Jump to content

daniel1

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by daniel1

1. חבל שהכדורסלן לא משחק, לא מפחד ממנו בכלל, לעומת זאת צריך להזהר מהמהירות של דין דוד.
  2. יש לי כרטיס לשער 8 נגד חיפה, מחפש להחליף אותו לשער 11.
  3. חבל לי שאנחנו מוותרים (ע"פ הפרסומים כרגע) על שחקן צעיר וטוב כמו מדמון בכזאת קלות, מבין את הרצון לפתח שחקנים מבית ואני אוהב את זה גם בעצמי, אבל לפעמים צריך לצאת מהקופסה ולפתוח את הכיס, (הכנסנו המון כסף מאירופה ומכירת שחקנים) גם כדי להחליש את היריבות שלנו, מכבי חייבת לצאת מהקיבעון שהוביל אותנו לשלוש שנים ללא אליפות.
  4. זה תוצר לשתיקה הרועמת של מכבי בנושא השיפוט, למה הוא הוסיף דקה? כי הוא יכול. למה הוא לא שרק לעבירה על תורג׳מן? כי הוא יכול. כל השופטים מקבלים אשראי לזיין אותנו בתחת. ודי כבר עם השיר המביך הזה!!
  5. אלעד מדמון כישרון ענק, יכולת טכנית ברמה גבוהה, שליטה טובה בשתי הרגליים, מהירות ודריבל איכותי מאוד ובנוסף הוא גם גולר. הייתי הולך עליו בכל הכוח.
  6. לא הבנתי על מה ולמה אתם קושרים את השם של מוסקרה עם חואן פאבלו, בכל התקופה של חואן פאבלו אני לא זוכר הצלות שלו כמו של מוסקרה בארבעת המשחקים האחרונים (ואני הייתי מגדול המתנגדים להחתמה שלו), אז מספיק עם השוואות חסרות היגיון וביסוס.
  7. מקווה שסוף סוף נראה את קיקו בהרכב.
  8. עוד פעם הויכוח המאוס הזה.. שחררו את זה יש לנו משחק חשוב היום.
  9. רכש בול פגיעה קלאסי של מנספורד.
  10. קפיטה של הפועל ירושלים שחקן מוכשר מאוד, אנגולי (תואם מילסון) שמשחק בעמדת הכנף, שחקן מעניין מאוד.
  11. אחרי זה תגנו על נפש הציפור העדינה שלהם שהם נעלבים מטועמה מחבל, איפה מהראן ראדי החמוד דרך אגב??? צריך לנדות אותם מהכדורגל הישראלי, שיעברו לשחק בליגה הפלסטינאית.
  12. לא להאמין, ארגון של ערבים מושפעים מהטיקטוק עשה לנו בית ספר היום. איך יכול להיות שחבורה של מחבלים התקרבה לגדר ופרצה אותו באין מפריע?!?
  13. ומניאק מי מפסיד משחקקק, מי לא הולך לאמסטרדםם.. בחורף שיורד ברד, גם שם לא תצעדי לבד!
  14. בסוף סגרתי טיסה ישירה של איזיג'ט ביום שישי בבוקר, מחיר מטורף של 820$ לכיוון אחד, על טעויות משלמים :/
  15. קרתה לי תקלה ונתקעתי בלי טיסה חזור מאמסטרדם ביום שישי מישהו יכול להמליץ על טיסה?
  16. רקדן! פשוט תענוג לעיניים השחקן הזה.
  17. הם אשכרה אדישים לתוצאה של 5-0 בדרבי, ולא הלכו לקלל בוולפסון, הציבו לעצמם רף חדש של אדישות.
  18. לא הבנתי את הדיון המיותר הזה על רביבו, הבן אדם מוותר על החתונה של אחיו מבחירה ולא מכפייה, מה שנותר לנו זה רק להעריך את המקצוענות והנאמנות שלו לקבוצה וכאן זה נגמר. חיים אבא שלו אגב, פספס את הלידה של בנו רוי בגלל משחק שנפל באותו יום.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.