Jump to content

daniel1

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by daniel1

1. אם אחי יכנס בשעה 20:00 עם כרטיס לשער 10 יתנו לו להיכנס ל11?
  2. זהו אני יכנס מוקדם אבל הבעיה שאחי הגדול כנראה יחזור מהצבא מאוחר ואולי הוא יכנס בסביבות 20:00 וגם לו יש כרטיס לשער 10
  3. בואנה מעכשיו אני אוכל סרטים כבר,יש לי כרטיס לשער 10 יש מצב שלא יתנו לי להיכנס לשער ?11
  4. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4303110,00.html "מומנטום צהוב מול סימן שאלה אדום"
  5. לא שזה כזה משנה אבל מישהו זוכר מתי בפעם האחרונה היה לנו בווינר יחס יותר נמוך מהפועל בדרבי?
  6. יום שבת: 15:50, בני יהודה - מכבי נתניה -1 18:00, הפועל חיפה - מ.ס. אשדוד -X 18:00, הפועל עכו - הפועל באר שבע -2 18:00, הפועל רמת השרון - מכבי חיפה -2 20:10, בני סכנין - בית"ר ירושלים -X יום ראשון: 19:00, הפועל רמת גן - עירוני קריית שמונה -2
  7. שכחתי את כל מה שהיה עם הנבלות כבר,זה לא מעניין,שישרפו. מה שאני אזכור הכי הרבה זה את החגיגות בצומת.
  8. אז מי שחסר בהפועל זה: אלרואי כהן שי אבוטבול גילי ורמוט טוטו תמוז קוטיניו שכחתי מישהו?
  9. כל כך מתבקש לנצח את הדרבי הזה יותר מכל דרבי אחר,אחרי כל השנים החרא האלה ושהם בתקופה רעה כמו שאנחנו הגענו להרבה דרבים ככה בשנים האחרונות. אם אנחנו שמים להם גול ב-10 הדקות הראשונות אנחנו יכולים לאנוס אותם.
  10. אוהב אותו מאוד,מסוג השחקנים שיכולים לעשות גול ביום אפור של כל הקבוצה.
  11. למה הוא הפסיק לפני אגדות נרקמות?!? מישהו יודע אם צילמו את זה באיזשהו סרטון אחר?
  12. חח זה מה שכנראה רצו לעשות לנו בדרבי הראשון בעונת 10-11 בשער 13 אמרו לכולם צאו מ- 13 ונעביר אתכם ל-11,אף אחד לא הסכים
  13. איכסה גועל נפש. משחק בליגה הישראלית ואסור להכניס דגל ישראל.
  14. "שבחון עובר את פאהס,מוצא את ראזיץ' וזה ברשת!! 3-1 למכבי תל אביב הדרבי הזה צהובב הדרבי הזה של מכבי" טירוףףף 117 שעות למנאיק.
  15. השיא משתמשים מחוברים באותו זמן בפורום היה לפני הדרבי שהפסדנו 1-0 בשער של זהבי היו פה 874 גולשים!
  16. אני הייתי פותח עם דהן בדרבי לדעתי הוא עדיף על אבו זייד.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.