.
  17. דווקא אני שמח שאנחנו מקבלים שנאה מהתקשורת, זה אומר שאין הדלפות ואנחנו בכיוון הנכון.
  18. המינצברגים ביטלו צ'קים, דרמת ענק בהפועל ת"א פרסום ראשון: בלגן רציני אצל האדומים. המחאה לנאמן שאול קוטלר בוטלה, כמו שני צ'קים בסכום מצטבר של 3.5 מיליון ש"ח שהיו מיועדים לתושב וגרינברג https://www.one.co.il/Article/22-23/1,1,5,0/439432.html?ref=hp וכמובן שאי אפשר בלי קצת בידור מהיריבה העירונית
  19. זה נחמד כל החשיפה הזאת שאנחנו מקבלים בעולם אבל זאת התלהבות של כמה ימים ופה זה נעצר. אם קין יצליח איתנו כל החשיפה הזאת תעשה אור מאוד חיובי על המועדון, וזה יוכל לשרת אותנו נהדר כמועדון שמשמש מקפצה אדירה למאמנים, כמו בימי הזוהר של אוסקר, סוזה, ופאקו.
  20. לכל מי שתהה שמנספורד הולך להיות יס-מן של ג׳ק ושל המערכת, שיתבדה. אוהב את בן ואני רגוע שההגה בידיים שלו, מקווה שג׳ק לא יפריע לו בהמשך הדרך.
  21. באמת אני לא מבין איך אתר שמכבד את עצמו מעסיק אדם כושל כמוהו, הבן אדם מפרסם ידיעות מונפצות שאף אחד כבר לא מאמין להם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.