Jump to content

daniel1

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by daniel1

1. איזה בום חזק של הכיפת ברזל היה במרכז יא ראבק.
  2. אני תושב מרכז ובינתיים אני לא חושב שאני יגיע למשחק,לא רוצה לחשוב מה יקרה אם תהיה אזעקה ואם חלילה יקרה משהו באזור האצטדיון...אלוהים ישמור.
  3. אני בבת ים והאזעקה הייתה אתמול ממש חלשה.
  4. 18:00, מכבי נתניה - הפועל רמת השרון 1 18:00, הפועל באר שבע - הפועל רמת גן 1 18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל עכו 1 19:30, עירוני קריית שמונה - הפועל תל אביב 2 20,10: בית"ר ירושלים - הפועל חיפה X 20:50, מכבי חיפה - בני סכנין 1
  5. מישהו באמת נתקל בזה? קיבלתי הודעה לפלאפון שצריך להיזהר מהמספר הזה ולא לענות.
  6. 1.מסי 2.רונאלדו 3.זלאטן 4.אינייסטה 5.צ'אבי
  7. נגח כדור מהרחבה ישר לשחקן בלארוס שבעט מהאוויר וכבש.
  8. האוהד מכבי שאני הכי שונא.
  9. אוף זה הדבר הכי קשה שמפסידים דרבי. מצטער על הרגע שיצאתי מהבית היום.
  10. את כל אלה ששנה אומרים לך כבר שהם לא אוהדים כבר אבל שמנצחים דרבי הם יוצאים מכל החורים ומתחילים לחגוג לך מול הפנים.
  11. חלאס הפסדנו אין מה לעשות במקום לבכות פה עכשיו כולנו צריכים להמשיך לדחוף את הקבוצה. כולנו מבואסים,גם אני,מאוד. אבל הראש קדימה,אל תתנו לעונה הזאת ליפול,בתור אוהדים אנחנו צריכים לעשות את המקסימום שלנו.
  12. אין שידור חוזר היום,לכל מי ששכח להקליט את המשחק. אני לא מקליט אצלי זה נאחס קבוע
  13. לספוג גול בדרבי ושאתה באצטדיון ועוד הם מארחים זו כנראה התחושה הכי נוראית בתור אוהד מכבי.
  14. הדרבי הזה עושה לי כאבי בטן כבר יומיים :| שיעבור וזהו.
  15. אם יש איזה טפטוף קל אז זה סבבה אבל אם זה גשם זלעפות אז לא כזה כיף כמו שעשיתם את זה במיוחד שאתה שם משעה 18:30
  16. הנה זה בא עוד 12 שעות... היום הולך להיות כל כך ארוך. יאללה מכבי תנו את הכללל
  17. האמת, לא מפתיע כל השנה זה זה היה ככה,אף פעם לא ידענו מה ההרכב יממה לפני המשחק והתקשורת כמובן מנסה לנחש את ההרכב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.