Jump to content

daniel1

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by daniel1

1. אפשר להכריז רשמית שלוקאסן לקרדה? (הלוואי ואני טועה).
  2. מדהים אותי איך הוא הבקיע את הגול בקור רוח אדיר, ומיד אחרי הגול חוגג בנונשלנט כאילו הוא הבקיע במשחק אימון, מה שבעצם מעביר את המסר שהילד נולד עם קרח בורידים והוא לא מתרגש מכלום. יכולת ואופי של כוכב.
  3. ממש ככה, בשער 11 בדרבי (!) אנשים כבויים , אדישים, רק מחכים שנשים את הגול הראשון כדי לפתוח את הפה, מבאס.
  4. אני כל כך אוהב אותו שאפילו קשה לי לכעוס עליו. שישאר איתנו עד סוף הקריירה אמן.
  5. מה הסיכוי שננחית פה זר? בחיאת אני לא מאמין שיש אופציה לחזק את ההתקפה עם מקום פנוי לזר וזה בסופו של דבר לא יקרה. מה שמשאיר אותי מעט אופטימי זה שעל יובאנוביץ׳ הגיע דיווח 24 שעות לפני סיום החלון והוא חתם ביום שלמחרת, מה הסיכוי שזה יקרה הפעם?
  6. אולי אני תמים אבל אני מאמין שכל הכתבות האלו מתוזמנות כדי לדחוק את פיזה לפינה עד הרגע האחרון כדי שיתקפלו במשא ומתן, לא מאמין שפיזה תשאיר אותו ותעביר את התשלום השני זה אסון בשבילם.
  7. אני פסימי לחלוטין אבל מה שמשאיר בי גרם של אופטימיות זה שמכבי אוהבת להחתים שחקנים על הבאזר של החלון, לדוגמא יובאנוביץ׳ וסה, השמות שלהם עלו יום לפני סגירת החלון ויום למחרת הם חתמו על הבאזר.
  8. לא רואה תסריט שהוא לא יפתח נגד חיפה.
  9. פיקנטריה: לאוראל דגני יש טראומה שמכבי תוקפת לשער 11 במחצית השנייה, אז הוא בוחר בהגרלה לתקוף לשער 5.
  10. ככה זה שאנשים מושפעים מכל מיני נראטיבים של קופים ששטפו להם את המוח שיוני לא שווה כלום, לא מבין את הזלזול בו.
  11. חייבים לדרוס אותם ולמחוק מהם כל זכר וכמה שיותר מהר.
  12. לא רוצה לצאת גזעני אבל אני עדיין לא מבדיל ביניהם.
  13. תודה רבה, שלחתי להם וזו התשובה שקיבלתי: ״הי דניאל, אין לנו קשר לחניות במשחקי החוץ אתה צריך לפנות לאותו מועדון אליו אתה מגיע למשחק חוץ ולבדוק את זה. או לשלוח לנו מייל מסודר לפני כל משחק שאתה הולך וננסה לבדוק את זה.״
  14. גועל נפש של מגרש ובלי הנגשה לנכים בכלל, סבא שלי עם תו נכה ומתקשה ללכת אבל כרגיל השוטרים עם התשובות האטומות שלהם שמכניסים רק נכים עם כסא גלגלים (חשוב בפני עצמו כמובן), אפס התחשבות בבן אדם נכה גפיים וגב בן 80 שמתקשה ללכת ואין חנייה מסודרת מסביב לאצטדיון, כרגיל האוהדים הם סוג ז ולאף אחד לא אכפת.
  15. פיקנטריה: שוטר שעמד בכניסה לחנייה לאצטדיון ביקש מעידן נחמיאס להמתין, אמר לו שהוא לא מופיע ברשימות ולא נתן לו להיכנס עם הרכב הפרטי לתחומי האצטדיון. דומה למקרה ג'אבר.
  16. הגיעו מים עד נפש. איפה אתם כל ההזויים שמגוננים עליו?
  17. מה לגבי הרשת והמגנומטרים בשער 11? שמים אותנו בכלוב כאילו אנחנו חיות. אנחנו מתכוונים לקבל את זה בהכנעה?
  18. מפליא אותי שאנשים ענו לך ברצינות על ההזייה שכתבת כאן.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.