Jump to content

daniel1

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by daniel1

1. אנשים כאן אוכלים כמו פאקמנים את ה"בלגן" שהתקשורת מנסה לעשות לנו, סערה בכוס תה.
  2. פשוט תענוג הסרטונים האלו של הפנאטיקס, שאפו. הרכש הכי טוב העונה אחרי מילסון
  3. מפחית במעט אבל אני לפחות מצפה שנמלא את מכסת הזרים ואם זה לא יקרה זה באמת יהיה מאכזב.
  4. לא בעד בלטקסה ולא בעד גיל כהן, לא צריך להעמיס על הסגל בשחקנים גנריים.
  5. לא למדתם לקחת בערבון מוגבל את כל מה שרשום באתר החובבני הזה? במיוחד כשזה מגיע מתומר לוי/פשכצקי.
  6. כמו שאמרת, זאת מכבי אז יותר הגיוני שנשאר עם חמישה זרים. אם לא נמלא את מכסת הזרים זה באמת יהיה מרתיח ומביך וכל המאמץ לאזרוח סבוריט יהיה מיותר. (כמובן שכרגע אני מדבר בתאוריה, נשפוט את המהלכים של מכבי בסוף החלון)
  7. אם דוידה יגיע אז כנראה לא יגיע זר לכנף ימין, זר ל10 ״אמור״ להגיע, לאיזו עמדה מייעדים את המשבצת הנוספת לזר? (אם בכלל)
  8. וואו. רק שימשיך ככה. לנעול. יש לי עדיין טראומה מהנושא הראשון שנפתח על קובאס.
  9. בשבוע אחד נצליח להנחית כאן שני זרים? אני בספק אם זר אחד יגיע.
  10. אחרי שהוצאנו קיטור, למי פונים כדי להפסיק עם החרא הזה?
  11. אם לא נמלא את מכסת ששת הזרים בסיום החלון זה יהיה מביך. במיוחד אחרי המאמצים לאזרוח סבוריט.
  12. כנס ללאן יש עכשיו כרטיסים בודדים ל11
  13. אני איתך, לא רואה צורך בשבירו. מקווה שלוקאסן ישאר בסופו של דבר (אין לי כוח עוד פעם לחכות לבלם בדקה האחרונה של החלון), שנמשיך בשער עם משפתי/שוער יהודי, קשר 10 זר זה מאסט, לגבי דוידה וסייף אני בעד שיגיעו. חסר גם מגן ימני מחליף ולא ברור למי מייעדים את העמדה הזאת.
  14. מקווה שלוקאסן יתאפס וישאר איתנו, בלם נהדר שאני אתבאס אם הוא יעזוב.
  15. לא ברורה המטרה פה, במקום לקרב אוהדים חדשים זה רק ירחיק אותם. @אחים לסמל
  16. לפני גבי וגולסה. כמובן שהוא עדיין צריך להוכיח את עצמו, אבל לדעתי מגיע לו לקבל צ'אנס לפניהם כרגע.
  17. מקווה לראות את עידו שחר עולה ונותן הצגה. אולי אני בדעת מיעוט אבל אני אישית מאוד מאמין בו ואיכשהו יש תחושה שהוא נעלם מתחת לרדאר משום מה. לדעתי הוא יותר טוב משחקנים שנמצאים לפניו ברוטציה כרגע.
  18. איפה מיכאל וינסנדנט הבן שרמוטה? למה עכשיו קולו נדם?
  19. לא מבין את הלחץ הזה על הספרה 8, הרי שחקן עושה את הספרה ולא הספרה עושה אותו, 42 זה בדם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.